Skocz do zawartości

[Kucyki] Za Gwiazdą Północną na Południe


Angdey

Recommended Posts

(mam pewien pomysł, że by inni mogli dojść do zabawy bez problemu przypuść my, że wyprawa liczy dużo kucyków i zapisany gracz wcieli się w tego kuca, który będzie jego postacią)

Nie za bardzo rozumiem...

A gracie wy może jeszcze? Od ponad tygodnia nikt się nie odezwał...

Nie jestem pewna, czy prowadzić sesję dalej? Pospamujcie trochę odpowiedzią na moje pytanie, to zobaczymy. :)

Jeśli nikt nie dojdzie, a wy zostaniecie, to i tak będę prowadzić.

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

*Nie mogę patrzeć na to, jak ten wątek umiera śmiercią naturalną!*

- No dobra. Zbierać się! Idziemy!

Sierżant wyszła z budynku. Na zewnątrz było już całkiem jasno. Słychać było przytłumione odgłosy pegazów, jednak nie było widać żadnego z nich. Gdy wszyscy wyszlina zewnątrz, odezwała się:

- A więc teraz podzielimy się na dwie grupy. Był ktoś już kiedyś w Cloudsdale?

Link do komentarza

- Dobrze... Więc Orange i Lucky pójdą razem po prowiant - zwróciła się do Orange i Lucky'iego, podając im mapę Cloudsdale. Po chwili dodała kierując wypowiedź do Dark'a - A Dark ze mną do fabryki pogody. No chyba, że nie chcesz. Zastanów się, a ja powiem reszcie co jest grane. Zastanawialiście się dlaczego jest tutaj tak cicho i nikt tędy nie przechodzi? Otóż otacza nas magiczna bariera. Okrywa cały ten budynek. Jest to jedno z pięciu rozmieszczonych po całej Equestrii Laboratoriów Królewskich, w których wykonywane są różne badania, doświadczenia... Dość niemiły widok. Dlaczego mogliście i możecie ją widzieć? Bo zgoda na to przedstawiona jest w pięciu kopiach dokumentów w czterech modyfikacjach, zgoda ustna i świadomie utrzymuję was na terenie tego obiektu. Gdy odejdziecie od ściany na sześć metrów bez mojej świadomości, budynek zniknie, a wy o nim zapomnicie i o wszystkim, co się w nim działo. Oczywiście jest możliwość zachowania wspomnień, za zgoda obecnego władcy Equestrii, prezydenta miasta i osoby, która zatrzyma wam te wspomnienia, a następnie odda. Ale wróćmy do tematu... Orange i Lucky. Macie nieco pobiegać do sklepach oraz targu i znaleźć te rzeczy - powiedziała podając listę Lucky'emu.

Następnie odwróciła się, odeszła parę kroków i spojrzała na Dark'a.

- Zdecydowałeś się już?

Link do komentarza

(uprzedzam, że Dark będzie nie obecny do końc czerwca prawdopodobnie.)

No to pójdziemy wpierw na targ chyba.

Spojrzała na mapę i widziała, że targowisko jest dość nie daleko od innych sklepów.

Wiesz chyba pójdziemy najpierw do sklepów, gdyż nie będziemy targać cięższych rzeczy dalej...*uśmiecha się.* No dobra to co tam masz napisane?

Link do komentarza

Zawartość kartki na wasze życzenie: (postacie nabiegają się nieco po miasteczku)

Oto lista produktów, które MUSICIE zdobyć:

- prowiant suchy mający wystarczyć na co najmniej trzy tygodnie w tym: chleb, suszone mięso, ew. owoce

- dwa zapasowe bukłaki na wodę

- odtrutkę na użądlenie Wertsontakulika Olbrzymiego

- eliksir przemiany

- bicz z włosia Spidermaximusa

- zapas strzał (co najmniej 20 strzał)

- mapę południowej Equestrii

Mam nadzieję, że podołacie zadaniu. Gdy zdobędziecie te rzeczy, wróćcie do kwatery od odwrotnej strony niż ta, którą wyszliście.

Link do komentarza
Napisano (edytowany)

Sierżant wyjęła z torby pergamin i napisała na nim:

"Chętnych do wyprawy zapraszam przed fabrykę pogody o godzinie 18

Sierżant L"

Powiesiła go na tablicy znajdującej się przy urzędzie miasta, a następnie zniknęła we wnętrzu fabryki pogody.

Edytowano przez łuna.
Link do komentarza

Spojrzała się na Ogiera.

Z powodu braku jakich kol wiek misji w bazie...A tu się wybrałam i jest co porobić za to teraz. I zawsze jakieś dodatkowe dobre akcje na konto dojdą.

Podskoczyła delikatnie, by jej sprzęcik się uniósł lekko do góry i go poprawiła, gdyż lekko wbijał się w jej grzbiet.

Ah od razu lepiej.

 

(mówię też, że ma na sobie swój dość ciekawy sprzęcik sprzęcik :P)

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

(To nie ma sensu... jutro pojawi się tu nowa postać, ale od 21 dni czekam na odpowiedź i żadnej odpowiedzi zastać nie mogę! Czekam na was i czekam, a jak tak dalej pójdzie, to będę musiała zamknąć sesję, która znajdzie swoje miejsce w koszu "i cały misterny plan w pizdu...".)

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Nowa postać!


kuczycz4.1.png
Imię: Lia Cinereo Scala
Wiek: 18
Rasa
: Pegaz
Charakter: Miła, towarzyska, ma poczucie humoru. Lubi wyzwania. Nie lubi się poddawać.Zawsze stara się dotrzymać danego słowa.

Historia: W swoim czasie będzie odkryta w akcji.
CM:
Tęczowy język - Dobra znajomość języków i szybka nauka nowych, poprawność językowa i wygłaszanie dobrych mów.

_________________________

Dzisiaj wyjeżdżam i będę mało dostępna przez najbliższy tydzień.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...