Skocz do zawartości

Sen Pani Nocy [Oneshot][Slice of Life]


Feather

Recommended Posts

https://docs.google.com/document/d/1RSg8gBJQMEEMW8DsTC0_buJlgHHYmlpiwtjLgp58VuI/edit?usp=sharing

FanFic o Lunie, o tym, jak została Nightmare Moon, dlaczego tak się działo, po prostu to wyjaśniający, mojego autorstwa. Króciutki, na 5 stron, ale nie lubię czasem się mocno rozpisywać... z dedykacją dla mojej przyjaciółki.

 

EDIT.

 

Teraz już dziewczyny.

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozczulił mnie moment z "wielkimi skrzydłami Celestii"... wyobraziłem to sobie tak realistycznie, jakby faktycznie mnie ktoś tak obejmował. Bardzo dobry fragment!

 

Sam tekst jest ciekawy, zawiera liczne interesujące pomysły, a także zdecydowanie "lunarny klimat". troszkę go rozwinąłbym... znalazłem też błąd ortograficzny (wieża, czyli budynek, pisana jest przez Ż)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozczulił mnie moment z "wielkimi skrzydłami Celestii"... wyobraziłem to sobie tak realistycznie, jakby faktycznie mnie ktoś tak obejmował. Bardzo dobry fragment!

 

Sam tekst jest ciekawy, zawiera liczne interesujące pomysły, a także zdecydowanie "lunarny klimat". troszkę go rozwinąłbym... znalazłem też błąd ortograficzny (wieża, czyli budynek, pisana jest przez Ż)

Sorki, nie znalazłem tego błędu, ale włączyłem możliwość komentowania.

Dziękuję za pozytywne opinie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
×
×
  • Utwórz nowe...