Skocz do zawartości

Littlebart rysuje myszką :D


Gość Littlebart

Recommended Posts

Gość Littlebart

1. Amumu z gry league of legends ostrzegam robiony na bardzo szybko nic nie poprawiony ^^

ml507_amek-do-kolo.jpg

2. Chrysalis Queen, młoda - specjalne podziękowania za szkic dla łuny. :)

cg629_Queen-Chrysalis-littlebart.png

3. Twilight głowa rysowana myszką w Skeethbooku

hp672_Twilight-head.png

4. Twilight Sparkle Skeetbook myszka ^^

 

 

 

dm399_namalowana-twil.jpg

 

 

 

5. Fluttershy Skeethbook myszką 

rx640_Fluttershy-gotowa.jpg

6. Rarity <3 myszką

yr342_Rarity-gotowa.jpg

7. Luna :) myszką

gr452_Ksiezniczka-luna.jpg

 

8. Applejack myszką 

dd283_AppleJack.jpg

9.Lilly - mój OC

re367_lilly1.jpg

 

 

Zapraszam do wyrażania opinii ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałam na ten temat! :pinkiederpy: Mam pomysł: może spróbujesz narysować kuca bez pomocy komputera? :pinkiehappy:

Poza tym, o Celestio, te oczy u Chrysalis są zajebiście zrobione! Co prawda twarz zmieniła całkiem swój wyraz przez modyfikację oczu, ale teraz wygląda lepiej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, na chwilę obecną muszę powiedzieć, że wygląda to nieźle. Mówiąc 'nieźle' mam na myśli między innymi kreskę i kolorystykę, ponieważ jest ona bardzo przyjemna dla oka. Jednakowoż pragnę podkreślić fakt, iż powinieneś rysować proporcje kucyków w stopniu większej zgodności z serialowym oryginałem.

 

Tak więc, życzę powodzeniu w przyszłym tworzeniu, bo wychodzi Ci to naprawdę dobrze, i żywię nadzieję, że upublicznisz więcej dzieł ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Jak Ty potrafisz robić takie miekkie linie myszką? Mi tylko takie koślawce wychodzą...

 

Sciąg en program, nazywa się SkeethBook pro. Tam, wybierasz ołówek i jeśli rysujesz, możesz sobie też dopomoagać specjalnymi takimi kółkami, po któych rysujesz takie miekkie linie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Nowa pracka, ćwiczę rysowanie i opanowywanie myszki w programie, abym mógł w późniejszym czasie rysować lepsze perspektywy ;)

dm399_namalowana-twil.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Trochę przydługa, albo to przez nóżki, które są zbyt drobne ale tak to całość naprawdę fajna, dobrze Ci idzie! :D

Twilight jamnik  :twiblush2: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...