Skocz do zawartości

[Zabawa] Pinkie rozdaje uśmiechy!


RedSky

Recommended Posts

Tym  razem  różowa  klacz  znów  chce  wam  coś  podarować.
Nie  będą  to  słodycze.

Nie  będzie  to  zabawka.  

Nie  będzie  to  nawet  kawał.

Pinkie  Pie  chce  wam  dać  to,  co  sprawia  jej  najwięcej  radości - Uśmiechy!
Tak,  razem  z  Pinkie przyznajemy  uśmiechy  osobą,  które  według  was  na  to  zasługują!
 

Na początek...  Delikatny  uśmieszek. 

blogtu7661351682029szsk.jpg

 

Zaczynajmy!

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

Ja to bym rozdała uśmiechy wszystkim.
Ale zaraz, jak można tylko jednej osobie to niech będzie RedSky, chyba że nie można bo ty zakładasz zabawę, no to dajmy DiscorsBassowi, zaraz, on może nie potrzebować.
W sumie to jest avatarem Pinkie, to czy ona nie podarowała mu już uśmiechu przez to że już jest tym avatarem?Dajmy Mrs.Octavii, zaraz ! Ona jest zbyt wrażliwa, mogłaby się wzruszyć na myśl o wyróżnieniu a przecież tutaj chodzi o uśmiech. Dajmy Nuclear Vision, coś ostatnio słabo u niego z humorem, ale może lepiej pocieszę go inaczej niż przyznawanie delikatnego uśmieszku. Dajmy Yargolkowi, zasłużył... ale zaraz czy on się nie obrazi że to tylko lekki uśmieszek a nie szeroki ? Nie, nie wypada...
Dajmy Fraginowi za wkład w życie działu CMC, ale co to ma wspólnego z delikatnym uśmieszkiem w dziale Pinkie... Chmmmm...
Niech będzie Lemur  :lunaderp:

Link do komentarza

Czyli  delikatny  uśmiech  pasuje  najbardziej  do,  wybranej  większością  dwóch  głosów,  Malinusi!  Gratulacje!

Następny  do  rozdania  jest:
Tajemniczy  uśmiech!

300_74424.jpg

 

No  dalej,  kto  jest  najbardziej  tajemniczą  osobą  na  forum?

Link do komentarza
  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Heh, zabawa ta została dawno temu porzucona... w stagnacji rok już nawet trwała!! Dopiero po tym czasie została na chwilę ożywiona, niemniej jeszcze pół roku musieliśmy czekać na zjawienie się w niej lidera, cóż, chyba nie pozwolimy na to, aby ta aktywność na marne poszła, prawda? ^^
 
Dlatego też tajemniczy uśmiech otrzymuje dobrze znany nam~ Jaenr Linnre!!
 
A my tym samym bierzemy tę zabawę pod swoje skrzydełka!! (czy też kopyta~lub~macki... jak kto woli ^^) i rozdajemy uśmiech... Jaenr Linnre? Jak to się w ogóle odmienia? xD Hmm... ciekawe, któż to taki...sprawdźmy, "Władca Canii", srsly? xD jedyny władca Canii, kiego znałem to Mefistofeles, którego dawno temu ubiłem i przy najbliższej okazji zrobiłbym to ponownie ^^ tuszę, iż nie masz z nim nic wspólnego, prawda? ;3
 
Znacie się? o.O
 
Mam nadzieję, że nie, bo nie oddałbym nawet złamanego uśmieszku swojemu nemezis x]
 
Wiesz, Diss, czasem cię nie rozumiem, ale... przejdźmy do następnego uśmiechu!! A jest nim~ NUSZ!! :pinkie4:
 
Nóż?

 



8TtWo5.png
 
NUSZ - Niepokojący uśmiech szaleńca!!

 _

aka happy rapeface ^^
 
Umm... ok, to dla kogo taki wykrzyw paszczy? x]

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...