Skocz do zawartości

Męskość ważna rzecz.


Chora

Recommended Posts

Dzień dobry cześć i czołem. Założyłam ten temat aby poruszyć bardzo ważny temat. Ostatnio widuje coraz bardziej dziwnych ludzi na ulicy. Jakieś skejty czy metale, i jedni i drudzy wyglądają niechlujnie. Niech ktoś mi wytłumaczy jak można chodzić w opuszczonych spodniach, aż do kolan albo w tych kajakach zwanych glanami?? Wytłumaczcie mi to bo ja tego nie pojmuje.

 

Acha jeszcze zapomniałam dopisać że chłopaki powinni chodzić w rurkach bo są w tedy sexy. Najlepiej jakby jeszcze do tego golili intymne miejsca.

Link do komentarza

Acha jeszcze zapomniałam dopisać że chłopaki powinni chodzić w rurkach bo są w tedy sexy. Najlepiej jakby jeszcze do tego golili intymne miejsca.

To może od razu zmienię płeć? O.o

Nie, bez żartów. Co nie zmienia faktu, że według mnie faceci w rurkach to już przesada.

Zarówno metale jak i skejci noszą się według swojego wzoru. Jako, że jestem metalem chodzę w glanach, skórzanej kurtce i jeansach.

Tak jak powiedział Weltinez glany są na każdy teren i pogodę. A poza tym czarny to mój ulubiony kolor :P

  • +1 1
Link do komentarza

Ale glany są dobre na wszystko (nawet do kościoła można w nich iść , co z tego że mochery się na ciebie patrzą XD) i wygodne , a czarny jest zawsze w modzie :P

O widzę że do kościoła chodzisz, ja nie wierze w boga z pewnych osobistych powodów. Oczywiście szanuje twoje poglądy ale idź być katolikiem gdzieś indziej. Tutaj sie rozmawia na bardzo ważne tematy.

Link do komentarza

O widzę że do kościoła chodzisz, ja nie wierze w boga z pewnych osobistych powodów. Oczywiście szanuje twoje poglądy ale idź być katolikiem gdzieś indziej. Tutaj sie rozmawia na bardzo ważne tematy.

 

 

Ten temat to MUSI być troll. Niemożliwe.

 

Btw. sam jestem ateistą, ale nie widzę powodu by wyganiać kogoś z tematu z powodu tego że w coś wierzy lub nie.

 

Faceci w rurkach? Może jeszcze makijaż i perfumy co?

Link do komentarza

Nazywaj rzeczy po imieniu, Brudasy. (hejtmodeon)
 

Ludzie silą się na oryginalność i w tym popełniają błąd. Starają się wpasować w grupę tylko po to, by nie być samotni we własnych myślach. Ludzie słabi.

* Nie staram się obrazić nikogo, znam wiele tego typu przypadków ale mam bardzo krzywe podejście do życia. Proszę mi wybaczyć (hejty na pw mile widziane)

Link do komentarza

Nazywaj rzeczy po imieniu, Brudasy. (hejtmodeon)

 

Ludzie silą się na oryginalność i w tym popełniają błąd. Starają się wpasować w grupę tylko po to, by nie być samotni we własnych myślach. Ludzie słabi.

* Nie staram się obrazić nikogo, znam wiele tego typu przypadków ale mam bardzo krzywe podejście do życia. Proszę mi wybaczyć (hejty na pw mile widziane)

A tam po co hejty. Jestem brudasem i nie obchodzi mnie to co kto o mnie mówi.

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Takie pytanie, ten temat serio jest na serio? Po pierwsze primo Polska to wolny kraj i każdy ma prawo do wyrażania siebie. Ubiór nie jest ważny, tak samo jak i wygląd, bo ważniejsze co ma się w głowie. Po drugie to że ktoś nosi glany nie oznacza od razu że jest metalem, subkultura Punkowa też często w nich chodzi. Trzecia i ostatnia sprawa już glany to są bardzo fajne buty, nadają się na każdą pogodę, wygodnie się w nich chodzi podobno itp. 

Odnośnie rurek się nie wypowiadam, bo nie mam chęci nawet.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...