Skocz do zawartości

Might&Magic : Duel of Champions


FlutterGuy

Recommended Posts

TestarPL, poziom 10, gram głównie Przystanią (Tak, najwyraźniej jestem masochista), obecnie utrzymuje się w ELO na poziomie 600, co jest niezłym wynikiem jak na karty które posiadam (Za cholerę mi Elitarnego Giermka ani Świętego Pretorianina nie da, już nawet epicką Banshee wylosuję, ale wyżej wymienionych panów oczywiście nie). Chętnie odbyłbym z kimś krótki sparing.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukpik, mam beznadziejną talię przystani (ŻADNEJ jednostki ulepszonej, tylko kilka wilczych i TYLE), a twierdzy i nekropoli mam za mało, by można było nimi grać.

Mam tam bodaj 71 ELO, ale cóż... Każdą talią da się wygrać, tylko trzeba trochę rozumu i szczęścia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukpik, mam beznadziejną talię przystani (ŻADNEJ jednostki ulepszonej, tylko kilka wilczych i TYLE), a twierdzy i nekropoli mam za mało, by można było nimi grać.

Mam tam bodaj 71 ELO, ale cóż... Każdą talią da się wygrać, tylko trzeba trochę rozumu i szczęścia.

 

a jaki masz poziom?, i ile przeszedłeś misji, ja miałem słabe karty, ale porobiłem troche misji i kupiłem za 1000 pieczęci 120 kart(10 pakietów) i teraz da się grać, jak dla mnie najlepsze karty na start ma nekropolia, inferno słabsze, a przystań najsłabsze, chociaż grałem początkową talią przystani i jakoś da się nią grać

 

a i tak btw. co każdy lv masz 10000 golda więc kupuj te pakiety za 12500

 

takie moje rady może już je znasz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz poziom?, i ile przeszedłeś misji, ja miałem słabe karty, ale porobiłem troche misji i kupiłem za 1000 pieczęci 120 kart(10 pakietów) i teraz da się grać, jak dla mnie najlepsze karty na start ma nekropolia, inferno słabsze, a przystań najsłabsze, chociaż grałem początkową talią przystani i jakoś da się nią grać

 

a i tak btw. co każdy lv masz 10000 golda więc kupuj te pakiety za 12500

 

takie moje rady może już je znasz :P

 

Mam 5 poziom i zrobiłem kampanię orków i połowę nekropoli (nie mogę pokonać Nergala). Kupiłem pakiet za 1200 pieczęci i chyba był to mój błąd. Mam też te kody wielokrotnego użytku:

A3D-WER-Q8E-DF2-E4J

M3R1-XMAS-2YOU-FROM-D3VS

TH4NK5FBF4N5

5ORRY54TURD4Y

(jeszcze był jeden, ale nie będę go teraz szukać)

 

Zrobiłem chyba błąd, wybierając na początek przystań, ale cóż poradzić. Kupowałem jeszcze pakiety bohaterów, chyba dwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zrobiłem chyba błąd, wybierając na początek przystań, ale cóż poradzić. Kupowałem jeszcze pakiety bohaterów, chyba dwa.

 

Nie wiem czemu bierzesz to za błąd :3

 

Mój kolega zaczynał przystanią a teraz ma mnie na 3 tury

ale coś niemożliwe żebyś kupił aż tyle kart i nic ciekawego dla ciebie(przystani)

a jeżeli już to masz poprostu pecha 

 

Ja bym ci jeszcze proponował zacząć od nowa (bo nie masz aż tak dużego poziomu) nekropolią, lub infernem bo ja ci szczerze powiem mam chyba z 3 konta i tylko 1 mi wyszło 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu bierzesz to za błąd :3

 

Mój kolega zaczynał przystanią a teraz ma mnie na 3 tury

ale coś niemożliwe żebyś kupił aż tyle kart i nic ciekawego dla ciebie(przystani)

a jeżeli już to masz poprostu pecha 

 

Ja bym ci jeszcze proponował zacząć od nowa (bo nie masz aż tak dużego poziomu) nekropolią, lub infernem bo ja ci szczerze powiem mam chyba z 3 konta i tylko 1 mi wyszło 

 

Nie będę się bawił w tworzenie nowych kont. Po prostu jakoś z tego wyjdę. Moją talią przystani da się wygrać, tylko brak mi silnych jednostek, które ma praktycznie każdy mój przeciwnik, a potem z reguły nagle brak mi tych wszystkich zaklęć, które są mi tak bardzo potrzebne. Co jak co, ale szczęście w tej grze jest niezbędne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do was 

opłaca się kupować talie? (te za 62500 i wyżej)

Według mnie nie warto, ponieważ są w nich same podstawowe karty, którymi ciężko wygrać pojedynek. Warto za to kupować tzw. "pakiet posiłków", a jeżeli już będziesz miał pewną talię, to warto kupować tzw. "pakiet Emilio". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla bohaterów lub ewentualnie rzadszych jednostek. Cyklop + Chata Szamana + Wewnętrzny Płomień. 1Hit K.O. :3

Ale ja bym nie kupował.

 

 

Dzięki, zastanawiam się nad kupnem, ponieważ mam pełno kart twierdzy a żadnego bohatera :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Gam od wczoraj, mam talie aggro Inferno mam 300 + elo, rozegrany jeden turniej w ktorym zająłem 4 miejsce  mam narazie 7 wygranych pod rząd serie i 6 level prawie :P Mam do was pytanie, jak mam już tego decka złożonego całego mojego inferno to co lepiej teraz składać? Kupić talię sanktuarium czy kupować nadal i zbierać seale na 120 kart packi?

 

 

@@ Edit, okej już dostałem odpowiedź od Testara na GG tak btw miło się grało z tobą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...