Skocz do zawartości

Odcinek 23: Kroniki Uroczego Znaczka


Tarreth

Recommended Posts

  • 7 months later...
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

Dzięki temu odcinkowi wiemy dużo więcej o przeszłości mane 6. Plusy: -Mamy tutaj świetny ciąg przyczynowo-skutkowy. Gdyby nie wyścig Rainbow Dash, to najprawdopodobnie żaden z mane 6 nie odkrył by swojego talentu, oraz pewnie nigdy by się nie spotkały. -Cały ten odcinek jest bardzo dobrze dopracowany, (prawie) wszytko trzyma się kupy i nie ma jakiś takich niewyjaśnionych zjawisk. -Wiemy już, jak każdy z mane 6 zdobył swój znaczek. YAY -Wiemy skąd się wziął Spike. -Mamy troche wieści o rodzinie/krewnych mane 6. -Historia Pinkie Pie -Historia Twilight -Historia Rainbow Dash -Młoda Flattershy wygląda dość uroczo. Chyba jako jedyna mocno się zmieniła jak urosła. -Piosenka - dość dobra. -Duża ilość bardzo dobrych momentów: *Scootaloo: "Wiecie, o kim mówię. Jest szybka. Jest twarda. Nie boi się niczego." Apple Bloom i Sweetie Belle "Pinkie Pie?" Już zwijam się ze śmiechu. Scootaloo: Nie! Najlepsza lotniczka z Cloudsdale. Apple Bloom i Sweetie Belle: "Fluttershy?" Padłem ze śmiechu. *AJ: "(...) póki kogut cię nie obudzi." Jakiś pustak: "Ależ, moja droga, czymże jest "kogut"?" LOL *Fluttershy: "Nigdy byście się nie domyśliły, ale jak byłam mała, byłam bardzo nieśmiała." HAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA *Jak tańczą te małe kucyki na tym przedstawieniu :lol: *Znudzona Rarity, gdy jej róg ją ciągnie do tej skały. Zwłaszcza ten wyraz twarzy. *Scootaloo: "Potrzeba nam Rainbow Dash", a w następnym ujęciu już widać jej znudzoną twarz oraz słychać historię Twilight. *Twilight zmienia swoich rodziców w paprotkę i kaktusa. :D *Celestia: "masz bardzo szczególny dar bla bla bla" Twilight "Co?" Celestia "Ale musisz nauczyć się (...)" Twilight "Co?!" Celestia: Twilight Sparkle, chciałabym (itd.)" Twilight "CO?!" oraz\ ten jej wyraz twarzy :) *Twilight jak się dowiedziała że ma CM skacze z radości krzycząc: "Tak-tak-tak-tak-tak......." a w rzeczywistości też skacze w kółko krzycząc: "Tak-tak-tak-tak-tak... a tu nagle cały tłum patrzy na Twilight i jeden z przechodniów pyta się: "Wszystko w porządku?" Twilight: "eee Tak." HAH *Nie ma to jak impreza w silosie na ziarno. *Grom Tęczowy WOWOWOOWOWOWOWOOWOWOWOWOOWOW Minusy: -Jedna rzecz jest taka jakaś dziwna, a dokładniej to z tym rogiem Rarity. Mogli by to jakoś szczegółowo opisać, a nie że róg ożywa i cie zabiera na wycieczkę. Ocena:8/10 Odcinek bardzo dobry. Jeden z niewielu fajnych z CMC (może to dlatego, że odcinek nie jest za bardzo o nich). Mocna rozwija się wiedza na temat mane 6. Historie ich CM są świetne oraz udowadniają, że mane 6 było już ze sobą powiązane, zanim się nawet poznały, a gdyby nie ten wyścig, to pewnie nigdy by się nie poznały. Duża ilość naprawdę świetnych momentów sprawia, że ten odcinek jest jednym z najlepszych w 1 sezonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Można się czegoś dowiedzieć o ich znaczkach. Mała Rainbow była fajna ,a zwłaszcza jej grzywa i głos. Teraz wiadomo też ,że Rainbow Dash również była prześladowana w szkole. I ,że byli to ci sami chłopcy co w odcinku 16 chociaż tam był jeszcze jeden zapewne młodszy brat jednego z tych dwóch. Zrobiła ponaddźwiękowe bum   w wyścigu w którym udział Billy i Hoops czyli pegazy które później mówiły ,że to bujda dość dziwne. Ale być może mówili to by nie uznać ,że ona jest od nich lepsza ,więc nie przestali jej również przezywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Huh, muszę się wami czymś podzielić, gdyż ten odcinek dał mi naprawdę dużo do myślenia. Generalnie to cała ta sytuacja z tęczą i nagłymi znaczkami wydaje mi się trochę dziwna... tak, sam mam pewną teorię na ten temat. Posłuchajcie. 

Według mnie tęcza nie została wywołana przez RD a ... Celestię. Spójrzcie sami, gdyby nie to, że kuce nagle dostały znaczki cała historia naszego serialu potoczyłaby się inaczej. Pinkie nie stałaby się wesoła, Fluttershy nie spotkałaby się ze zwierzętami tak blisko, a co najważniejsze, Twilight nie poznałaby obecnych przyjaciółek. Celestia mogłaby dostać jakiś znak, wskazówkę, że powinna połączyć te kuce. Być może zrobiła to w odległej przyszłości, aby uratować swój los. Możliwe również, że jakoś ujrzała przyszłość i zobaczyła atak Chrysalis na Canterlot. Przecież wtedy to Królowa Podmieńców ją pokonała, a całą sytuację uratowało mane 6. Celestia wyraźnie miałaby jakiś powód w tym aby wywołać znaczki u kuców. Być może się jej również śpieszyło, gdyż jakimś dziwnym trafem róg Rarity ożył i zaprowadził ją do kryształów. Czy to nie jest podejrzane? Komuś tu zależało na czasie. Szybko połączyła co trzeba, upozorowana została tęcza jako efekt RD. Twilight zdała egzamin (również dziwnym trafem Celestia była w pobliżu i dowiedziała się o sytuacji), co ciekawe jakby ktoś się w nią wcielił, gdyż nie kontrolowała się. Mogła być pod udziałem magii, tak aby wszytko wyszło tym bardziej jak należy.  Oto dowody na to, że to może być prawda. Mówię, najdziwniejsze było z Rarity, że nie ona sama, a ktoś zaprowadził ją do kryształów i tym samym zdobyła znaczek. Być może to ktoś inny bawił się losem, nie Księżniczka, ale jak dla  mnie to na pewno nie jest sprawka RD. Ktoś czuwał i wiedział jak ma się to potoczyć. 

Pozdrawiam :tiablush:

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...