Skocz do zawartości

„Wschodząca gwiazda” Inka2001


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Otworzyłam lodówkę i wyjęłam marchewkę, koniczynkę i troszkę sianka. Wzięłam chleb który leżał obok i nałożyłam koniczynę. Pokroiłam marchewkę i zrobiłam to, co poprzednio. Otworzyłam kredens, wyjęłam szklankę i mleko, którego wcześniej nie schowałam do lodówki. Wsadziłam siano do szklanki i zalałam lekiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za oknem widzisz zabudowę Yan Hoover. Na niebie nie ma ani jednej chmurki i świeci słońce. Zdaje się, że ten dzień będzie bardzo udany.

Z zamyślenia wyrywa cię sprzedawczyni:

- Oto twoje ciastka kochana - mówi oddając ci torbę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 5 minut do ósmej. Ruffian zawsze była punktualna więc musiałaś jeszcze chwilę poczekać. Odpłynęłaś w marzenia aż w końcu usłyszałaś dzwonek do drzwi. Poderwałaś się i ruszyłaś w kierunku drzwi by je otworzyć. Przed domem stała twoja najlepsza przyjaciółka jak zawsze w świetnym humorze i z uśmiechem na ustach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- cześć! Nareszcie  jesteś! - Powiedziałam i przytuliłam ją.

- Przygotowałam sobie śniadanie, zjadłam je a potem myslałam o nie wiadomo czym. cieszę się że przyszłaś. - Powiedziałam i weszłam do salonu.

- Chcesz coś do jedzenia? - Spytałam patrząc na pozostałości z podwieczorku po śniadaniowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie dzięki już jadłam - odpowiedziała. Ruffian była kucykiem o szarej sierści i blond grzywie. Uśmiech nigdy nie schodził jej z twarzy ale dzisiaj byłą wyjątkowo podekscytowana

- Ale to nie ważne, dowiedziałam się dzisiaj czegoś fantastycznego! Za tydzień odbędzie się kasting do pokazów mody, które mają swój finał w samym Canterlocie! Jak tylko się o tym dowiedziałam od razu popędziłam do ciebie. Prawda, że to wspaniale?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszacie przez ulice prosto do ratusza. Widoczny z całego miasta budynek znajdował się tylko trzy ulice od was. Gdy tylko dotarliście przed ratusz powitała was całkiem długa kolejka.

- chyba jednak się spóźniłyśmy - powiedziała Ruffian.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...