Skocz do zawartości

"W poszukiwaniu prawdy" Anniverse


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 256
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Omega

    129

- Ehh, pięknie! - mruknęłam do siebie, podnosząc się niemrawo i ziewając. Niestety, źle stałam i pokrótce byłam w bliskim kontakcie z mokrym podłożem.

- Cholibka, i co ja teraz zrobię? W każdym razie muszę zobaczyć, co z tą dziurą.. - podniosłam się i leniwie podeszłam do dziury, i popatrzyłam się na nią, próbując ujrzeć coś, co wytłumaczyłoby tajemnicze zniknięcie kucyków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tylko jak się tam dostać? Jakby był ze mną Scott, to by się dostał, ale go nie ma. - zasmuciłam się z tego powodu. Poszłam na poszukiwania jakiegoś patyka czy czegoś, żeby sprawdzić dokładnie co tam jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Podniosłam jeden z patyków i wrzuciłam go do tunelu, następnie nachyliłam się nieco, żeby zobaczyć, co się tam kryje. Po paru minutach intensywnego wpatrywania się w otwór, miałam dość. Hej, a może jakby się tam... Przekopać? Tylko czym? - pomyślałam, i odwróciłam się w stronę patyków.

- Cóż, chyba mam tylko je - mruknęłam, biorąc patyki pojedynczo i ustawiając je w kupkę koło otchłani. Wzięłam jeden z nich i zaczęłam grzebać w ziemi, nad małym tunelem. To zajmie mi wieczność - westchnęłam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłaś uderzać o powierzchnię dziury, odrywając spore kawałki ziemi, które potem spadały w ciemność. Robiłaś to już od kilkunastu minut i powoli się  męczyłaś. Wtedy, gdy oderwałaś kolejny kawał ziemi, poczułaś, że ziemi osuwa ci się spod kopyt. Poleciałaś, wraz z ziemią do tunelu i obijając się o jego ściany, spadłaś do sporej wielkości jaskini, obijając się przy tym solidnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...