Skocz do zawartości

MTA Dayz Zona Survival Wzywa Was.


Vinylowy-Smok

Recommended Posts

0.jpg
 
Witajcie towarzysze wczoraj ruszył mój serwer MTA DayZ
chętnych do gry zapraszam. :)
 
Nazwa serwera: GTA:SA DayZ Version [POLAND] Zona Survival
Ip serwera: mtasa://46.29.23.162:22151
Ip Team Speak: srv2.multigaming.pl:9519
Aktualnie forum nie posiadamy więc w razie pytań pisać na PW lub na TS
 
Oferuję:
Ładne Shadery.
Interiory.
Podmienione pojazdy.
Podmienione bronie.
Nowe dźwięki broni.
Nowe skiny postaci.
I inne.
 
 
A tutaj jest małe info dla ludzi którzy nie wiedzą co to jest DayZ.
Zastanawialiście się jak by to było zagrać w grę która będzie symulatorem przeżycia w zombie-apokaliptycznym świecie? Gdzie każdy kęs i każdy łyk jest na wagę złota a naboje nie znajdują się w każdym domu czy też w skrzynce pocztowej. Gdzie noc, faktycznie jest nocą a nie delikatnie ciemniejszym dniem. Wyobraź sobie, że każdy krok może być Twoim ostatnim. Aby zdobyć pożywienie musisz się czołgać, skradać od czasu do czasu ustrzelić żywe zwłoki…
 
Jeżeli należycie do tego grona osób to teraz macie okazję przekonać się jak to jest.
 
DayZ jest odbiciem moda DayZ do Army 2. Historia dzieje się kilka lat po wybuchu epidemii zombie i niewielka garstka ludzi, która przeżyła walczy o przetrwanie lub łączą się w grupy i żyją jak rodzina. Czy przeżyjesz w surowych warunkach DayZ? Nie czekaj tylko żyj!
 
 
 
Pozdrawiam Vinylowy-Smok. Zapraszam :)
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, strasznie miałem ochotę pograć w dayz, ale mój komp by tego nie wyrobił, a tu proszę, ktoś robi server w mta na podstawie tego, chętnie spróbuję, jeżeli mi się spodoba to pewnie będę grał cały czas ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę musiał wrócić do MTA bo nie mam już Army (ale co się dziwić skoro na allegro kupiłem)

Jak coś to mój nick to Kodzima, ale po co to piszę skoro w DayZ nie ma pokazanych nicków(a przynajmniej w Armie nie wiem jak jest w MTA)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto chce grać ze mną i kolegą to pisać w grze lub na pw :0

nie wiem czy ogólnie w MTA ale nick widać tylko z bliska jak gram ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest aktualny czas



Gta DayZ z chęcią mój skype rajder3000 lub rajder300 zapraszam do wspólnej gry

ja z chęcią ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ludzie. okazało się, że z serwerem są jakieś problemy i chyba zrobiono backupa (sądzę to po tym, iż musiałem od nowa robić konto) :C

jeśli WSZYSTKO poznikało to straciliśmy:

tony broni (i amunicji)

leki

ponybus

2 patrioty

bobcata

2 sanchezy

i jeden bronycopter

wg. mnie start od początku jest całkiem fajny - integracja w grupie, tak więc jeśli ktoś jeszcze chciałby zagrać to idealna chwila jest teraz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dawno nie grałem, ale myślę, że mogę dać się przekonać bo co innego mam robić, zawsze się nudzę ;P

Tak, więc może dzisiaj wbiję tak po szkole i na TS też chociaż nie wiem kto będzie chciał ze mną współpracować, heh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam szczególnie na Team Speka uraczę was muzyką jak i rangami :) A serwer jest aktualnie na nowo wgrany z powodu włamu w pliki serwerowe :< ale wszystko zrestartowane i hasła zmienione. Za utrudnienia przepraszam.

 

 

Uwaga każdy brony/pegasis grający u mnie na serwie niech podadzą mi swój login do serwera czeka dla was ranga :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym coś nagrał też z tego serwera, lecz jak patrzę na listę to często jest pusty : <

A chętnie bym nagrał jakiś kolejny odcinek. Nie będę tu reklamował kanału. Kto będzie chciał to będzie chciał ;x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...