Skocz do zawartości

Konkurs Literacki - III Edycja


Dolar84

Specjalna edycja konkursu  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy istnieje zainteresowanie edycją konkursu z tagiem [Gore]?



Recommended Posts

Po dłuższej przerwie powracamy z kolejną edycją Konkursu Literackiego.

 

 

1. Limit słów - 1000 (maksymalnie - każde opowiadanie sprawdzam w wordzie, więc nie ufajcie żadnym licznikom słów i tym podobnym bzdetom)

2. Obowiązujące Tagi to: [slice of Life] i jeden lub dwa tagi do wyboru (Czyli Slice of Life + jeden lub dwa DOWOLNE - nie może być samego Slice of Life).


3. Opowiadanie musi być w klimacie MLP.

4. Limit oddawania prac: 17.05.2013

5. Każdy uczestnik może zamieścić tylko jedno opowiadanie.

6. Po zamieszczeniu pracy nie można dokonywać w niej żadnych poprawek. Dla uniknięcia takich sytuacji, każda z nich jest kopiowana na moją prywatną listę i jest to jedyna wersja jaka będzie poddawana ocenie.

 

7. Wśród tagów dowolnych NIE MOŻE być ani [Gore] ani [Clop].

Przed przystąpieniem do pisania proszę zapoznać się z
Regulaminem

Jak poprzednio ocenami zajmie się trójka sędziów: Decaded, GamerLuna, Dolar84

Nagrodą po raz kolejny będzie publikacja najlepszego opowiadania w Brohoofie. Liczę, że po raz kolejny przyślecie do nas mnóstwo prac.

Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim potencjalnym uczestnikom.

 

 

PS: Dodatkowo w temacie macie ankietę dotyczącą potencjalnej specjalnej edycji konkursu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Pewnie to samo co i mi :ming:

Zastanawiałem się czy nie spróbować czegoś napisać (zobaczyć czy potrafię), jednak limit czasowy nie idzie w parze z moim grafikiem (ah ta praca).

Slice of life by mi zdecydowanie odpowiadał. Co do ankiety, Enope. Czy nie można chociaż jednej rzeczy pozostawić niewinną? (I tak znam już odpowiedź, ale pomarzyć chyba można :twiblush2: . Curse you internet rules!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stanie jeśli zagłosuje na "nie" :ming: <no oprócz tego że inni mnie powieszą :lunaderp: >

 

Przestanę Cię kochać :octcry:

 

Gore moim zdaniem to dobry pomysł. Jako cześć główna może nie, ale własnie jako specjalna edycja.

W mojej opinii clop i gore nie są gorszymi gatunkami fan ficów (artów również), a niedocenianymi i nie cieszącymi się dobrą renomą u znacznej części fandomu poprzez zawieranie treści... jak by to ująć... bardziej "rażących". Natomiast na swoich autorów nakładają wymóg znania anatomii kucyków czy innych postaci, które obejmują owe fici. Więc jest to swoista trudność w kreowaniu oraz po prostu odmienność clopów i gore względem pozostałej twórczości pisanej, także nie powinna ona prowadzić do dyskryminacji dzieła, a patrzenia na nie w innym świetle.

Także krótko reasumując: jestem na tak jeśli chodzi o specjalną edycję ^ ^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam, że nie jest to temat do dyskusji na temat specjalnej edycji. Proste tak lub nie w ankiecie wystarczy. Tutaj proszę dyskutować na temat tej edycji konkursu i naturalnie zamieszczać opowiadania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn... do siedemnastego? Slice of Life? Hueh. Bye.

Co do edycji specjalnej jestem na tak. Większość argumentów wytoczył przedmówca, a ja nie mam siły przywoływać pozostałych. W każdym razie, jeśli będzie edycja specjalna, spodziewajcie się ujrzeć moje oblicze psychopaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam, nie że coś do Clopania namawiam, ale czemu w tej ankiecie uwzględniona tylko gore??? To dyskryminowanie clopów, jako gorsze od gore. :despair: 
Zacytuję się (siebie)  :stachulwperuce:
 

Dziwię się że na FGE akceptują gore a clopów nie. Powiedzcie co jest bardziej "normalne", to że Flutershy BARDZO "lubi" zwierzątka, a Spike jest "asystentem" Twillight, czy może że Pinkie Pie robi babeczki z kucyków, a Rainbow Dash robi z pegazów tęcze??? :lunaderp:

 

If you now what I mean. :rainderp:

Bo zrozumiałe chyba co mam na myśli.  :party:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam, nie że coś do Clopania namawiam, ale czemu w tej ankiecie uwzględniona tylko gore??? To dyskryminowanie clopów, jako gorsze od gore. :despair: 

Zacytuję się (siebie)  :stachulwperuce:

 

 

If you now what I mean. :rainderp:

Bo zrozumiałe chyba co mam na myśli.  :party:

 

 

 

Dlaczego zawarto jedynie gore, a nie clop? Ponieważ nie jestem fanem clopów, a muszę czytać wszystkie nadesłane opowiadania. Może w przyszłości nadejdzie czas i na taką edycję specjalną - niczego nie wykluczam. Na teraz rozważamy pomysł [Gore] i żaden inny. Tymczasem zachęcam do pisania w TEJ edycji. Specjalna na pewno nie rozpocznie się przed zakończeniem tej edycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu dla mnie napisanie opowiadania to 1-2 dni myślenia, 3-8 dni pisania i potem dłuuuuuugie sprawdzanie. Jak się jest dyslektykiem, to nie można mieć zaufania do ani jednego słowa, które się postawiło :) A MS Word to, jak powszechnie wiadomo, stary zdrajca, który potrafił mi nie podkreślić "alkocholu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w swoim życiu "kilka" tekstów i powiem tak - gdy skończysz odstaw go na dwa dni. Nie myśl o nim, zapomnij że istnieje. Dopiero wtedy przeczytaj, na spokojnie. Zdziwisz się ile w nim błędów. Często drobnostek, ale jednak. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zawarto jedynie gore, a nie clop? Ponieważ nie jestem fanem clopów, a muszę czytać wszystkie nadesłane opowiadania. Może w przyszłości nadejdzie czas i na taką edycję specjalną - niczego nie wykluczam.

Nie rób nam nadziei. Dopóki organizowaniem konkursu zajmują się redaktorzy Brohoofa to nie ma szans na edycję konkursu z clopami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie możesz wiedzieć, Fiesta. Z tej przyczyny, że i ja nie wiem czy taka edycja będzie czy nie.

 

Każdy następny post na temat edycji specjalnej i jej zaistnienia/rozwinięcia tutaj potraktuję jako spam i będę takie posty kasował.

 

Jednak skoro jest zainteresowanie tematem, to zaraz otworzę dodatkowy temat do dyskusji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, też oddam i zaprezentuję moje dzieło pt. "Love me Orion, please...".

 

Link:

https://docs.google.com/document/d/1ptUnB4L59ZzAAHjJxJKnNPWIqC-iLqDgEpusTz6evnU/edit?usp=sharing

 

Tagi:

[slice of Life] [Romans] [sad]

Nie wiem, czy to smutne, bo ja jestem niewrażliwa, więc nie mogę tego stwierdzić. Według Google Docs jest tu kilka mniej niż 1000 słów, mam nadzieję, że dobrze obliczył.

Edytowano przez KreeoLe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem(mam) usiąść i zabrać się do pisania. Naprawdę. Rzecz w tym, że po przeczytaniu dwóch powyższych opowiadań dopadła mnie lekka depresja i aktualnie tylko gapię się tępo w monitor. Naprawdę muszę pogratulować autorom dobrej roboty. Oby więcej (mniej?) takich opowiadań...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały trzy dni, a mamy tylko dwa opowiadania. Przyznam, że frekwencja, lub raczej jej brak jest... rozczarowujący. Mam nadzieję, że w nadchodzących dniach zasypiecie nas kolejnymi pracami konkursowymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchajcie go. Mam srebro :twilight2:  A tak na serio... dwa opowiadania? Sam jestem zdziwiony. Byłem pewien, że skoro Tagi są tak bardzo elastyczne to prac będzie od metra i jeszcze trochę. Tym bardziej, że wymagane [slice of Life] jest bardzo proste. 

 

I jeszcze bardziej na serio... ludzie, weźcie się w garść. Osobiście chciałbym żeby powstała IV edycja (i kolejne), ale z taką frekwencją... sami wiecie  :bemused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...