Skocz do zawartości

Past Sins i historie poboczne [PL][Z][Dark][Sad][Slice of Life]


Recommended Posts

Powieść świetna. Wyciskająca łzy. Wszystko przetłumaczone w sposób rzetelny. Żadnych błędów nie dostrzegłem. Polecam każdemu jako wieczorną lekturę. Niestety aktualnie jest tylko 19 rozdziałów. Ja już ruszam doczytać wersje angielską ale współczuje tym, którzy nie mają tego udogodnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną zrobiony jest - W KOŃCU! - rozdział 20, a 21 się tworzy, podobnie jak bonus do opowiadania. Ja bym wrzucił już ten gotowy rozdział, ale reszta chce to dać w paczce, więc... przykro mi, że musicie wciąż na to czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola, spokojnie. Nie posuwajmy się do skrajności. Mimo, że ledwo ledwo się opieram chęci przeczytania PS po angielsku, to na razie wytrzymam. Mam nadzieję :molestia:. Na Twoim miejscu Max, usunąłbym słowo na "z", tak na wszelki wypadek. Albo weź je w cudzysłów, bo pewnie o to Ci chodziło.:rarity4: Niklas, Jaki bonus? :soawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo miało być tak, że miała wyjść paczka zawierająca rozdziały 20 i 21, bonusowy rozdział od nas + side-story Nightmare czy Nyx autorstwa autora oryginału. Na chwilę obecną czekamy na zakończenie edycji rozdziału 21, po czym będzie on wrzucony wraz z 20, a opowiadanie poboczne zostanie dodane w późniejszym terminie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor napisał w ogóle, oprócz "Nigtmare czy Nyx", kolejne opowiadanie poboczne (opublikowane dwa dni temu, jeszcze nawet nie przeczytałem) oraz jeszcze jedno będzie dopiero pisał, a te dwa są jakby po to, by, cytuję autora: "przygotować grunt pod trzecią historię". Mam nadzieję, że nie będzie zbyt długa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...