Skocz do zawartości

Past Sins i historie poboczne [PL][Z][Dark][Sad][Slice of Life]


Recommended Posts

Hejże! Spokojnie bronies & pegasis. Rozumiem, że czekacie na tłumaczenie (sam też czekam), ale nie trzeba od razu aż tak bardzo cisnąć na tłumaczy. Oczywiście delikatne sugestie są w porządku bo pokazują, że ludzie są zainteresowani tematem, ale wyluzujmy troszeczkę z tymi obelgami etc. Pamiętajmy o tym, że tłumacze robią to za darmo i nie możemy od nich wymagać tak jak od komercyjnych twórców. Nie zmienia to faktu, że mogliby się trochę pospieszyć, zwłaszcza że są już na finiszu tego projektu. Ja osobiście bardzo chciałbym przeczytać ostatnie rozdziały w ojczystym języku, bo w nim zacząłem czytać PS. Oczywiście mogę w każdej chwili przeczytać w angl. ale jak już kiedyś pisałem lubię być konsekwentny do końca. But my clock is ticking!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej największą winą było to, że po prostu pozwoliła, by jej... nienawiść do NMM zwyciężyła i postanowiła za wszelką cenę zaufać własnemu instynktowi niż opinii swojej uczennicy. Chociaż stawiam, że nawet gdyby Celly nie zabrała wtedy Nyx, nasz zły znalazłby inny sposób na spaczenie młodej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh nie mam słów do was ludzie ale powtarzam Dajcie Tłumaczom spokój, bo jest ich nie wielu, Oni tworzą te rozdziały nie ma obaw pojawią się w swoim czasie dobrze zrobione, a jeśli chcecie rozdziały szybciej to ruszcie swoje kopyta do pomocy zamiast ględzić czemu nie ma ( ja tak zrobiłem i pomagam im, choć to naprawdę skromna pomoc, ale każda się liczy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój tłumaczom przecież mają własne życie do jasnej ciasnej fandom to nie wszystko czym się zajmują mają coś co na nazywa się życie zawodowe i prywatne., a pogania prowadzi jedynie do Chaosu i zawiści

Ale bez przesady. Kiedyś robili przynajmniej 2 rozdziały na tydzień, a na te ostatnie 2 czekam od połowy sierpnia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej byście coś mieli :P Anyway, dobre wieści - udało się w końcu z tym rozdziałem 21, więc wystarczy tylko doń zerknąć i będzie można go wrzucić. Pojawi się jak najszybciej. Dzięki Wam więc za cierpliwość i wyrozumiałość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam więc za cierpliwość i wyrozumiałość.

Cierpliwość, wyrozumiałość, przecież my chcieliśmy już was pozabijać. Ty chyba sobie żartujesz naprawdę ja już kilka razy chciałem samobójstwo popełnić, ale ciesze się że to w końcu jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...