Skocz do zawartości

Past Sins i historie poboczne [PL][Z][Dark][Sad][Slice of Life]


Recommended Posts

Właściwie nie napisałem, że rozdziały pojawią się w niedzielę. Napisałem:

Pojawią się one nie wcześniej niż 17 czerwca (i tego konkretnego dnia też raczej nie, ale przed nim to na pewno).

2 i 1/2 rozdziału już przetłumaczyłem, ale na razie wymagają jeszcze pewnych poprawek, zanim zostaną opublikowane. Na razie nie mogę podać konkretnego terminu, ale raczej nie potrwa to długo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanfic bardzo mnie wciągnął. Jeszcze nigdy nie czytałam czegoś z takim zapałem (chyba nawet Harry Potter się chowa). Dopiero jestem na 9 rozdziale, mimo wszystko uważam, że to jest GENIALNE. Nie mogę oderwać się od lektury. Ciągle coś się dzieje... Nie mogę doczekać się tego, co będzie dalej. Wielkie dzięki za tłumaczenie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No świetnie, czekam na kolejne rozdziały! I można było zostawić Eeyup, bo... "josne" brzmi dziwnie... bardzo dziwnie. Coś bym napisał, ale zaraz ktoś mnie tu na stos rzuci na spoilerowanie, a ja serio nie lubię używać spoilera. @Up No i co ja z nim zrobię, za bardzo nie ma o czym napisać, bo wyjdzie jedno zdanie w spoilerze... No ale zobaczmy

Na Celestię, czemu ona tak łatwo się daje manipulować, jest Królową Equestrii i nikt nie słucha się tego co mówi, eh....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny rozdział !! naprawdę wszystko przetłumaczone idealnie (można się jedynie na upartego przyczepić do tego "Josne", ale jak dla mnie świetnie to oddaje charakter Big Maca), a co najważniejsze tak aby trzymało w napięciu tak jak oryginał czekam na kolejne rozdziały

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tu dużego posta, ale poszedł się... znikać więc w skrócie: Niezła robota, nie mogę się doczekać, i w końcu jakiś bohater zachowuje się racjonalnie w fanficu! Sukces!

W końcu nie słucha się tego fałszywego wazeliniarza, pewnie ją zdradzi, ale serio nie mogę się doczekać dalszych części - i spodziewałem się, że będzie jej smutno jak nikt nie doceni powrotu słońca, sam bym do niej podszedł gdy płakała w parku. Dobrze, że ktoś to zrobił.

Nie lubie używania spoilerów, bo odnoszę się do wielu rzeczy, a tak cała wiadomość powinna być w spoilerze, ale skoro przez małe problemy z forum moja dłuższa wersja znikła musi to starczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg...OMG...OOOMMMGGG! Wypas! Jeszcze nigdy nie czytałem czegokolwiek w takim stresie. No! To teraz pora nakopać Nexusowi do d... NAPRZÓD NYX! WE ARE WITH YOU! A zapomniałbym. Świetna robota. Co do błędów, tak się zaczytałem, że nie znalazłem żadnego :D Oby tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota, nie mogę się doczekać końca tej niesamowitej opowieści. Właściwie nie wiem co mnie powstrzymuje przed przeczytaniem dalszej części w oryginale, ale to zawsze jakieś dreszczyk emocji gdy widzę w nieczytanych postach, że coś nowego jest w tym topicu. Kapitalna robota, czekam na reszte!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tylko jedno do powiedzenia THe Best work ever. Wszytko trzyma w napięciu tak samo jak w oryginale. a co do błędów zauważyłem tylko tego źróbka (czy jakoś tak) to mi tylko coś nie pasowało. Inni mogą się przyczepić do tego że pojawiły się słowa takie jak KUL UW i i polibuda (nie mam nic do tego , że tak jest). Ogólnie rozdział oceniam 5 i czekam na więcej bo rozdziałów jest 21 a nie 22 jak myśli Kyubi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim. Co do źróbka: wynikł z potrzeby zastąpienia słowa źrebak, które było używane wcześniej w innym kontekście i trzeba by wprowadzać dużo zmian w poprzednich rozdziałach - to nie jest błąd. KUL i UW można interpretować różnie, to przecież nierozwinięte skróty ;) Oceniasz na 5, ale w jakiej skali? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...