Skocz do zawartości

Past Sins i historie poboczne [PL][Z][Dark][Sad][Slice of Life]


Recommended Posts

Wiej

To "normalna" reakcja. W czasie wypadków samochodowych jak woła się o pomoc do tłumu, też zbytnio nie ma co liczyć na oddźwięk, trzeba to konkretnej osoby mówić. Po drugie, jej nikt nie lubił z oczywistych powodów, a jeśli chodzi o dobre czyny najwyraźniej kuce również mają krótką pamięć jak ludzie.

Tak na wszelki wypadek spoiler.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja reakcja na nowy rozdział:

Tłumaczenie jak zwykle świetne, są rzecz jasna drobne błędy, jednak to nic strasznego i wartego wytykania. Proszę jednak, wręcz błagam... wszystko tylko nie to "josne". Na początku było to nawet zabawne, ale teraz-nie jest. Możecie nawet zostawic oryginalną formę, byleby nie to. Ale, rzecz jasna, to tylko moje zdanie :shy:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu.. Przyjaciel to czyta i wciągnął mnie w to.. Na początku byłem dość sceptycznie nastawiony do tego, ale teraz.... Teraz to nie mogę się od tego oderwać!! Najbardziej żałuje, że nie mam neta w telefonie (za darmo ; Wi-Fi)! Ale przynajmniej można w dzień poczytać... Oby takich fanfików było więcej, bo są naprawdę zarąbiste!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Kontynuacja jest nieoficjalna. Fanfików w których jest Nyx jest pewnie kilka. Ja na pewno nie zamierzam tłumaczyć niczego nieoficjalnego, a w dodatku nie wiem, czy fabuła tej wspomnianej kontynuacji ma w ogóle logiczny sens i oparcie w oryginale (choć nie czytałem, opieram się na opisie), ale tego nie jestem pewien, bo po prostu niedokładnie pamiętam zakończenie PS (I w dodatku byłby to spoiler, gdybym podzielił się przypuszczeniami, a i tak zapewne większość osób zaglądających do tego tematu nie zna zakończenia, to nie będę nawet tego pisał jako ukrytego spoilera, żeby nie kusiło :P)

W dodatku pod tą kontynuacją widnieje taki komentarz:

Dobra, czas na głupie pytania, ponieważ Pen Stroke i ja nie rozmawiamy tak często, jak niektórzy myślą, pomimo tego, że jestem "twórcą" The Nyxian Alliance na dA. Jak widzi to Pen? Chodzi mi o to, że tak, dał ci pozwolenie, ale to jest alternatywna przyszłość w tym uniwersum, a nie kanon, tak?

Zgaduje, że dzięki temu uchodzi ci na sucho

shipping

, chyba że powiedział, że ta część także jest w porządku. (Po prostu próbuje dowiedzieć się, na ile poważnie powinienem to brać, jeśli wiesz co mam na myśli.

Okay, stupid question time, since Pen Stroke and I don't talk nearly as much as some think we do, despite my being the 'creator' of The Nyxian Alliance on DA. How does Pen view this? I mean, yeah, he gave you permission, but this is like an alternate future to that universe, and not canon, yes?

I'm guessing that's how you're getting away with

the shipping

, unless he said that part was okay too. (Just trying to figure out how seriously I should be taking this, if you know what I mean.)

Jest też dziwna odpowiedź autora, której nie bardzo rozumiem. Zgaduje, że trzeba by przeczytać kontynuacje, ale jasnej odpowiedzi na postawione pytanie o to, co sądzi na ten temat Pen Stroke tu nie widzę:

To tylko fanfik. Cokolwiek ONI zrobią będzie oczywiście kanonem.

It's just a fanfic. Whatever THEY do is obviously going to be canon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Podszedłem do tego fanfica sceptycznie, powoli zaczęło wciągać, i nim się obejrzałem była godzina 5 nad ranem a ja skończyłem 18 rozdział, nie mogłem się doczekać na tłumaczenie, więc przeczytałem resztę historii w oryginale. Całe opowiadanie jest świetna, gratuluje wytrwałości w tłumaczeniu i powodzenia w kolejnych rozdziałach. Tak trzymać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili jestem na 14 rozdziale.Past Sins jest mistrzowskie! Gram twi na serwerze MC i to mi pomogło bardziej wczuć się i zachowywać się jak Twilight ( Nie mówię że wcześniej grałam ją źle czy coś xD ) Jest jeszcze wiele powodów dlaczego ten Fanfic jest mistrzowski. Naprawdę Polecam! :cheese:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...