Skocz do zawartości

Past Sins i historie poboczne [PL][Z][Dark][Sad][Slice of Life]


Recommended Posts

Rozumieć i mieć jeszcze jedno pytanie... 

Kiedyś słyszałam o pomyśle zrobienia z tego książki zwykłej, w sensie z papieru. Pomysł został zaniechany, czy jeszcze dycha? Wtedy mogłabym czytać to cudo też w szkole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi najpierw napisać maturę ;P Potem wrócę do kucykowania, bo w tym roku to jednak było dla mnie najważniejsze - nauka. Wtedy spróbuję wszystko ogarnąć i dam znać. Ubolewam nad tym, że to wszystko takie zaniedbane, ale jednak życie > kucyki

Edytowano przez Crusier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

No ja też był bym chętny na wersje książkową. A kiedy będzie opublikowana kontynuacja Past Sins. 

Ktoś coś wspomina o książce? Przyznam szczerze, ze jestem posiadaczem jednego egzemplarza na użytek własny i JEŚLI tłumacz/właściciel tłumaczenia nie miałby nic przeciwko temu, to mógłbym wykonać na zamówienie kilka sztuk Szytych w twardej oprawie. Wykonanie ręczne z użyciem ogólnodostępnego sprzętu. Cena i czas realizacji jest do uzgodnienia. Kontakt w tej sprawie jednak dopiero na początku sierpnia. Najlepiej po 1 tygodniu.

 

Jeśli właściciel tekstu widzi ten komentarz, prosiłbym o wyrażenie opinii. 

Jeśli zaś nie widzi, to chętni proszeni są o zdobycie jego opinii w tym temacie

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ktoś coś wspomina o książce? Przyznam szczerze, ze jestem posiadaczem jednego egzemplarza na użytek własny i JEŚLI tłumacz/właściciel tłumaczenia nie miałby nic przeciwko temu, to mógłbym wykonać na zamówienie kilka sztuk Szytych w twardej oprawie. Wykonanie ręczne z użyciem ogólnodostępnego sprzętu. Cena i czas realizacji jest do uzgodnienia. Kontakt w tej sprawie jednak dopiero na początku sierpnia. Najlepiej po 1 tygodniu.

 

Jeśli właściciel tekstu widzi ten komentarz, prosiłbym o wyrażenie opinii. 

Jeśli zaś nie widzi, to chętni proszeni są o zdobycie jego opinii w tym temacie

Gdy pojawi się taka możliwość prosił bym o kontakt bo był bym zainteresowany.

Edytowano przez IommIPony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że czeka mnie zaraz wyjazd na 3 tygodnie bez internetu, podam najważniejsze informacje dotyczące książki:

Okładka:http://th05.deviantart.net/fs70/PRE/i/2012/276/4/4/past_sins_cover_by_dreatos-d5go4vi.png

wykonana z 1,5 mm tektury litej, nie karbowanej.

Ilość stron 423 Czcionka Arial 10 (możliwa zmiana, ale tylko dla wszystkich)

Strony szyte mocno więc na pewno nie wypadną.

Każdy egzemplarz jest wykonywany ręcznie z dołożeniem wszelkich starań aby wyszedł jak najlepiej. (niemniej mogą być nieznaczne różnice)

Możliwa wysyłka 11zł lub odbiór osobisty po uprzednim kontakcie. 

Cena książki jest uzależniona głównie od ilości chętnych i ilości ewentualnych zmian na życzenie tejże grupy. Za wersję w obecnym stanie cena wyniesie 32 złote i 0 groszy. (dla większej grupy chętnych możliwa negocjacja ceny)

Czas oczekiwania: Wrócę to dam znać i będę się z każdym kontaktował indywidualnie.

Zmiany w tekście: Zastąpiłem słowo pegazorożec, słowem Alikorn, gdyż osobiście mnie trochę przeszkadzało. (mam nadzieje, że nie macie mi za złe. Możliwy powrót do poprzedniej wersji.)

To chyba tyle. Autor, tłumacze i korektorzy, a także graficy zostaną umieszczeni na liście wykonawców, chyba, że nie chcą. 

Mam nadzieję, że właściciel tekstu zgodzi się na jego wykorzystanie w tym celu. (jak rozumiem ma zgodę na wykorzystane w tekście grafiki). To tyle. Pozdrawiam wszystkich czytelników tego zacnego Fanfica

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 zł to niewygórowana cena jak najbardziej zgłaszam się do zamówienia. A co do słowa "pegazorożec" nie mam za złe użycia słowa alikorn a nawet popieram. Podziwiam że chciało ci się je wyłapywać i ich deklinacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o uaktualnienie wersji pdf? Link mówi, że wygasło, czy coś.

https://www.dropbox.com/s/k6wfzacmu0u6x5v/Past%20Sins%20-%20t%C5%82umaczenie%201.0.pdf

 

Also, jak bardzo chcecie to mogę opublikować te dwa fiki poboczne co je przetłumaczyłem w całości na polski. To te dwa najkrótsze. Tylko jeszcze najpierw je od nowa przejrzę.

Edytowano przez Crusier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Siemacie. Tęskniliście?

Dobra, tak poważnie, to wróciłem do cywilizacji i pierwsze co zrobiłem to skontaktowałem się ze znajomym Crusiera, który posiada dodatkową listę chętnych. Nie wiem jakie ma rozmiary stąd z ewentualną kontynuacją działań mających na celu danie wam waszej ukochanej książki wstrzymam się do jej uzyskania. Robię tak ponieważ obawiam się, że może mieć zbliżone rozmiary do listy chętnych na pierwsze wydanie Crisisa Equestrii, a w takim wypadku sam nie dam sobie rady i będę musiał kombinować ze znalezieniem drukarni niskonakładowej i wszystkimi formalnościami. Ale nie wybiegajmy zanadto w przyszłość, o wszystkim postaram się informować na bieżąco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w takim wypadku sam nie dam sobie rady i będę musiał kombinować ze znalezieniem drukarni niskonakładowej i wszystkimi formalnościami.

 

[email protected]

 

A tu ich strona... http://cyfrodruk.pl/

 

Oto mail do drukarni niskonakładowej, gdzie był drukowany The Last Of Us... W rzeszowie, jesli dobrze kojarze sie znajduje.

Edytowano przez Night Shade
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...