Skocz do zawartości

Past Sins i historie poboczne [PL][Z][Dark][Sad][Slice of Life]


Recommended Posts

Przypominam, iż ten temat ma służyć do rozmów o opowiadaniu. Mogę się zgodzić by tu były omawiane szczegóły drukowania i tym podobnych spraw pod warunkiem, że dostarczycie zgodę autora i tłumacza na taką działalność.

 

 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwianie wszelkich formalności z poprzednią ekipą zajmującą się tym jest w toku. Myślę, że w przeciągu kilku dni sytuacja stanie się klarowna.

 

A za sugestię ewentualnej firmy jestem wdzięczny, nawet jeśli jest z innego miasta, grunt, że mówisz, że dobra.

Edytowano przez Nightmare Sun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilster ją polecał. The Last of Us ma w książkowej edycji jakieś...458 stron, a druk(mojej kopii) egzemplaża(musiałbyś pilla dopytać ew.) wyniusł mnie bez kosztów wysyłki 35 złotych? Nie więcej. Z tym, że The last jest w okładce Miękkiej i jest KLEJONY, nie wiem, jak z szyciem będzie :(

 

No i the Last jest w takim formacie jak okładka na screenach tutaj :)https://drive.google.com/?tab=wo&authuser=0#folders/0B8d9hARcgfzbVGU0V2Z4VXRqUms

Edytowano przez Night Shade
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, twarda i szycie wchodziły w grę gdybym wykonywał poszczególne egzemplarze we własnym domu, własnoręcznie. Jeśli uda się dogadać z główną ekipą i będzie sporo chętnych to zmienią się parametry właśnie na wersję klejoną w miękkiej oprawie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i może do tego czasu Cruiser wrzuci 2 historie poboczne :) TLoU(czyt.The Last of Us) składa się z 2 opowiadań w 2 osobnych doksach, a w książce są oba opowiadania... Może więc udałoby się jeszcze dorzucić te 2 do Sinsa. Tylko to napewno cene zmieni.

Edytowano przez Night Shade
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady, raczej dwóch opowiadań i Sinsów w jednym (Dobra, da radę, ale to by było naprawdę sporo, a większość profesjonalnych drukarni w Polsce nie klei książek powyżej 600 stron) Nawet ręczne wykonanie czegoś takiego byłoby trudne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim Razie, skoro się nieda, chętnie zamówił bym dodatkowy egzemplaż(poza sinsem) z tymi 2 opowiadaniami i jakby się dało dołożyć do tegoż egzemplaża 3 powieść po amgielsku(niema tłumaczenia)to byłbym uradowany, ale tą dryugą książke to już raczej indywidualnie musiałbym z tobą gadać :) Chyba...

Edytowano przez Night Shade
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nightmare Night and Nyx czytałem w oryginale i muszę przyznać, że jest nawet dobre, ale do oryginału mu trochę daleko. Pozostałych nie czytałem. 

Jest jeszcze czwarte tego autora z Nyx. Mianowicie First Hours. Nie wspominając o dość sporej ilości dzieł gdzie pojawia się Nyx (już innych autorów). Źródło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nightmare Night and Nyx czytałem w oryginale i muszę przyznać, że jest nawet dobre, ale do oryginału mu trochę daleko. Pozostałych nie czytałem. 

Jest jeszcze czwarte tego autora z Nyx. Mianowicie First Hours. Nie wspominając o dość sporej ilości dzieł gdzie pojawia się Nyx (już innych autorów). Źródło

 

Wielkie dzięki za informacje! Szukałem kiedyś dzieł z nyxią :) Jeśli będzie możliwe, to chętnie zamówie sobie dodatkowy tomik( z resztą dzieł z nyx ) o którym rozmawialismy na PW :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Link do całego opowiadania w formacie docx "Dostęp do łącza został wyłączony", a w pdf niestety link wygasł :fluttercry2:. Tak wiem że to już kilka lat od wstawienia fica, ale czasem warto wracać do tak doskonałych tytułów (tak wiem, jestem leniwy i nawet nie sprawdziłem pojedyńczych rozdziałów żeby sobie to pobrać). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do całego opowiadania w formacie docx "Dostęp do łącza został wyłączony", a w pdf niestety link wygasł :fluttercry2:. Tak wiem że to już kilka lat od wstawienia fica, ale czasem warto wracać do tak doskonałych tytułów (tak wiem, jestem leniwy i nawet nie sprawdziłem pojedyńczych rozdziałów żeby sobie to pobrać). 

cóż, jak potrzebujesz całego w PDFie, to masz mój PDF przygotowany pod drugie wydanie książkowe. Nie powinno być błędów. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niklas? A kiedy będą poboczne historyjki o NYX? Te oficjalne, oczywiście...

A to już się powinieneś pytać @Crusiera :P Bo gupek przetłumaczył je wszystkie, ale oczywiście tak bardzo czekał na to, aż niejaki Gravis znajdzie dla niego czas, że aż... pewno sam już zapomniał o tych plikach :lol: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już się powinieneś pytać @Crusiera :P Bo gupek przetłumaczył je wszystkie, ale oczywiście tak bardzo czekał na to, aż niejaki Gravis znajdzie dla niego czas, że aż... pewno sam już zapomniał o tych plikach :lol: 

Z tego co wiem, Gravis nie siedział specjalnie mocno w fandomie za czasu past sins i dawno już go tu nie ma (chyba, ze mam złe info), zatem dyskretnie bym zasugerował, by zasugerować crusierowi znalezienie kogoś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, Gravis nie siedział specjalnie mocno w fandomie za czasu past sins i dawno już go tu nie ma (chyba, ze mam złe info), zatem dyskretnie bym zasugerował, by zasugerować crusierowi znalezienie kogoś innego.

Się aż zapytałem. Zobaczymy, co dalej :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak komuś się chce tym zająć, to mogę mu to wysłać, mi już nie zresztą do redagowania tekstu się nie nadaję.

Ja byłem korektorem u aTOMA. Dość dobrze szło mi z Crisisem :) Mogę się tym zająć w czynie społecznym. A mam dużo wolnego, bo nie robię. Teraz czytam tylko Fallouta. Nawet z lektoratami spauzowałem, więc, kopę czasu jest :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Skoro już pisał, że nie chce mu się tym zajmować, to chyba jasne, że nie będzie mieć nic przeciwko :P Dobrze, że w końcu się to pojawiło, acz szkoda, że dopiero TAK PÓŹNO.

Also, dodałem te linki do pierwszego postu :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...