Skocz do zawartości

Past Sins i historie poboczne [PL][Z][Dark][Sad][Slice of Life]


Recommended Posts

42 minuty temu Sun napisał:

Wolałbym coś drugowojennego, ale raczej mnie nie stać. Ale jak trafię 6 w totka, to się zgłoszę nawet po dwa. A co sobie człowiek będzie żałował. 

T-72, 55AM,54.. te załatwie od ręki. tak poniekąd mam namiar na 3 czołgi pod iławą w bagnie (potwierdzone na geo) ale zezwolenie i koszty wydobycia to już inna sprawa. w razie czego daj znać ;)

PS. cena ,,Meridy,, to coś ok 250k T72 za najpewniej 400-500. 

Edytowano przez narol
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu narol napisał:

daj mi cynk to ci załawie coś. tylko wy paliwo sponsorujecie! powojennego jest w piz.... ale jak chcecie coś z 2 światowej to trzeba poszukać na ukrainie ewętualnie u znajomego Białorusina.

Chyba zostanę przy plastiku. Bądź co bądź wychodzi nieco taniej. No i czołgiem by mnie na uczelnie nie wpuścili, a przed domem miejsca nie ma. Ech, gdybym żył w usa...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minuty temu Sun napisał:

Chyba zostanę przy plastiku. Bądź co bądź wychodzi nieco taniej. No i czołgiem by mnie na uczelnie nie wpuścili, a przed domem miejsca nie ma. Ech, gdybym żył w usa...

spoko. mam troche pancernego złomu. coś się wyklepie ;) albo wpadnij do Darłowa w tym roku. jak będe to masz jazde za free na T-72M :) 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu narol napisał:

spoko. mam troche pancernego złomu. coś się wyklepie ;) albo wpadnij do Darłowa w tym roku. jak będe to masz jazde za free na T-72M :) 

Darłowo? To nie tam, gdzie co roku D-Day robią? Może bym i wpadł, bo daleko nie mam. Kto wie. A czołg bym chętnie poprowadził. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Sun napisał:

Darłowo? To nie tam, gdzie co roku D-Day robią? Może bym i wpadł, bo daleko nie mam. Kto wie. A czołg bym chętnie poprowadził. 

D-day organizują na helu ;) Darłowo jest pomiędzy Ustką a Koszalinem. w razie czego planuje w tym roku z ekipą pojawić się w Bornym Sulinowie też. 

Pojazdy od nas to planowane w tym roku 2 czołgi, PTS-2, OT-64, BTR-60 WZT-2,BRDM i coś specjalnego ;) zobacze czy się z przeglądami wyrobimy. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu PonySis15 napisał:

ŚWIETNY FANFIK! Wykonałeś kawał dobrej roboty tłumacząc to wszystko. :fshug:

Ale ja nie przetłumaczyłem nawet połowy. Większe gratulacje należą się poprzedniej ekipie, czyli: Crusierowi, Accu, Gravisowi i Niklasowi. Na chwilę obecną, nie mam się co z nimi porównywać.  

Edytowano przez Sun
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu PonySis15 napisał:

Sun mam do ciebie pytanie: Czy istnieje jeszcze możliwość wydrukowania Past Sins? bardzo mi zależy na tej książce a znalazłam ją na allegro i to jeszcze po angielsku w cenie ok.100zł.

 

Nie martw się, jeszcze w tym roku planuje dodruk Past Sinsów, oraz wydruk wszystkich historii pobocznych. Wiele osób mnie pytało już o to, więc trzeba będzie zrobić. Pierw tylko muszę The Road Home skończyć, a na to potrzeba jeszcze około 2-3 miesięcy, oraz poprawić tłumaczenie Trinkets i Nightmare or Nyx. Jeśli limit cudów się do tego czasu nie skończy, to we wrześniu już powinienem wysyłać książki. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Sun napisał:

czyli: Crusierowi, Accu, Gravisowi i Niklasowi.

Ja nie tłumaczyłem podstawowego Sinsa. Ja byłem w korekcie, Sun :) I to pobocznych. Choć jak coś w doksie znalazłem, to wskazałem i w podstawie, ale to nadal korekta tylko :) Już większy wkład w "The Last of Us[tcb]" miałem

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Accurate Accu Memory napisał:

Ja nie tłumaczyłem podstawowego Sinsa. Ja byłem w korekcie, Sun :) I to pobocznych. Choć jak coś w doksie znalazłem, to wskazałem i w podstawie, ale to nadal korekta tylko :) Już większy wkład w "The Last of Us[tcb]" miałem

W korekcie pobocznych, powiadasz? A pamiętasz może kto był prereaderem pobocznych? Bo cytując:

Spoiler

Widzieliście go, gnoma pie*******o. Ech, wziąłbym pałę...

Spoiler

domyślam się, że wszyscy wiedzą, skąd to cytat. Domyślam się również, że część może nie umieć go przypisać do konkretnej postaci. 

 

Ale spokojnie, poprawi się to tłumaczenie w wolnej chwili. Czyli dopiero jak skończę z drogą do domu. 

Spoiler

A skoro o niej mowa, powróci kilka waszych, ulubionych postaci. W tej chwili nie zdradzę jakie, bo nie miałbym czym wam w przyszłości spoilerować. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Sun napisał:

Zasugerowałbym ci poczytanie czasem książek bez kucyków, ale wiem, ze masz problemy ze wzrokiem (swoją drogą, już lepiej?)

 

Spoiler

 

Odpowiedź wyżej :)

I btw... Słucham teraz historii Dartha Plagiusa :D Audiobooki star wars dorwałem. Legalne " Poczytaj mi mako" wygoogluj, lektor nawet bardzo dobry. Bloga ma jakiś facet.

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Sun napisał:

Nie martw się, jeszcze w tym roku planuje dodruk Past Sinsów, oraz wydruk wszystkich historii pobocznych. Wiele osób mnie pytało już o to, więc trzeba będzie zrobić. Pierw tylko muszę The Road Home skończyć, a na to potrzeba jeszcze około 2-3 miesięcy, oraz poprawić tłumaczenie Trinkets i Nightmare or Nyx. Jeśli limit cudów się do tego czasu nie skończy, to we wrześniu już powinienem wysyłać książki. 

To wspaniale! Na pewno sobie kupię.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek. A do tego zaczyna sie długi weekend. Jak tu się nie cieszyć? Zwłaszcza, jak jeszcze Sun wrzuca obiecany Rozdział 4. A @Niklas zaraz go wrzuci w pierwszy post.

Cóż, ja mam jeden powód, który psuje mi nieco ten dzionek, ale to tylko kolokwium, więc nie będę przez to smutał, tylko przeżyję i najwyżej na następne się bardziej nauczę. 

A wracając do tematu. Stan tłumaczenia podskoczył na 48%. Szału nie ma, ale jakoś do przodu idzie. Ponadto, wyciszające gumki do klawiatury zdają egzamin. Tradycyjnie, powiem też, ze następny rozdział będzie albo w piątek w nocy, albo w sobotę rano, gdyż czeka mnie w piątek fajna wycieczka od świtu do nocy. 

 

A teraz przejdźmy do tego, co czytelnicy lubią najbardziej, czyli do spoilerów

Spoiler

Wiem o czym sobie myślisz: Zaspoileruje sześć razy, czy tylko pięć?

Spoiler

Szczerze mówiąc, sam nie wiem. 

Spoiler

Dlatego zadaj sobie pytanie, czy masz dziś szczęście i czy otwarcie następnego spoilera nie będzie ostatnie.

Spoiler

Jak widać, nie było. Spróbujesz raz jeszcze?

Spoiler

Dobra, pora na poważnie, bo tak się bawić można do wieczora.

 

- Pinkie Pie, ma plan. Ale nie chodzi o miliony, tylko o pałac. Oczywiście, efekty nie podobają się ani Rarity, ani Applejack.

- Pojawi się Coco Pommel. (matko, sporo tych powrotów się robi, zwłaszcza biorąc pod uwagę te, o których jeszcze nie wiecie)

- Flush Sentry wyrusza na epicką przygodę by odszukać ukochaną, oraz księcia i księżniczkę kryształowego grodu. A tymczasem armia urządza jarmark. 

- Angel pokieruje pracami inżynieryjnymi nad ogrodem. 

 

 

 

 

Wszystkim, moim czytelnikom życzę miłego wekendu i oznajmiam, że od soboty do wtorku, nie odpisuję na forum, bo mam wolne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu ziolo565 napisał:

Mam nadzieje że nie drogo? ten wydruk sinsów

Ostatnio wszelkie info było tutaj :)

Co do szczegółów książki. Ile będzie kosztował tom z pobocznymi? Chciałbym wiedzieć...

@Sun Pytanko, czy przetłumaczysz pierwszą książkę Pena? Pierwszą w której pojawiła się Nyx? Creeping Darkness? I wydasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30.04.2016 at 10:53 Accurate Accu Memory napisał:

Ostatnio wszelkie info było tutaj :)

Co do szczegółów książki. Ile będzie kosztował tom z pobocznymi? Chciałbym wiedzieć...

A żeś mnie w błąd wprowadził to stare info a ciekawe czy jeszcze coś by było w tym rodzaju

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mnie kiedyś o to pytałeś @Accurate Accu Memory. Moja odpowiedź w tej kwestii się nie zmieniła. Na chwilę obecną nie planuję tego tłumaczyć i prawdopodobnie nie będę. Nie tylko dlatego, że to będzie kolejne 120 stron książkowych, ale dlatego, że z tego co mi wiadomo, nie ma on związku z Past Sinsami (poza Nyx). Nie mówiąc o tym, że wymagałby znajomości Alana Wake'a, w którego nigdy nie grałem.

Spoiler

Poza tym, kilka dni temu pytałeś, czy nie zajmę się Falloutem. Teraz jeszcze Creeping Darkness? Może jeszcze project Horizons do tego i 38 rozdział Crisisa?

Z resztą, pierw trzeba skończyć to i poprawić pozostałe dwie historie, w rodzinie. Bo skoro ja widzę błędy w tłumaczeniu, a nawet nie czytałem oryginału, to znaczy, że muszę się za to poważnie zabrać. Więc, jak skończę z The Road Home (sporo machnąłem przez długi weekend), to pewnie podłubię przy tym. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...