Skocz do zawartości

Zapytaj Prince Rex'a!


Recommended Posts

Witajcie. Chciałabym przedstawić wam kogoś, kto bardzo chciał was poznać, niniejszym.. 
...
Niniejszym..
Hę, mówiłaś coś? A, tak. Niniejszym ja. 
Właściwie, chodziło mi o mojego psa, no ale dobra. Możecie pytać ile wlezie. Mam jednak cichą nadzieję, że mnie nie nienawidzicie..
Za co niby mieli cie nienawidzić? Jesteś mądra, uczciwa, zabawna..
Przestań, Rex. Wiem, że uwziąłeś się na moją szarlotkę, ale nie dostaniesz jej dopóki..
To ty pieczesz szarlotkę? :o
Uch, nie nie. * poker face * Czy mógłbyś się na chwilę przymknąć? Bo jeśli admini, moderatorzy czy kto tam jeszcze nie przyjmą tego wątku, to twoja zasługa. 
Ależ proszę, proszę. Milczę. Jestem cicho. A co z tą szarlotką?
Nie ważne.. Potem ci powiem... A więc, moi drodzy, możecie zadawać tyle pytań ile chcecie. Byleby były mądre i logiczne!
Daj tą szarlotkę. 
Nie! Nie przerywaj mi! Dobra, weźcie teraz tylko go zasypcie pytaniami, to bynajmniej będzie mieć zajęcie. A ja idę ratować moją szar.. znaczy się.. idę po ciasto.. ale cii.. Do zobaczenia kochani!
Tak, tak.. mówiłaś coś o jakimś cieście?! * oczy jak spodki *. Będzie ciasto? Żegnajcie moi drodzy pod..
Ekhem.. * szturcha alicorna *
Moi drodzy przyjaciele! :3
 

OC.

 
24g35tg.jpg
Temat zatwierdzony
~Domine
Link do komentarza

Czemu nie ma pytań? Przestaje wierzyć w to, że ktoś tu mnie lubi.. 

Ja Cię lubię!  :pinkiehappy:

Uch. Oczywista oczywistość. Jesteś w końcu moją..

Twoją? :spitfire2:

Lokatorką. 

...

Hę?

Nie ważne.. Czekamy na pytania kochani..

Dobra. 

To.. to pa..  :ajsleepy:

Link do komentarza

Reex! Jest pytanie! Jedno, no ale jest!  :ajawesome:

Dobra. Dawaj.

 

 

Czemu nie panujesz nad Equestrią?

Uhm.. Rex?

Nie panuje nad Equestrią, ponieważ wymagało toby pozbawienia tronu jednej z księżniczek. Kiedyś próbowałem, ale niezbyt mi się to udało.. Poza tym, pod swym panowaniem mam ogromne cmentarzysko i tłum zombiaków, nie jest źle ^^.

Link do komentarza

Witaj.

1. Jakie rodzaje muzyki słuchasz?

2. udało ci się kiedyś przyzwać jakąś istotę?

3. Muffina :muffin: ?

4. Dlaczego zarządzasz cmenatrzem?

5. Jak długo nim zarządzasz?

6. Masz jakieś ulubione zaklęcia?

Siema.

Cześć.

1. Uhm, rodzaj? Słucham różnych..

Ale czego najwięcej?

No.. No chyba elektronicznej.. 

2. W jakim sensie? przyzwać..

No, jej chyba chodzi o coś w stylu wzywania duch.

Aha. No to tak, i to wiele razy.. Na przykład zombie..

3. To to, co dałaś mi dzisiaj na śniadanie?

Tak, to to. 

Chętnie!  :tiacake:

4. Większość krain zostało już przejęta przez kogoś, więc musiałbym pozbawić innego kucyka tronu. Ale dlatego, że znam zaklęcie ożywiania umarłych postanowiłem przenieść się na wielki cmentarz i tam zarządzać umarłymi. Poza tym, jestem dziedzicem tego starego pałacu, a wraz z nim dworu na którym pochowano wiele szanowanych i zwykłych kucyków, które bezmyślnie wykonują moje polecenia.

5. Oj, bardzo długo. Nie wiem właściwie, ile wieków musiało już upłynąć.. ale od 9 roku życia mieszkam właśnie tutaj, w tym starym wraku wspaniałego zamku, otoczony wokoło nagrobkami i moimi poddanymi zombie.

... 

6. Oczywiście, że tak! Najpotężniejsze są czary ponadpodstawowe, ale i te podstawowe sobie cenie. Najczęściej jednak używam czaru pomnożenia [ żeby mnożyć sobie ciasta i mieć zapas  :pinkiehappy: ], ożywiania i nieśmiertelności moich poddanych. Przeciwko wrogom używam całej swojej magii, nie mam w tym żadnych ograniczeń. Chociaż właściwie..

 

 

Kochasz mnie? Nie, nie prawda. Nie wszystkim zadaje to pytanie tylko tobie ;p.

Uhm.. O co chodzi?

Nie przejmuj się nią. 

Na to pytanie raczej nie mam żadnej odpowiedzi.. Poza tym, sama sobie odpowiedziała..

...

 

To już wszystko. Cześć, czekamy na kolejne pytania. :hBB25: 

Link do komentarza

To znów ja.

1. Twój ulubiony dzień tygodnia?

2. Ulubiony miesiąc?

3. Ulubiony kolor?

4. Chciałbyś rządzić Equestrią?

Poza tym jestem facetem.

1. Sobota! Zdecydowanie sobota! Albo piątek.. choć w sumie, czwartek też lubię.. Niee, sobota!

Ta.. 

2. Hmm.. Chyba.. czerwiec?

Ty się pytasz czy oznajmiasz?

Oznajmiam.

3. Tak dużo jest kolorów.. ale chyba fiolet.. albo błękit.. czarny też niezły..

Ale on się pyta o jeden..

:confused:

4. A kto by nie chciał? Jednak Equestria sama w sobie jest potężna i bardzo trudno ją przejąć. 

5. Uhm.. Prze.. przepraszam? ^^

 

To wszystko. 

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...