Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Xyz

Postać z anime, którą byś...

Recommended Posts

Postać z anime, którą byś... przywołał do naszego świata! :D

144565_ni1jstzy4h8rl253v9mkfocqw7agu6xbd

Ja osobiście wybrałbym Shanę (z anime Shakugan no Shana), jednak to był trudny wybór i pewnie gdyby przyszło mi naprawdę zadecydować o tym, to myślałbym z miesiąc :P

Wypisujcie swoich ulubieńców :)

Hehe...Kogo by tu....

Gajeel, Happy, Shanks albo Makarov....albo Erza (Domine mnie zbanuje zaraz :lol: )

Ciężki wybór, albo najbardziej bekowo byłoby chyba z Shanksem lub Happy'm xD

Całe Gensokyo bym przywołał.

A tak bardziej pod was, userowie, to Robertę (witaj, Domine), oraz Revy (bo to r63 Warmena, tylko ma broń).

Jeśli chodzi o anime to była by to Koneko Toujou (Highschool DxD).

Lecz dla czego ograniczać się do anime osobiście wolałbym dać życie jakiemuś vocaloid'owi, A najlepiej Miku (>.<)

Leloucha z Code Geass. Ciekawym, co by zrobił z naszym światem... Zaraz za nim C.C. - ładnych wiecznie młodych dziewczyn nigdy za wiele.

• Upvote 1

Najchętniej przwołałbym Rias Gremory z anime Highschool DxD

W drugiej kolejności Yuunę z Maburacho

Guest Piter Wan Kenobi

Kurde.. podchwytliwe pytanie to jest. Tyle fajnych postaci i kogo tu wybrać?  :twiblush2: Po zastanowieniu raczej padłoby na: Kirito z Sword Art Online, Goku z Dragon Balla i w sumie dalej to nie wiem. Te dwie postacie na pewno. No i może Kagami z Kuroko no Basuke. 

Undertaker/Sebastian/Greil z Kuroshitsuji

Czemu?

Spędzanie całego swego nieskończonego życia na mordowaniu winnych lub nie winnych ludzi oraz zjadanie ich dusz <3

Bosh... gdzie ja się dopisuję... Ale dobra. Anime nie oglądam więc będzie z gry jRPG Eternal Sonata 

Viola - 24 lata, bardzo fajna postać, o świetnym charakterze i historii. Miła, uprzejma, inteligentna i w ogóle. Nie da się jej nie polubić. 
Salsa - 8 czy 9 lat. Wulkan energii. Gdyby żyła była by wszędzie. Nawet na suficie. Fajnie by było mieć taką siostrę :)
March - Siostra bliźniaczka Salsy... może z drugiej strony lepiej je zamienić na Allegreto. Nie ma 100 pomysłów na sekundę i ADHD  :twilight6:

Ja mam trzech ulubieńców,których bym wybrała,więc...postacie które bym przywołała to:

Rena Ryuugu

IGSJYt3.jpg

Keiichi Maebara

0fZmHWy.jpg

Rika Furude

nZygFRr.jpg

(brak mniejszych artów ;-;)

• Upvote 1

Meh... pewnie każdy większość przywoła swoją waifu :P ale dobra, hmm... większość humanizacji Pinkameny są w stylu mangi, też się liczy? x]

tumblr_mhu6r73dA51rnx250o1_500.jpg

Tak, to mój obecny awatar ^^ ale jeśli wolicie coś z klasycznego anime to... no dobra, niech już Wam będzie...

2754386_1338511651832.98res_500_281.jpg

由乃我妻! Tak, podobieństwo tych dwóch obrazków jest całkowicie nieprzypadkowe! ^^

Podobnie zresztą jak tych dwóch charakterów charakterów podobieństwo! xD

Edited by DiscorsBass
  • Upvote 1

Kurde, trudne pytanie! Naprawdę! Kogo bym ożywił... hmm...

Po pierwsze - Shiryu z Saint Seiya (Rycerze Zodiaku):

1543480244_small.jpg

Shiryu jest opanowany, silny i mądry. Mógłby mnie wiele nauczyć i nieco pomóc.

Następnie wybór by padł zapewne na jakąś dziewoję. Na tą chwilę wybór u mnie pada na Saszę z Saint Seiya: The Lost Canvas, jako, że jest to miła, łagodna dziewczyna. Saori również jest ładna, w sumie w pierwszych sezonach SS jest ładniejsza, ale jest zbyt sierotowata to primo, a secondo, że w serii Hades jest już nieco dziwna i zbyt wyniosła.

athena.jpg

I na koniec sprowadziłbym Sagę. Zapewne skończyłoby się to źle, zwłaszcza jeśli bym sprowadził jego złą formę, ale byłbym ciekaw co by z tego wyszło, zwłaszcza, że to moja ulubiona postać.

both_sides_of_the_gemini_by_cclaire110-d

Przywołałbym tego który zwalcza wampiry, pilnuje krzyżowców z Iscariote i morduje nazistów. Oddajcie pokłon temu, który wypił rzeki krwi i dzielnie służy agencji Hellsing.

alucard-hellsing-3464445-1024-768.jpg

Alucard z Hellsing'a

Jest wiele postaci które można przywołać. Tak wiele możliwości i tyle do nauczenia się.

Kogo by tu obstawić? Komu dać szansę?

Każda postać ma swoje zalety ma też i wady. Z niektórymi było by więcej kłopotu niż pożytku, aż innymi zaś nudno. Dlatego ponad inne postacie, wybrał bym jedną ale za to wspaniałą. Taką która odpowiednio naprawi ten zepsuty świat.

1247912587.jpg

Las z Origins: Spirit of the Past. Istota żyjąca władająca cała roślinnością. Swoisty avatar ducha Lasu.Chcąca koegzystować z tymi którzy nie krzywdzą lasów. I na tych którzy niszczą ziemię nadejdzie gniew lasu...

Trudno mi się zdecydować, ale gdybym już miała ożywić kilka postaci to byłby to Kururugi Suzaku (Code Geass), Ciel (Kuroshitsui), Yui (Angel Beats), Lelouch (Code Geass), Kallen (Code Geass), Ibuki Fuko (Clannad) i to chyba wszystkie, które bym ożywiła.

Wszystkich ;_; W sensie szystkich z anime które oglądam ;_; No dobra, no nie...

Chciałabym Steina, ale każdy wtedy budziłby się cały w bliznach i bez niektórych organów.

Chciałabym Zerefa, ale pozabija wszystkich ;_;

No to nie będę oryginalna i dam swoje ulubione postacie

Wendy z Fairy Tail

Wendy_marvell_fairy_tail_%E3%83%95%E3%82

*siiiip*

Death The Kid z Soul Eater'a
chibi_death_the_kid_poster_by_kyuubifan5

Wszelkie niesymetryczne rzeczy na tym świecie zostałyby zniszczone, hoooray!

i Akise Aru z Mirai Nikki
tumblr_mlotogsWoZ1s2ud2vo1_500.jpg

Świat potrzebuje takiego detektywa jak on.