Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Xyz

Postać z anime, którą byś...

Recommended Posts

Oj typowe pytanie na każdym forum z anime xD Dla siebie pewnie by przywołał Louise z Zero no Tsukaima. Ale... sądzę, że najlepszym kandydatem z mojej aktualnej wiedzy jest Lelouch vi Britannia. Byłby idealnym przywódcą świata. Może by ogarnął ten bajzel.

Oj typowe pytanie na każdym forum z anime xD Dla siebie pewnie by przywołał Louise z Zero no Tsukaima. Ale... sądzę, że najlepszym kandydatem z mojej aktualnej wiedzy jest Lelouch vi Britannia. Byłby idealnym przywódcą świata. Może by ogarnął ten bajzel.

O, sam myślałem o Louise, by stworzyła portal do swojego świata :lunaderp: Fajnie, że ktoś tu oglądał Zero no Tsukaima :D

O, sam myślałem o Louise, by stworzyła portal do swojego świata :lunaderp: Fajnie, że ktoś tu oglądał Zero no Tsukaima :D

Czy oglądałem? Ba ja nawet przeczytałem nowelkę :D A było to w sumie jedno z moich pierwszych anime, gdy był dopiero 1 sezon. Boże, chwila gdy skończyła się seria, była na prawdę osobista.

Chcę wspomnianą Erze Scarlet 

Chcę Lisanne Stratuss

Chcę Natsu i Grey'a

Chcę Mire

Chcę Cobre

Chcę braci Erlic

Chcę Lighta Yagami

Chcę Kinana i Mavis

A także wiele innych 

Albo nie srał ich wszystkich pies 

Wybieram Happy'ego  czyli niebieskiego gadającego kota ze skrzydełkami 

Dodam Yuno  Gasai

Czyż ona nie jest so KAWAII

Zabijesz nas wszystkich D: Weź sprowadź też Yukkiego bo bez niego to ona nas wszystkich potnie ;_;

Jak dla mnie MLP klasyfikuje się jako anime, w czym utwierdziła mnie końcówka trzeciego sezonu, ale pomijając ten fakt... na pewno wybrałbym kogoś, kto może pomóc w sprowadzeniu innych postaci.

Kilka propozycji: Haruhi Suzumiya, Pinkie Pie, Goku, Guu (z "Haré+Guu")... generalnie cokolwiek co ma zdolności z zakresu "reality warping" bądź potencjalnie nieograniczoną moc (jak Goku), więc prędzej czy później zyskałoby takie zdolności.

Taki temat.. I tu Ukeś ma życiowe dylematy.. No bo.. Jak tu wybrać jedną jedyną postać, którą mogłabym przywołać do tego świata wcielając się w nią? ;_; Ciężko jest.. Bardzo ciężko ._.

W takim razie będę typować kilku kolesi, a potem po rozważeniu sytuacji podejmę odpowiednią decyzję. Tak.

A więc pod uwagę biorę postaci z moich ulubionych serii tj. Durarara!!, Ao no Exorcist, a także D.Gray-Mana.

Z Drrr - Izaya Orihara. AnE - Rin Okumura. D.Gray-Man - Lavi.

W tym momencie zaczynam jeszcze rozważać Lucy z Elfen Lied. Cóż, ciężki wybór. 

No to pokolei.

Izaya Orihara. Co przemawia by to nim być? Cóż, wielka sympatia do owego pana. Całe DRRR uwielbiam właśnie dzięki niemu. I jest to chyba najbliższa mi postać z anime pod względem charakterku. Także tego. Ale z drugiej strony.. Nie licząc tego, że potrafi ogolić komuś łeb nożem, prawie nie wyjmując go z kieszeni nie ma nadzwyczajnych zdolności. Dobra. Przeżywanie uderzenia znakami drogowymi czy automatami na napoje to jednak jakaś zdolność nadzwyczajna. Mimo to Izuś jest zbyt.. zbliżony do mnie normalnie.

Rin Okumura. Ten pan zyskał moją sympatię, bo jest synem szatana, demonem i ma ogon i jest egzorcystą. Bardzo mi się to podoba. Ma swoje niebieskie płomienie, urocze spiczaste uszy i kły. W ogóle no sama opcja byciem synem szatana przemawia do mnie za! Ale są też i minusy, no bo w końcu nie zawsze panował nad swoimi mocami. A całkowitym demonem być nie chcę.

Lavi. Lavi ma młot i jest fajnie. Już sobie to wyobrażam, napieprzanie młotem wszystkiego co się napatoczy jest całkowicie w moim guście. Tak. No i kolejny egzorcysta. I jest rudy! Uwielbiam rudzielców. Co przemawia na nie? Hmmm.. Niszczenie akum niczym w D.Gray-Manie nie byłoby zbyt kolorowe i ciężko byłoby mi tak żyć. Ale.. To Lavi!

Lucy. No i moja jedyna kandydatka. Postać do której mam ogromny sentyment. Cóż na nie przemawia jej ciężkie życie, odrzucenie przez społeczeństwo itd.Nie miałoby się za łatwo i w naszym świecie. Ale te rogi wyglądały uroczo.. A posiadanie wektorów? Macie pojęcie jak bardzo ułatwiłoby życie posiadanie dodatkowych, niewidzialnych par rąk? A jak ktoś by się naprzykrzał, to potraktowanie wektorami i już go nie ma. Hmm.. I ma różowe włosy. Też często mam różowe włosy xD

I wychodzi na to, że nadal nie wiem kogo wybrać. 

Po wielu zastanowieniach i mękach z wyborem podejmuję decyzję. Izaya odpada, bo i tak już mam z nim tak wiele wspólnego, że nie byłoby konieczne wskrzeszanie go, przez wcielenie się w niego. A jakby tak o sobie istniał, to proszę bardzo. Lavi również. Powód? Cóż, nie czuję już takiej więzi z tą postacią. Owszem jest super i w ogóle. Ale reszta życia jako on? Nie, chyba nie pasuję do tej roli.

A więc, jeśli miałabym wybierać to z pozostałej dwójki nie umiem. Ale ostatecznie chyba padnie na Rina. Tak, RIN OKUMURA wygrał.

ao_no_exorcist___rin_okumura_by_opendeal

Co o tym przesądziło? Czemu nie Lucy? Cóż, wektory i w ogóle na prawdę super. Ale.. Rin to FACET. Jak już mogłabym być jakąś postacią z anime to nie chciałabym być cycatą kobietą. Chciałabym być chłopakiem. A więc przykro zdyskryminowałam Lucy, bo była kobietą ;_;

Guest zukori

Arturia Pendragon :3

fate-zero-saber.jpg

Lancelot Du Lac

25312-fate-stay-night-berserker-fate-zer

obie postaci z serii fate/ ofc :'D

Blair z Soul Eater coś czuje, że jakbym ją tu przywołał łał ale by się działo 

Definitywnie Gasai Yuno z Mirai Nikki. Wiem, że jest yandere, ale lubię takie osoby XD Na drugim miejscu chyba byłby Izaya Orihara  z Durarara!!

Obie te osoby są... intrygujące? Szczególnie Yuno~ A Izayę chcę poznać bo to taki... dupek. Mimo to, i tak jest moim bishem forever. ♥  

Bernkastel z Umineko. Wreszcie miałbym kogoś odpowiedniego do rozmowy i rozgrywki...

Guest Littlebart

Wybór by był między Goku albo Vegetą  z Dbz. Innych chińskich bajek nie oglądam.

A ja to bym chciał Inoue Orihime, za to że Soczek jej nie lubi :rainderp: !

Pzydałoby się też trochę taśmy klejącej i kajdanki(lub jakaś kałamarnica :lunaderp:)

orihime_inoue_by_palmereap-d34uag7.png