Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Xyz

Postać z anime, którą byś...

Recommended Posts

Lubię kopać...

Z szybkością światła wybrałbym Frederice Bernkastel, ten świat byłby przynajmniej mniej nudny... *giggle*

f2.jpg

Edited by Garin

Leloucha z Code Geass. Ciekawym, co by zrobił z naszym światem... Zaraz za nim C.C. - ładnych wiecznie młodych dziewczyn nigdy za wiele.

:brohoof:

OK, kolejna japońska gra. Tym razem visual novel. Hmm... Akira. "Japońszczyzna" ma to do siebie, że postaci wyglądają DUŻO młodziej, niż są w rzeczywistości (jakiś fetysz, czy co?). Wybrałem ją, ponieważ z jednej strony ma zadziorny charakter, łatwo się denerwuje  :MJTQO:  ale z drugiej jest wyjątkowo urocza :twilight4:  i wie, że może tym DUŻO ugrać.

Co prawda, ledwie zna angielski (co dopiero polski), ale dogaduje się z bohaterem, który ledwie zna japoński xD  Swoją drogą wynika z tego wiele zabawnych sytuacji. Przykładowo Akira stwierdza, że uwielbia tenisa. Tyle, że mówi to, przez "p". W pewnym momencie pojawia się zaskakujący zwrot akcji... Ech, ja chcę sequel.

W tym momencie jest BARDZO urocza, ale nie chcecie wiedzieć co zrobi gdy jest zła. 

ss_f4d14d433f8b634703099969febba12d9cafd

Postać, którą chciałbym spotkać w prawdziwym świecie... Hmmm... Oczywiście, że Annie Leonhardt z Shingeki no Kyojin :D Moja ulubiona postać :v

Ja bym spróbował ściągnąć Lunę Edomae z Seto no Hanayome. Nie dość, że Luna, syrena, to jeszcze drze morde :rainderp:

Yuno Gasai z Mirai Nikki (tą prawdziwą)

Rias Gremory z High School DxD

Issei z High school DxD

Seiko z Corpse Party

L z Death Note

Jeszczebędę oglądać i myśleć :)

Do mojej listy dodaję Rina Okumurę... I całą resztę ekipy z Ao No Exorcist :D

Ja bym chciał Busujimę Saeko z H.O.T.D.

saeko_busujima___highschool_of_the_dead_

saeko_busujima__wallpaper_by_alisange-d6

Edited by Rex *Monster* Crusader
  • Upvote 1

A ja najchętniej zobaczyłabym wśród prawdziwych ludzi Claire'a Stanfielda (aka Felix Walken ;)),  Major Kusanagi i Balalaikę, szczególnie te dwie panie byłyby wręcz niezbędne aby skutecznie spacyfikować Vino gdyby ten (znowu) zaczął rozrabiać ;)

Jejciu, Jeciu mam dylemacik, bo jest tyle fajnych anime z tyloma ciekawymi postaciami, wieć podzile moją liste przywolanych postaci na przyjaciele, Sensei i Waifu

WaIfu

1. Dizzy z gry Guilty Gear -  mutantka  wyglądająca jak anioł. Czemu chcę ją na Waifu ? Bo jest po prostu śliczna ,a jejj tragiczna historia dodaje jej uroku ;)    

Guilty_Gear-_Dizzy-2.png

2. Seras Victoria z Hellsing -  bo dziewczyna ma charakterek i pomimo bycia "córką" Alucarda, potrafi być niezależna, to mi się podoba u niej ,no  została hojnie obdarzona przez naturę

hellsing_seras_victoria_1920x1200_wallpa

3.Chzuru Minamoto z Kanokon - bo jest ładna, a po za tym troskliwa i nie obchodzi mnie że jest  Kitsune, bo tak po prawdzie chciałbym mieć lisią żonę

Chizuru_Minamoto_%28Kanokon%29_00.jpg

4. Akeno Himejima z Highschool DXD -  nie dośćć że śliczna, to jeszcze widać,po minach Barakiela i Iseia, że gotuję pyszne dania, a jej sadomaso skłonności ? Cóż nikt ne jest ideałem

5. Kuroka z Highschool DXD Born - bo lubie czarne koty i jak dziewczyna sę ze mną droczy, a kuroka właśnie taka jest, z resztą spróbuje  się oprzeć tej twarzy

_ohys_raws__high_school_dxd_born___07__a

Sensei

1.Uryuu Minene z  Mirai Nikki - bardzo mądra z niej kobieta, na pewno nauczyłaby mnie jak być twardym i nie dać sobie w kaszę dmuchać

Uryuu.Minene.full.1657262.jpg

2. Roy Mustang z FMA - mógłby nauczyć mnie jak konsekwentnie dążyć do celu

Roy.Mustang.full.118058.jpg

3. Saber aliias Arthur Pendragon z Fate -  mógłbym się od niej nauczyć władania mieczem oraz tego jak być dobrym człowiekiem

Saber-fate-stay-night-24684748-1024-818.

Przyaciele

Akise Aru z Mirai Nikki  - inteligentny i bystry,. Napewno  mielibyśmy sporo tematów do  rozmowy

Lina Inverse z Slayers - co prawda przyjaźń z nią pewnie okroiła by mi kieszeń, ale jest zabawna i napewno bym się z nią nie nudził

Alfons Elrić - mamy podobne charakter więc byśmy znaleźli wspólny język

Edited by Out of Odder Zandi

Guest

1. Rin Matsouka (Free!)

2. Haruka Nanase (Free!)

3. Noiz (DRAMAtical Murder)

4. Aoba (DRAMAtical Murder)

5. Shiro i Sora (No Game No Life)

6. Misaki Takahashi (Junjou Romantica)

To tyle ^^ 

Koneko-chan z HighSchool DxD 

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edited by Vezz

Jakby się tak teraz zastanowić to 

Deidara i Kiba z Naruto

deidara-deidara-27863841-500-337.jpgsuperthumb.jpg

Kano i Hibiya z Mekakucity Actors, chociaż tutaj wszystkie postacie są takie urocze shhh...

250px-KPkano.png117163921

I... Elliot Nightray i kot z Cheshire z Pandora Hearts

62937.jpg113173-26_06_2009_1_07_06_pm_large.jpg

Tak..sądzę, że to tyle.