Skocz do zawartości

Prace Scarlett


Recommended Posts

Patrzę na te twoje prace i widzę, że świetnie ci wychodzą kucyki. Cieniowanie poprawne, kolorowanie bez prześwitów, a anatomia też dobra. Radzisz sobie z wieloma pozami. Za to duży plus. W niektórych rysunkach widzę tło... sama chciałabym tak robić, ale cóż... nigdy nie próbowałam. Moja końcowa ocena to 9/10. Dlaczego nie 10? Chodzi o to, że patrząc na dział "My OC" zobaczyłam tego kucyka:

little_spot_by_scarletguardian-d5idbqi.p


Co jest w nim nie tak? Nie mówię, że jest brzydki, bo jest naprawdę ładny... ale te ciemne plamy są moim zdaniem przesadzone. Nie mówię, byś przestała tak robić, to moje zdanie. Więcej jest ludzi lubiących ten styl, niż nie lubiących. Pozdrawiam i mam nadzieję, że będziesz rozwijać swój talent. :hug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacne. Cieniowanie ładne i "płynne". Ja tak nie umiem :ming: Bardzo ładnie dobrane kolory. A co do ww. OC, to twój kuc, więc raczej nie ma co o jego designie nie ma co dyskutować :ming: Zazdroszczę Ci umiejętności do "pozowania" kucy. Ogólnie bardzo dobrze rysuj dalej :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

WOW, tylko tym słowem mogę opisać co widzę! Rysujesz bezłbędnie, wszystko jest na swoim miejscu proporcje, piękne kolorowanie, aż ździw jestem że nie mogę się do niczego przyczepić, a jednak mogę!! Czemu tworzysz tych prac tak mało, śmiało dziel się sztuką i pisz posta, jeżeli skończysz jakąs pracę, najbardziej epicko wyszło Ci moim zdaniem to

 

 

http://scarlettwarrior.deviantart.com/art/Commission-Rainbow-Star-360359184

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...