Skocz do zawartości

"Teoria Spiskowa" Jeżeli chcesz, zajrzyj.


Recommended Posts

Iluminaci - bez obaw, tow. RedBallance, to mit. Nie istnieje organizacja stojąca ponad rządami innych krajów. Bo i po co? Poza tym zawsze ciekawiło mnie - skoro te organizacje są ultratajne, to skąd informacje o nich?

Smugi kondensacyjne jako broń chemiczna? Proszę cię...

Inna wersja mitu o pracy Tesli nad bronią mówi, że wywołał on wybuch znany w historii jako katastrofa tunguska. Obie są tak samo prawdopodobne.

Link do komentarza

Hmm widziałem miliony takich teorii, ta jest nawet przekonująca, no ale nigdy nie wiadomo, te teorie mogą być różne lub mogą być wymyślone przez "nich".

Jedno jest pewne, że szybko albo nigdy się nie nic nie dowiemy bo według rządu i "tych wyższych" jesteśmy szarakami.

Link do komentarza

Wiem że to się wydaje głupie i w ogóle ale jednak możliwe. A co jak by to było prawdą, trudno jednak orzec. Proszę jedynie o wzięcie tego tematu na poważnie.

 

Proszę przeczytajcie do końca.

 

Oto jest to co się rozchodzi :

http://kwejk.pl/obrazek/1774836/matrix.html

 

 

I co o tym sądzicie?

 

Programy od basebandu (obslugi sieci GSM) nigdy nie maja otwartego kodu zrodlowego (nie liczac JEDNEGO wyjatku, ktorego uzywa moze 20 osob). Tak naprawde nikt nie wie, co tam sie znajduje.

 

Jednak ponad ten poziom jest to bzdura, gdyz w wielu telefonach i tabletach cala reszta kodu jest w stu procentach kontrolowana.

 

Rosyjski informatyk jednak udowodnil, ze w procesorach Intela kryje sie taki kod. Calkiem niedawno, nie mam niestety zrodla.

 

EDIT: Zgodze sie jednak co do systemu edukacji. Najsmieszniejsze jest, ze wszyscy krytykuja, a nikt nie chce pomoc - zalozyc Szkoly Ludzi Inaczej Myslacych.

 

Chociaz... Kto ma admina na Canterlockim?

Link do komentarza

Może niektóre rzeczy są nieprawdą< w każdej takiej opowieści znajduję się ziarno prawdy>, ale reszta to prawda. Nasza cywilizacja powoli podupada. Zgodzicie się chyba ze mną.  Wszystkie kłótnie o pieniądze, szkolnictwo które powoli nas zalewa bezsensownymi informacjami a na dodatek mass media< nie wiem czy dobrze napisałem> robi pranie mózgów na skale globalną. Jak dla mnie ta "teoria" jest bardzo prawdopodobna. 

 

 

 

Divine - Proszę cię o poważne podejście do sprawy!

Link do komentarza

Jakiś czas temu obejrzałem film zeitgeist, który o tym opowiada. Kilka rzeczy jest dziwnych w tym całym spisku, np. te chemitrails, ta cała "elita" musiała by siedzieć w zamknięciu, żeby się nie zatruć, albo chodzić w kombinezonach ochronnych. Albo postrzeganie konsumpcji jako coś złego. Wyobraźcie sobie że samemu trzeba hodować zwierzęta na ubój, zrobić lodówkę, posiać warzywa, poskładać auto, wybudować dom... Samemu ciężko było by wszystko zrobić. Dlatego piekarz upiecze dla mechanika bułki który w zamian naprawi mu samochód itd. Posiadanie dzieci (no i dobre ich wychowanie) jest najlepszym zabezpieczeniem na przyszłość, a rząd wręcz zniechęca do posiadania dzieci (po co mam wychowywać dziecko skoro dzieci innych osób będą na mnie pracować). Nie sądzę żeby było tak tragicznie jak te teorie twierdzą. Zniewolenie jest już, rząd stara się nas kontrolować. Chcesz jeździć autem? Zrób prawko, bo jak nie to kara. Jak chcesz otworzyć knajpkę to koncesje, sanepid, bla bla bla. A mikro czipy nosimy przy sobie na własne życzenie, w telefonach. Można oczywiście telefon wyrzucić, za cenę wolności :) Ciekawi mnie tylko czy długo to potrwa.

 

ps. Niech każdy zadzwoni do kogoś i powie coś w stylu "bomba, bin laden, zamach", dajmy tajnym służbom zajęcie :)

Link do komentarza

ps. Niech każdy zadzwoni do kogoś i powie coś w stylu "bomba, bin laden, zamach", dajmy tajnym służbom zajęcie :)

nawet nie wiesz jak bardzo masz rację ;3

 

właśnie na takie słowa kluczowe włącza się rejestrowanie wyższego priorytetu (normalnie to cośtam przeglądają, a tak to natychmiast zaczynają słuchać rozmowy)

Link do komentarza

 

Divine - Proszę cię o poważne podejście do sprawy!

Poważne? Wiesz ile ja się tego naczytałem, naoglądałem i nasłuchałem? Szczerze to już rzygam tym, ale jeśli chcesz to mogę napisać specjalnie dla Ciebię bardzo obszerny artykuł nt. tego całego illuminati. Kiedyś robiłem o tym prezentację na religię. Wszyscy patrzyli z zainteresowaniem. ;d

 

Bez obrazy, ale przeczytałeś jednego durnego kwejka i myślisz, że wszystko wiesz. Boże.

Link do komentarza

Nie, to się rużni od tego co przeżyłem a co jest na kwejku. Istnieje różnica pomiędzy wiedzą a doświadczeniami. Może tego nie zrozumiesz ale większość z tego co napisane jest w tym "obrazku" jest prawdą. I nie mówię tu o iluminati czy tych broniach albo śledzeniu. Szkolnictwo, wyścig szczurów  i reszta to prawda której jesteśmy świadkami na co dzień. Kontrolowanie ludzi za pomocą pieniędzy. Chyba mi nie powiesz że to nie prawda. No chyba że sam masz kasy jak lodu. 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...