Skocz do zawartości

Kto by z was chciał żeby FlutterShy miała siostrę


Czy flutter shy powinna mieć siostrę?  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy flutter shy powinna mieć siostrę?



Recommended Posts

Ja w ogóle chciałbym poznać jej rodzinę. To jedyny kucyk z Mane6 której rodziny nie znamy. Twilight ma Shining armora i rodziców, Rarity ma Sweetie Belle i rodziców, Pinkie ma rodzinę na farmie kamieni, Rainbow ma gdzieś tam ojca, a o AJ już nie muszę mówić. O naszej nieśmiałej klaczy wiemy niestety bardzo niewiele. Chciałbym odcinek, gdzie jej rodzice przylatują do Ponyville lub ona leci do Cloudsdale spotkać się ze swymi rodzicami.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle chciałbym poznać jej rodzinę. To jedyny kucyk z Mane6 której rodziny nie znamy. Twilight ma Shining armora i rodziców, Rarity ma Sweetie Belle i rodziców, Pinkie ma rodzinę na farmie kamieni, Rainbow ma gdzieś tam ojca, a o AJ już nie muszę mówić. O naszej nieśmiałej klaczy wiemy niestety bardzo niewiele. Chciałbym odcinek, gdzie jej rodzice przylatują do Ponyville lub ona leci do Cloudsdale spotkać się ze swymi rodzicami.

hmmm....tak  :muffin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ta opcja. Wolę wersję Fluttershy jako jedynaczkę. Z resztą:

- Twilight ma brata i szwagierkę

- Applejack ma siostrę i brata

- Rarity ma siostrę

- Pinkie Pie ma siostry

- Dashie ma przybraną siostrę

 

Come on! Nie wszystkie mane 6 muszą koniecznie mieć rodzeństwo, niech i jedynaki coś dla siebie mają!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ta opcja. Wolę wersję Fluttershy jako jedynaczkę. Z resztą:

- Twilight ma brata i szwagierkę

- Applejack ma siostrę i brata

- Rarity ma siostrę

- Pinkie Pie ma siostry

- Dashie ma przybraną siostrę

 

Come on! Nie wszystkie mane 6 muszą koniecznie mieć rodzeństwo, niech i jedynaki coś dla siebie mają!

Apple Jack ma jeszcze babcie.   :x

Jakby Fluttershy miała młodszą siostrę to by ją ta klaczka wykończyła jak CMC :angelscoot: ...

Suprise YAY 

Hmm jak dla mnie fluttershy mogła by mieć siostrę byłby nowy członek cmc o ile by była młodsza od fluttershy

Pepeh  zależy czy by miała znaczek czy nie.  :cmcride:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostrę? Zapytajmy samej Fluttershy (ma się te znajomości). "Fluttershy chciałabyś mieć siostrę"?

 

 

Om YeS !

No dobra. A co gdyby zamienić rolami Fluttershy i Applejack? Wiecie - Applejack ma mały sad i ciężko pracuje a rodzina Flutter od pokoleń zajmuje się weterynarią.  :confused:

To wyobraz sobie FLutterShy jak użyznia ziemię.    (Sor za orte) 

Byłoby ciekawie gdyby Fluttershy miałaby i brata i siostrę. Jej rodzeństwo wdawałoby się w bójki, a ona musiałaby je uspokajac  :ajawesome:

Nie nie i jeszcze raz NIE !!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jaką. angelowi też zawsze kiedy się pojawia życzę kulkę w łeb, więc musiałaby mieć chociaż trochę podobny charakter jak fluttershy. inaczej...

z drugiej strony fluttershy świetnie poradziła sobie z CMC... dobra. taka siostra... chwila. czemu NIKT nie ma młodszego brata?

ja jestem za małym braciszkiem. takim spokojnym, mniej więcej (przeliczone na nasz czas) siedmioletnim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie


Nie masz żadnych dowodów na to, że reszta mane 6 nie ma dziadków.

Pinkie Pie ma jeszcze babcie :)
Ta, która ją uczyła że nie należy się bać. 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...