Skocz do zawartości

Frościątko [Oneshot][Normal][Poetry][Sad][Crossover]


Recommended Posts

https://docs.google.com/document/d/1w2KdUxtiwt1BbuLhtSFF0-c6pfksg-BCNKZJfd-bwPI/edit

 

Oto jedno z moich największych dzieł. nie dlatego, że jest dobre, o nie. Ja je po prostu lubię, bo w nim jest zawarta największa część mnie. To powieść poetycka. Powieść o tym, jak mały ogier za pomocą wyimaginowanego przyjaciela poznaje co to miłośc, szczęście i radość z sensu życia. 

Edytowano przez Dolar84
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieło rzeczywiście wybitne, czułbym się jak czytając "Małego Księcia" gdyby nie BŁĘDY ORTOGRAFICZNE, story telling świetny ale no proszę cię, "jakiekolwiek" pisane rozdzelnie ? co to ma być.

Widząc te byki najchętniej nasłałbym na ciebie ICH

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Przeczytane.

 

Podchodziłem do tego opowiadanie sceptycznie i w sumie jedynie dlatego, iż zostało nominowane do oskarów. Miałem wcześniej do czynienia z opowiadaniamia Frostxa i mówiąc szczerze nie zachwycały mnie zupełnie - kwestia gustu. A tutaj...

 

Nie wiem do końca jak, ale autorowi udało się na tych dwudziestu stronach zawrzeć taką dawkę niesamowitego, nieziemskiego wręcz klimatu, że to się w głowie nie mieści. Tekst porywa czytelnika i nie wypuszcza aż do zakończenia. Jest taki... spokojny. Relaksujący. Opisuje dobroć, miłość i ich poszukiwanie, mimo że wywodzi się ze smutku. Przynajmniej takie odniosłem wrażenie. Nie wiem czy autor chciał osiągnąć taki właśnie cel. Nie wiem czy chciał wzbudzić w czytelnikach takie a nie inne uczucia. Ale to wszystko nie ma najmniejszego znaczenia. Zrobił to i wyszło mu naprawdę genialnie. Tekst porusza serce i duszę.

 

Normalnie w tej chwili już pisałbym, że oddaję głos na tag [Epic] jednak jest znaczące ale. Błędy. Sporo błędów ortograficznych, które niestety wpływają na odbiór nawet tak porywającego opowiadania. Są brzydkim dysonansem w niemal doskonałej symfonii. Jeżeli zostaną poprawione, to "Frościątko" natychmiast ma mój głos na [Epic].

 

Pomimo tej wady z czystym sumieniem mogę streścić moje odczucia w dwóch słowach - Bezwzględnie polecam!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Kolejny Oskarowy Fanfik. Słyszałam o nim różne opinie, ale zazwyczaj bardzo dobre. No cóż... Mi do gustu nie przypadł, ze względu na wielką liczbę zdrobnień, powtórzeń, błędów wszelakiej maści oraz na samą tematykę promiłosną. Cóż... To jest takie jakieś za cukierkowe, choć fakt, przywodzi na myśl Małego Księcia. Nie mój typ. Czytało mi się dość ciężko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...