Skocz do zawartości

Pierwszy brzeski ponymeet.


Posealor zwany Pose

Recommended Posts

A więc tak... Będzie ponymeet w Brzegu (Jeśli ktoś nie wie... Między Wrocławiem a Opolem). Odbędzie się 20 lipca. Póki co, można się wpisywać na listę.

 

 

List of ponies:

1. Posealor (organizator)

2. Wizio

3. Po prostu Tomek

4. JohNc0ToN

5. Michalski9

6. BRONIESiPEGASIS

 

 

Wstępny plan dnia: (Pamiętajmy, że plany lubią niewypalać.)

11.00 - 12.00 ; Zbiórka na dworcu.

12.00 - 13.00 ; Polowanie na kucyki. (Blindbagi)

13.00 - 15.00 ; Kucykowe zabawy szachami, nie tylko dla szachistów.

15.00 ; Pora na jakiś obiadek. (Pizza, hamburger, coś innego... Zobaczy się.)

Po obiedzie do oporu ; Zwiedzanie Brzegu, może po drodze wymyśli się coś jeszcze.

Zakończenie ; Kiedy zechcesz. :squee:

 

UWAGA!

Jest możliwość noclegu z piątku na sobotę, jak i z soboty na niedzielę. Jednak radzę zabrać jakiś śpiwór na wypadek, gdyby chętnych było więcej niż miejsca.

Edytowano przez posealor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

UWAGA!!!

 

Prosiłbym, żeby wzystkie osoby, które zamierzają przyjechać w godzinach innych niż ustalona zbiórka (To dotyczy też przyjazdu w piątek), poinformowały mnie o tym przez PW do piątku do godziny 12.

Ponadto, jeśli są jakieś pytania/uwagi/propozycje/inne sprawy, to można się ze mną kontaktować przez GG (numer 44483428) w godzinach 17-19. (Mogę być na niewidoku, więc pisać śmiało.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pora na drobny spamik w temacie. Okej, więc dla podsumowania podaję do wiadomości, iż meet uważam za udany. Przede wszystkim nauczyłem się dwóch nowych gier opartych na szachach. To prowadzi do konkluzji, że podjęto próby, raczej skuteczne, zorganizowania rozrywek dla gości. Zaletą dla mnie była także kameralność spotkania, wiążąca się z łatwością w ogarnięciu kto jest kim oraz wspólnym rozważaniem "co dalej". Nadspodziewanie łatwo nawiązałem także kontakt z innymi ludźmi, kolejny plus. Rozmowy z Posealorem, jeszcze jeden plus. Dziękuję wszystkim obecnym za przyjemnie spędzony dzień.

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...