Skocz do zawartości

Zapytaj mroczną iskierkę czyli Amber odpowiada na pytania! + Lista fanów :)


Recommended Posts

-Witajcie! W tym temacie możecie zadawać nurtujące was pytania.. Mam nadzieję, iż uda się mi i Amber odpowiedzieć na wszystkie. Tak więc zapraszam do ich zadawania! 

-Tak.. Pytajcie o co chcecie, ale proszę o nie zadawanie pytań łamiących regulamin forum.. Czekam c: (To co mówi Amber będzie pisane pogrubioną czcionką, ponieważ chyba nie mogę użyć kolorku.. ) .

 

Odpowiedzi będą się pojawiać gdy zbierze się większa ilość pytań .

Link do OC: http://mlppolska.pl/watek/5615-oc-amber-royal/

 

Lista fanów:

-KiVi

-Pinkamena Diane Pie

-MasterDash

-

-

-

-

-

-

Link do komentarza

Hej, hej! Kiti cię pozdrawia Amber.

Czas na salwę pytań.

DZIAŁA NAŁADOWAĆ! CEL! PAL!

Czemu tak często zmieniasz formę? Dawniej byłaś jednorożcem do tego z białym futrem, a teraz węglowym Alicornem. Do tego dochodzi pytanie Jak ty to robisz? Pamiętam nawet, że zmieniałaś kolor oczu.

Ulubiony kolor?

Ulubione jedzenie?

Gdzie Angora? ( o ile dobrze pamiętam imię twego liska =3)

Ulubiony rodzaj magii?

Jak tam sprawy z Revenem?

Ulubiony kuc ze sławnego Mane6?

Lubisz może grać w gry komputerowe? Jak tak to jakie?

Ulubiona powieść?

Ubierasz się w coś na co dzień?

Jak to jest być Alicornem?

Ile przelatujesz kilometrów dziennie?

I ostatnie i najważniejsze: Lubisz dostawać dużo pytań?

 

Więc to na razie na tyle. Odmeldowuję się.

Link do komentarza

Hej, hej! Kiti cię pozdrawia Amber.

Czas na salwę pytań.

DZIAŁA NAŁADOWAĆ! CEL! PAL!

Czemu tak często zmieniasz formę? Dawniej byłaś jednorożcem do tego z białym futrem, a teraz węglowym Alicornem. Do tego dochodzi pytanie Jak ty to robisz? Pamiętam nawet, że zmieniałaś kolor oczu.

Ulubiony kolor?

Ulubione jedzenie?

Gdzie Angora? ( o ile dobrze pamiętam imię twego liska =3)

Ulubiony rodzaj magii?

Jak tam sprawy z Revenem?

Ulubiony kuc ze sławnego Mane6?

Lubisz może grać w gry komputerowe? Jak tak to jakie?

Ulubiona powieść?

Ubierasz się w coś na co dzień?

Jak to jest być Alicornem?

Ile przelatujesz kilometrów dziennie?

I ostatnie i najważniejsze: Lubisz dostawać dużo pytań?

 

Więc to na razie na tyle. Odmeldowuję się.

-Dzięki kiti :fluttershy5:

Ad.1 Y.. zmieniam? :|  Ehem..

-Co?.. Ja nic nie zrobiłam..

-Ta jasne.. 

Ad.2 Niebieski oczywiście :) Choć lubię też czarny, biały i czerwony.

Ad.3 Hmm.. Lubię wszelkiego rodzaju torty, ciasta, czekoladki, babeczki.. 

Ad.4 Niedaleko mojego domu jest park, Angora bardzo lubi tam przesiadywać  :)  Czasem chodzi do Reven'a gdy chce pobawić się z flash'em .

Ad.5 Czarna magia.. Jest bardzo efektowna i silna. Znam wiele dobrych zaklęć z jej zakresu.

Ad.6 Pomagam mu często przy wynalazkami.. I czasem chodzę z nim na przechadzki do parku.. Ale nadal mam wrażenie, iż trochę czasem mnie się boi.. 

-No co ty.. Nie wystarczy ci, że połowa osób które znasz lekko się ciebie boi?

-Ale ja nie.. Nie chciałam..

-Tia.. Najpierw się opanuj a potem zawieraj znajomości...

- :luna4:

Ad.7 Chyba Twilight. Poznałam ją jeszcze przed wyjazdem do Ponyvill.. Miała ten sam problem co ja.

Ad.8 Owszem lubię :) Najbardziej lubię grać w Alice madness returnes i w najnowszego Tomb Raider'a. Oby dwie gry mają wspaniałą grafikę oraz fabułę i dubbing.

Ad.9 Czytałam ich bardzo dużo więc trudno jest mi wybrać.. Ostatnio Spectra dała mi książkę pt. Igrzyska Śmierci, bardzo mi się ona podoba.

Ad.10 Owszem, często chodzę w sukienkach od Królowej Kier i Białej Królowej, i od czasu do czasu założę apaszkę.

Ad.11 Bardzo fajnie :)  Mogę wykonywać różnorodne efektowne sztuczki przy pomocy skrzydeł i rogu.. Po za tym ma to wiele plusów, ale i minusy się znajdą.. Bycie Alicorn'em często pomaga mi w wykonywaniu codziennych obowiązków, ale też pomogło mi to gdy podróżowałam po Wonderlan'dzie.

Ad.12 Mało latam, częściej biegam lub się teleportuje.. Nigdy tego nie liczyłam  :twilight3:

Ad.13 Nawet nie wiesz jak bardzo! 

 

-To tyle na dziś! Nie bójcie się zadawać pytań, Amber nie jest zła i nic wam nie zrobi!

-Hahaha.. Ta jasne... Znaczyy.. Tak. Papa! Czekam na następne pytanka! :3

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

Proszę o wpisanie na listę fanów bo będę zła.
A co do pytania to jedno skromne:
Jaka jest twoja ulubiona pora roku ? :)

  • +1 1
Link do komentarza

Cudowny słoneczny dzień.. Wiatr lekko powiewa.. W pokoju gra cicho muzyka, a na stole w wazonie leżą piękne kwiaty, o różnych barwach i zapachach. Amber siedzi na sofie i patrzy się przez okno, za którym bawiły się młode kucyki.. Sklep który się obok niej znajdował jak zwykle tętnił życiem, jest to albowiem kwiaciarnia połączona z kawiarnią. Można usłyszeć kucyki które rozmawiają i plotkują o najróżniejszych rzeczach. Cisze zagłuszyłam jedynie ja, wpadłam do jej pokoju i krzyknęłam.. I się cisza skończyła..

-Amber! Pytania mamy!! - Powiedziałam głośno i energicznie po czym położyłam laptopa na biurku i siadłam na krześle.

-A ile ich jest?- Zapytała się zaskoczona i odwróciła szybko głowę w moją stronę.

-Sporo.

-W takim razie bardzo chętnie na nie odpowiem :fluttershy5: - Powiedziała spokojnym i całkiem przyjemnym głosem, choć szczerze mówiąc dawno nie używała takiego miłego tonu..

-To jakie są pierwsze? - Zapytała i siadła obok mnie wpatrując się w ekran. 

-Pierwsze jest od.. MasterDash'a! :)

 

 

Ja też dodam parę pytań.

Co byś zrobiła gdybyś stała się człowiekiem?

Masz przyjaciół?

Czy zaprzyjaźniłabyś się z Hunterheartem?

Jakie miejsce w Equestrii czy Wonderland Ci się najbardziej podoba?

Jakiej muzyki słuchasz ?

Co myślisz o Mane 6?

Ad.1 Hmm.. Moim zdaniem było by to całkiem ciekawe przeżycie.. Na pewno inaczej robiło by się różne rzeczy, ale pierwsze co chciałabym zrobić to zwiedzić jeden z krajów które powstały na ziemi. Najbardziej podoba mi się Japonia, kraj kwitnącej wiśni i Anime oraz kultury Otaku  :twilight2:

-Nie wiedziałam, że tyle wiesz o ziemi..  :rd11:

-Oj tam.. Oj tam..

 

Ad.2 Ja.. Mam paru.. Reven.. Kiara.. I to chyba tyle.. Szczerze nie lubię za bardzo rozmawiać z innymi kucykami. Zawsze wydawało mi się, że jestem taka.. Inna.. Nigdy nie umiałam sama zacząć rozmowy lub się z kimś zaprzyjaźnić.

-Fejsa nie ma to wiadomo, że trudno znaleźć znajomych..  :rainderp:

-Ahaa... 

 

Ad.3 Niestety nie wiem kto to jest.. Tak jak mówiłam nie umiem zawierać nowych przyjaźni, a przynajmniej pierwsza się odezwać. 

Ad.4 W Equestrii zazwyczaj panowała i panuje- Przyjaźń, miłość.. Księżniczki chcą by nie było wojen i by kucyki żyły w zgodzie i harmonii. Nie ukrywam, iż po części tak jest i zwykle nie ma jakiś wielkich sporów między mieszkańcami tej pięknej krainy. W Krainie Czarów jest całkiem inaczej.. Co krok czai się jakiś wróg lub stworzenie które próbuje Cię zgładzić..  Panują tam wojny, i chyba nigdzie nie można czuć się bezpiecznie. By tam przeżyć trzeba umieć walczyć lub znać naprawdę dobre zaklęcia. Widoki które tam można ujrzeć są straszne a wręcz przerażające, a do tego bardzo trudno je zapomnieć. Mimo tego niektóre krajobrazy krain które tam się znajdują, są przepiękne.. Ta piękna i miła kraina w rzeczywistości jest brutalna i pełna przemocy.. Choć szczerze to.. Nawet mi się podoba.

Ad.5 DubStep.. Techno.. Electro-pop.. Rock.. Metal.. Dużo ich jest, lubię różne rodzaje muzyki. Ja gustuję w tych z mocnym brzmieniem lub po prostu z dobrym beat'em :)

Ad.6 Mane 6? Znam jedną z nich.. Nie raz ratowały Equestrie i pomagały w różnych uroczystościach :) Są bardzo miłe.. Miałam okazję poznać Twilight, i nawet przyjemnie mi się z nią rozmawiało.

 

Jaka jest twoja ulubiona pora roku ? :)

-Moją ulubioną porą jest Lato oraz wiosna :) Wtedy jest naprawdę ładnie.. Kwitną zadbane ogrody królewskie oraz kwiaty i drzewa w parku.. Jest naprawdę przyjemnie siąść przy oknie i popatrzeć jak wszystko staje się piękniejsze i kolorowe.

 

-Tia.. To na tyle ;) Po za tym widzę, iż parę zacnych osób wpisało się na listę fanów z czego (nie ukrywam) jestem bardzo szczęśliwa  :5jsSt:  Czekamy na pytania oraz zapraszam do wpisywania!... Się... Na listę.. Fanów..

-Tak więc do zobaczenia niedługo! Z niecierpliwością czekam na następne pytanka :)

 

Uśpiłam laptopa i pogadałam jeszcze chwilę z Amber, po czym wyszłam z pokoju i skierowałam się do kuchni by podjeść parę ciastek.

Klacz postanowiła wyjść na chwilę na dwór... Nie dziwię jej się. Jest piękna pogoda i miło się spaceruje po mieście.. Może nawet sama zaraz wyjdę? Tylko zjem te słodycze które przetrzymuje w górnej półce.. Mniam.. :RmpP9:  

 

Link do komentarza

Burza za oknem a laptop nadal włączony.. Czas odpowiedzieć na parę pytań! I tak nie ma za wiele do roboty.. Jedyne co mi zostaje to czytanie książek. Amber dała mi parę z nich ale osobiście nie lubię czytać.. I się uczyć.. Ehh..

-Ta książka na pewno ci się spodoba! - Powiedziała i wyjęła z górnej półki książkę o wampirach. Nic dziwnego.. Pewnie z aluzją do anime które ostatnio oglądałam.

-Taa.. Mówiłam ci już, iż nie lubię czytać..

-To zaczniesz. 

-Czy ty czasem nie miałaś wyrzucić tych książek o czarnej magii?! One nie są zakazane?!

-Yyy.. Ale ty nic nie widziałaś.. - Popatrzyła się w obie strony z zakłopotaniem i teleportowała je do piwnicy.

-To co? Odpowiesz na parę?

-Oki, ale ty  potem przeczytasz parę książek!- Mówiąc, usiadła obok mnie spojrzała na ekran. Tak więc odpowiedziała na pierwsze pytania.

 

 

Dopisa mnie do listy fanów

 

Siema Amber! Mam do ciebie kilka pytanek:

1. Czytałaś jakieś fanfiki?

2. Lubisz pisac?

3. Którą księżniczkę wolisz: Twilight, Celestię, Lunę czy Cadance?

Witaj!

Ad.1 Tak, czytałam niektóre z nich. Najbardziej przypadły mi do gustu Cupcakes i Rainbow Factory.. No i Silent Ponyville..

-Witaj w klubie :rainderp:

Ad.2 Owszem lubię. Często piszę listy do znajomych lub od tak po prostu piszę historie.

Ad.3 Wszystkie są fajne, ale ja szczególnie darzę sympatią Księżniczkę Lune.. Chciałabym zostać jej prywatną uczennicą  :twilight2:

-Ale ty wiesz, że to nie jest możliwe w jakikolwiek sposób?

-Yyy.. Nie? Czasem warto jest pomarzyć  :giggle:

-Ja od zawsze marzyłam o T-34 w garażu mojego taty  :rd11:

-Bez komentarza..

 

Zamknęłam laptopa i wraz z wcześniejszą obietnicą wzięłam do ręki książkę i przeczytałam parę stron.. Teraz jeszcze cała reszta czyli dokładnie 355 stron o czarnej magii. Czy ja w ogóle mogę to czytać? :rdderp:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...