Skocz do zawartości

[Zabawa] Prawda czy fałsz yay


SystemShy

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 392
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

To jest... nioch, dam, tam dam! FAŁSZ! Gdy DD zaczęły zakopywać dziury, Fluttershy schowała skrzydła... była wtedy bardzo przestraszona... :fluttersad:

A teraz następna historyjka:

W odcinku z przygotowaniami sukien na Grand Galoping Gala, Fluttershy nie podobała się jej suknia, bo: "Rękawy są zbyt ciasne, kołnierz marynarski kłóci się z klapami okalającymi, odszycie zostało wykonane maszynowo, plis jest nierówny, a materiał wygląda jak płótno. Użyłaś ścięgien łańcuchowych, podczas gdy lepszy byłyby obrzucany albo nawet tradycyjny ścieg okrętowy a całość przywodzi na myśl haute couture, a nie prawdziwe francuskie prêt-à-porter"

(Co ja piszę? :rainderp: Nie znam francuskiego...) Prawda to czy fałsz?

Link do komentarza

Ale ja zamieniłem tylko te francuskie nazwy D: Cała reszta była dobrze... chociaż całe zdanie to FAŁSZ xD To co... jedziemy dalej!

Sytuacja:

W odcinku, gdzie Pinkie Pie się sklonowała, Fluttershy zbierała czerwone jagody wraz z Angelem (mieli już pełną miskę) gdy obok przeskakiwała sobie Pikie... klon. Fluttershy zaprosiła wtedy Pinkie na piknik ze zwierzątkami. Potem biała mysz podeszła do Pinkie i podała jej ser. Po zjedzeniu sera i pomylenia imienia AJ, Angel podrapał się po głowie, a Fluttershy zapytała "Kim jest Applejohn"?

Prawda to, czy znów coś pomieszałem...?

Dodatkowo przypominam, że korzystam z tłumaczenia PhosiQ'a, więc w poprzednim pytaniu to mogło spowodować pewne... nieścisłości, jeżeli ktoś korzystał z innego źródła :dunno:

Link do komentarza

Ta odpowiedź to... tam dam dum dim dom! PRAWDA! Tym razem przynajmniej xD

A teraz następna sytuacja tak przed nowym rokiem... będzie więc krótka:

Gdy Fluttershy była jeszcze mała, to miała przezwisko "Kluttezershy"... to było w odcinku z Sonic Rainboom.

Prawda to jest, czy może jednak fałsz? ^.-

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...