Skocz do zawartości

[Zabawa] Prawda czy fałsz yay


SystemShy

Recommended Posts

Stwierdzam, że PRAWDA, bo prawda :ming:

Widać idzie Wam coraz lepiej i zaczynacie za łatwo rozpracowywać to wszystko... Hm... Ale w sumie o to chodzi, co nie? xD Chociaż przydałoby się coś trudniejszego...

Przez cały sezon pierwszy Fluttershy użyła swego spojrzenia 4 razy... Na kurczakach, Bazyliszku, Smoku i Opal... Prawda, czy nie? ^^

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 392
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

I... i... i... to jest tak bardzo! Tak bardzo jest to i było to, bo jest! KŁAMSTWO! Fluttershy użyła spojrzenia tylko te 3 razy! Nie użyła go bowiem na Opal, która była wspomniana! Dobrze kombinujecie :ming:

To może coś tylko z pierwszego sezonu, ok?

Dajmy więc tak... Fluttershy była pokazana, przez cały sezon pierwszy, aż 20 razy bez Angela!

Czyż to może być prawa? Czyż to może być kłamstwo?! Wy decydujecie! Wy odpowiadacie! :yay:

Link do komentarza
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

To jest FAŁSZ!

Według moich skomplikowanych obliczeń, Fluttershy pojawiła się bez Angela tylko 18 razy, ale mogę się mylić (jeśli tak, to mnie poprawcie).

Jestem leniwa i nie sprawdziłam poprzednich stron, więc zdanie, które wam podam mogło już paść.

Fluttershy i Applejack, jako jedyne w Ponville hodują kury, ale częściej pokazywane są kwoki farmerki.

True or false?

Link do komentarza

Nie wiem jaka jest odpowiedź, więc Wam nie powiem :lie: I wcale nie jest to fałsz :lie:

A teraz dalej... Fluttershy uderzyła niedźwiedzia w kark... było to po to, by mu go wymasować... potem dopiero wymasowała mu plecy... było to w drugim sezonie... prawda to, czy nie? :ming:

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Macie 100% racji! Jest to prawda! No... widzę, że nieźle pamiętacie niektóre rzeczy, to może damy coś z liczeniem?

W jednym odcinku Fluttershy zrobiła :yay: aż 6 razy. W tym samym odcinku Rainbow Dash motywowała ją, by dopingowała głośniej. Odcinek był w sezonie 1.

Czy wszystko, co tam jest napisane, to prawda? A może gdzieś jest fałsz? :3

Edytowano przez Smok Stachul
Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...