Skocz do zawartości

[Zabawa] Prawda czy fałsz yay


SystemShy

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 392
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Fluttershy pojawiła się w odcinkach gdzie:

1)Spike był w swojej "dorosłej" formie

2) W trakcie wielkiej migracji gdzie poturbowała RD

3)W odcinku gdy smok w pieczarze zadymiał Equestriańskie niebo.

Więcej niż 3 odcinków gdzie smoki grały jakąś większą rolę po prostu nie ma: FAŁSZ

Następne pytanie: Zadałem kiedyś pytanie czy Fluttershy miała powód by się wstydzić a teraz takie coś.

Czy Fluttershy miała powód by...być z siebie dumną oraz czy była ?

Link do komentarza
  • 1 month later...

Ta odpowiedź to... *bumbumbumbumbum...* PRAWDA! Fluttershy nosiła naszyjnik chociażby w drugim odcinku pierwszego sezonu, gdy dostała amulet ze swoim elementem harmonii!

Ok to teraz dalej: Fluttershy była w Cloudsdale pokazana (w przeciągu dwóch sezonów) tylko trzy razy... chodzi o odcinki. Prawda, czy Fałsz?

Link do komentarza

Do głowy mi wpadają tylko dwa odcinki.

Sonic Rainboom, gdzie Fluttershy dopingowała Rainbow

oraz Cutie Mark Chronicles, gdzie zostałą pokazana w retrospekcji (prawda została pokazana tam 2 razy)

Jednak biorąc pod uwage informację, że to muszą być 3 odcinki, to moim zdaniem to fałsz.

Dołączona grafika

Link do komentarza

Do głowy mi wpadają tylko dwa odcinki.

Sonic Rainboom, gdzie Fluttershy dopingowała Rainbow

oraz Cutie Mark Chronicles, gdzie zostałą pokazana w retrospekcji (prawda została pokazana tam 2 razy)

Jednak biorąc pod uwage informację, że to muszą być 3 odcinki, to moim zdaniem to fałsz.

http://eightarc.com/wordpress/wp-content/uploads/2011/10/phoenix-wright-objection.jpg

Masz rację! To oczywiście był fałsz! Fluttershy wystąpiła jedynie w tych dwóch odcinkach w Cloudsdale!

A teraz pora na kolejne zdanie związane tym razem z Nightmare Night... To lecimy:

Fluttershy nie chciała otworzyć drzwi Twilight i Lunie, gdyż myślała, że są to przebierańcy chcący zrobić jej dowcip... prawda, czy fałsz?

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Kurde, wydaje mi się że fałsz jak dobrze pamiętam na początku nie chciała otworzyć bo myślała że to goście przyszli po cukierki. Później otworzyła, ale gdy zobaczyła Lunę to się przestraszyła.

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...