Skocz do zawartości

"Rodzinne tajemnice" Imka2000


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 455
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Witam w Cukrowym Kąciku co mogę.. - przerwała i wybałuszyła oczy - kim ty jesteś? Jeszcze cię tu nie widziałam, a znam wszystkie kucyki w Ponyville. To znaczy, że jesteś tu nowa?! To super! Uwielbiam zawierać nowe przyjaźnie, jestem Pinkie Pai a ty? Skąd jesteś? Jak się nazywasz? zamieszkasz tu? O rety o rety tak się cieszę, że cię poznałam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że trafiłam bardzo dobrze - Witaj pochodzę z...Canterlot i.. nazywam się...- Wolałam dla pewności  nie zdradzać swego imienia - Moon Light - To było pierwsze co wpadło mi do głowy - tak jestem nowa  i nie znam tu nikogo. Jak znajdę tu miejsce do zamieszkania to tak - Wymuszałam uśmiech co się udawało. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Super. Jeny nie mogę się doczekać aż poznasz moje przyjaciółki - powiedziała skacząc do około - musimy ci zrobić imprezę powitalną Będą balony, poncz, ciasto i mnóstwo kucyków. Zobaczysz będzie fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Chwila - powiedziała zatrzymując się - powiedziałaś, że nie masz tu jeszcze mieszkania? Możesz spać tutaj! - powiedziała rozkręcając się jeszcze bardziej - To jak zgodzisz się? Ale będzie zabawa, piżama party, zabawne historie układanie grzyw...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Suuuper! - zakrzyknęła Pinkie i uścisnęła cię mocno - zaraz znajdę ci pokój!

poprowadziła cię, na górę i wprowadziła do sporego pokoju po lewej. Miałaś tam łóżko, biurko, szafę i kufer. Wszystko czego potrzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Udało mi się zyskać zaufanie już jednego z kucyków o imieniu "Pinkie Pie" jest Elementem śmiechu, aktualnie zaprosiła mnie do siebie, będę tu mieszkała dzięki czemu zdobyłam już zaufanie tej klaczy. Oznajmiła że zamierza mi zrobić przyjęcie powitalne i zapoznać mnie z resztą powierniczek Elementów Harmonii. Przedstawiłam się pod imieniem Moon Light dla ostrożności, czyli w skrócie wszystko idzie zgodnie z planem - Powiedziałam z podstępnym uśmiechem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Chciałam Pinikie z tobą porozmawiać - Powiedziałam z udawanym uśmiechem - Prowadzę pewne notatki na temat Elementów Harmonii... I mam do ciebie jedno pytanie ponieważ na resztę znam odpowiedź, wiesz gdzie znajduje się ich dokładne położenie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...