Skocz do zawartości

"Rodzinne tajemnice" Imka2000


Omega

Recommended Posts

Madge, którą raziłaś prądem rozwiała się, nagle poczułaś bolesne uderzenie od tyłu. Poleciałaś kilka metrów przed siebie i wylądowałaś w gruzowisku.

- Proszę bardzo - usłyszałaś za sobą głos Madge, jednym okiem zauważyłaś, że stała opierając się o ścianę uśmiechając się drwiąco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 455
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Co do... - W stałam szybko.Widziałam już czego próbuje na mnie użyć. Zamknęłam oczy i zaczęłam słuchać. Zaczęłam kierować się nie oczami,a instynktem. Dzięki temu mogłabym przewidzieć każdy cios i położenie przeciwnika. Użyłam magi i rozniosłam prąd po ziemi, tak by tego kto na niej był został porażony. 

Edytowano przez Imka2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jasne - pokiwała głową na zgodę - Jesteśmy na czarnym rynku. Tutaj można zdobyć wszystko czego dusza zapragnie, a przynajmniej można było - skrzywiła się - Miesiące miną zanim doprowadzimy to miejsce do porządku.

- A jeśli chodzi o elementy - kontynuowała - to muszę cię rozczarować, tutaj już ich nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Chwileczkę małą - odpowiedziała ci z uśmiechem - prawie zniszczyłaś to miejsce, chciałaś porazić mnie prądem a teraz oczekujesz, że od tak po prostu powiem ci gdzie są Elementy? - zapytała drwiąco - nie ma głupich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam się zastanawiać - Niech ci będzie...Ale...Jeśli nie mówisz prawdy i czekać mnie będzie tam  jakaś niespodzianka...Nie ręczę za siebie. - Powiedziałam z groźną i zarazem poważną miną . Po czym uśmiechnęłam się i wyciągnęłam do niej kopytko w ramach potwierdzenia umowy.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zgoda - powiedziała, lecz jej głos dobiegał zza twoich pleców. Poczułaś klepnięcie w plecy i szybko się odwróciłaś. Za tobą stała Madge uśmiechając się od ucha do ucha. Najwidoczniej wciąż byłaś pod wpływem jej czaru hipnozy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam zirytowaną minę, po czym się uśmiechnęłam - Sztuczki lepiej zostaw na potem, pewnie będą potrzebne.Teraz ruszajmy! - Powiedziałam po czym tyknęłam ją  szybko w plecy pstrykając ją lekko prądem z uśmiechem w ramach rewanżu.(W sensie takim że jak się np człowiek naelektryzuje chodząc skarpetkami po dywanie  :P

Edytowano przez Imka2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Może najpierw zdejmę ci tę obrożę - powiedziała odpinając ją - a jeśli chodzi o ruszenie w drogę lepiej dobrze się przygotuj. Anders miał je zawieść do Manehattanu.

Edytowano przez Mani
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...