Skocz do zawartości

"Rodzinne tajemnice" Imka2000


Omega

Recommended Posts

Po kilku minutach przyszedł strażnik, a za nim szła Twilight. Wyglądała na zdziwioną, ale i ciekawą. Zapewne nie spodziewała się, że wyjdziesz poza teren zamku.

- Tak, przyszła z nami - potwierdziła twoją wersję - wpuśćcie ją panowie.

- Dlaczego właściwie wyszłaś poza zamek - spytała gdy byłyście już w pałacu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 455
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Udało ci się coś odkryć? - zapytała Twilight na chwilę przystając - w takim razie opowiadaj, co udało ci się ustalić? - wyglądała na zadowoloną. Pewnie dlatego, że sama nie musiała się męczyć z szukaniem śladów. A może z innego powodu? Kto to wie? Ważne, że jesteścoraz bliżej zdobycia ich zaufania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight zamurowało. Patrzyła na ciebie jak ma jakiś cenny przedmiot, którego poszukiwała od dawna i wreszcie udało jej się go znaleźć.

- Z nieba nam spadłaś! - wykrzyknęła i uściskała cię silne, zwyczajem Pinkie Pie - zaoszczędziłaś nam długich poszukiwań i zdobyłaś dla nas ważne informacje. Musimy o tym powiedzieć Księżniczkom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celestia spojrzała na Twilight, potem na ciebie. Uśmiechnęła się i skinęła głową.

- Niech będzie - zgodziła się - ale od tej pory nie robisz nic samodzielnie - zwróciła się do ciebie - od tej pory Twilight będzie ci towarzyszyć. Uznaj to za karę za nie powiedzenia nam dokąd poszłaś. Mogło ci się coś stać, a my nic byśmy nie wiedziały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No tak...- Skłamałam, ale z resztą i tak nie miałam zamiaru nigdzie wychodzić. Zastanawiałam się tylko jak spędzę te w zasadzie już chyba tylko trzy dni. Miałam nadzieje że będę miała oddzielny pokój. Mogłabym wtedy w nim ćwiczyć magie lub jakieś ciosy by nie wypaść z formy. Ewentualnie jak tak się nie stanie będę siedziała w bibliotece i czytała książki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...