Skocz do zawartości

Mirai Nikki


Dead Radio Man

Recommended Posts

Obejrzałem właśnie wszystkie odcinki tego zacnego Anime, i stwierdzam że jest SO AWESOME. Żałuje tego jak skończył Yukiteru i przez to czuje nie dosyt tego anime. 

 

Czy ktoś wie czy będzie 2 sezon albo coś w ten deseń? 

 

SPOILER ALERT

\\//

Wystarczał by mi nawet odcinek jak siedzi w tym swoim świecie i tęskni z Yuno.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem tylko alternatywne zakończenie. A drugiej serii nie będzie i nie powinno być. Chyba, że całkiem z innymi bohaterami. Takie identyczne zawody tylko, że w innym wymiarze, z innymi postaciami, pamiętnikami itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też niedawno obejrzałam, genialne anime :D

 

Też byłam ciekawa o co chodziło z tym ostatnim wpisem w pamiętniku Yukkiego po napisach końcowych .-. W komentarzu zobaczyłam, że jest inne zakończenie w mandze. Przeczytałam i uśmiechnęłam się przez łzy, bo zakończenie nie było tak smutne jak w anime ;P Muszę też przeczytać całą mangę, jak na razie czytałam tylko tą końcówkę.

Dla tych co obejrzeli całe anime polecam też Mirai Nikki: Paradox i Mirai Nikki: Mosaic, fajne, krótkie, poboczne mangi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja obejrzałam ostatni odcinek anime, znowu się poryczałam ;_; Ale zauważyłam jedno: manga jednak nie wzrusza tak jak anime. Przeczytałam dzisiaj ostatnie rozdziały mangi i nic. Kicha. Ani łezki. Ani smutnej miny. Natomiast przy anime łzami zdołałabym zamienić pustynię w błoto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam Mirai Nikki: redial (a raczej ten jeden rozdział), a potem poszperałam trochę po necie... wydaje mi się, że gdy skończą wydawać Mirai Nikki: Redial (bo wątpię żeby to tak zostawili) to powstanie nowe OVA. A raczej nie mi się wydaje, bo to chyba pewne.

Na MAL jest tak:
Type: OVA
Episodes: 1
Status: Not yet aired
Aired: Jul 2013
 
Moje nadzieje rosną...
Znalazłam też jakiś obrazek, nie wiem czy fałszywka, ale...
http://img10.imageshack.us/img10/6240/1362588931334.png

Wygląda mi na Yuno i Yukkiego tworzących swoje pierwsze drzewo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mirai Nikki obejrzałam jakoś tak... na początku maja? Próbowałam zacząć już zaraz po premierze, ale nie przełamałam się. >,> Ogólnie to najpierw przeczytałam mangę - jako, że manga mi się bardzo spodobała to wzięłam się też za anime. Było całkiem spoko, tylko że w anime Yukiteru mnie wkurzał jeszcze bardziej niż w mandze - biedna sierotka, bo 

Umarli mu rodzice. A potem nagle zakochuje się w Yuno, sqotuqwotuqwotuqo, rzygam tęczą!

Jednak mimo to, anime było bardzo na poziomie, na pewno jedno z lepszych jakie miałam okazję obejrzeć ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jestem w trakcie oglądania, na początku myślałem, że Yuno jest po prostu zakochana w nim do tego stopnia, że potrafi zabić (oczywiście dodając, że jest psychopatką, 1 na 5 osób to psychopata) ale nie myślałem, że jest seryjną morderczynią, ta scena w której otwiera "ten pokój" mnie zamurowała.

 

Co do głównego bohatera to ten gość mnie ciut denerwuje, czemu nie mogli dać kogoś bardziej stabilnego emocjonalnie, ino gościa który na wszystko reaguje płaczem, a może w Japonii wszyscy 14 letni chłopcy są tacy? W takim razie cieszę się z bycia Europejczykiem.

 

Ok odwołuję to, potem już się przełamuje, ta akcja z szóstą jest huh mocna.

Edytowano przez ESH3R
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkurzam temat... spoilery jeżeli ktoś nie oglądał do końca.

 

Dręczy mnie to już od kilku dni... właściwie jak to w końcu jest z Aru? Niby Deus powiedział, że "to on go stworzył"... tyle że w jakim sensie? Deus twierdzi, że chłopak nie ma własnej woli (chociaż Akise udowodnił mu, że jednak ją posiada).

...Ale w trzecim świecie Aru jest kompletnie samodzielny. Nie ma tam gry o przetrwanie, więc teoria, że to Deus kontrolował jego zachowania leży w gruzach. Nie był "obserwatorem".

Akise ma też swoich rodziców. Zastanawia mnie więc, co Deus miał na myśli, mówiąc że to on go stworzył?

 

...Nie mówiąc też o tym że aż do przeczytania mangi "Paradox" twierdziłam że Akise to jego imię a nie nazwisko :rainderp: Japonia stahp.

 

No i został nam miesiąc czekania! Podobno OVA i następny rozdział mangi ma wyjść 26 lipca.

^ Zapowiedź czy coś w tym stylu. Nie wiem czy to będzie jeden odcinek, czy kilka, ale... odcinek na plaży? :ming:

drdrh3w.jpg YUNO STAHP. Tak słodko wygląda w koku xd

I czy tylko ja liczę na to, że w trzecim świecie Aru i Tsubaki to para? xD

Edytowano przez Na pewno nie Flutteryay
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Akise (nigdy go nie nazwę Aru): Może to być plot hole (w co wątpię), chociaż myślę że to jedna z furtek do OVA. Bo w oryginale rozwiązania nie znalazłem.

Akise i Tsubaki? Ťak bezczelnie z zakonnicą :rainderp: Nie no, wątpie aby ich zparowali.

Yuno. W koku? Ciekawe czy z boostem słodkości w wygłądzie wzrośnie również jej zabójczość (i schizy)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirai-nikki-paradox-1725575.jpg

 

You said somethin'?

 

Tsubaki złapała go za krawat, pociągnęła do siebie i pocałowała w podzięce, ale zastanawiam się, czy wyszedłby z tego pairing xD Znaczy, w oczach fanek możliwe jest nawet Akise x Yuno, więc...

 

Poza tym... OVA o Aru? Um... yes please thank you.

Edytowano przez Na pewno nie Flutteryay
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...