Skocz do zawartości

Mirai Nikki


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • 2 weeks later...



OVA JUŻ JEST KIEDY BĘDĄ NAPISY ASGHDAJRSD

Nie wiem czy to prawidzwe OVA, nie patrzyłam bo nie chcę się spoilerować ;_; Jak ktoś znajdzie odcinek po Polsku to niech jak najszybciej da mi znać bo nie wytrzymię. Chyba idę uczyć się japońca albo hiszpańskiego .3.

 

Edit: znalazłam po

^^
Mam nadzieję, że ktoś obejrzy bo inaczej nie będę miała z kim się podzielić wrażeniami .3. Edytowano przez Na pewno nie Flutteryay
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anime to obejrzała niedawno, prawdę mówiąc, właściwie przed chwilą skończyłam. Fajne jest i to bardzo. Ale jest parę rzeczy, które mi się nie podobały. Główny bohater to ciapa (delikatnie mówiąc), która w pewnym momencie się zmienia, ale nie całkiem. Właściwie z tą zamianą to na plus, bo nie wierzę, żeby ktokolwiek zmienił się całkowicie z dnia na dzień, na to potrzeba czasu. Ale Yuki był momentami irytujący, jednak całkowicie rozumiem, czemu jego postać została w taki sposób wykreowana. W końcu musiał być ktoś taki by Yuno miała pole do popisu, sto razy bardziej ona przypadła mi do gustu, niż Yuki. Jednak moją ulubioną postacią jest Uryuu Minene, a nie Yuno, całkiem fajna laska postać.

Przy niej za bardzo podobał mi się ten wątek miłosny, taki naciągany się wydawał i w sumie według mnie był nie potrzebny. Bo ogólnie uważam, że zrobienie z niej pozytywnej postaci to poroniony pomysł był

Ogromny plusem tego anime jest nieprzewidywalna fabuła i nie, tu nie chodzi o tego kto wygra grę, bo to raczej było pewne ale o

sprawę tego trzeciego trupa, która na początku wydaje się błaha i mało istotna. To rozwiązanie, z tymi światami, było naprawdę so AWESOME.

Edytowano przez Cuddly doggy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kiedyś tam oglądałem oavkę, tą co wyszla w 2010 i nie podobało mi się w ogóle. Wczoraj skończyłem serie TV i Redial, fajnie im to wyszło :) Yukiteru faktycznie strasznie ciapowaty, z początku nie trawiłem tej postaci, później się przyzwyczaiłem. Yuno to psycholka totalna, tak samo jak z Yukiteru się potem przyzwyczaiłem.. Mnie się akurat wszystkie wątki z Uryuu Minene podobały, nawet ten "naciągany". Poza tym, świetną parkę tworzyli Marco i Ai, przypominają mi tych z Baccano (Maria i Issac).

 

Co do Redial, to szału nie ma. Takie sobie, gorzej wyszło od zakończenia w TV. Zakończenie mangowe też tak sobie wyszło, jak ktoś nie czytał (ja czytałem tylko ostatni rozdział), to podpowiem że w anime to wygląda tak jakby scenarzysta skończył czytać na 10 stron przed końcem i zostało kilka niedopowiedzeń fajnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Fajna ta OVA ale nie ogarniam jednej rzeczy.

 

Czy Yuno z trzeciego świata przez przejęcie wspomnień Yuno z pierwszego świata "stała się" nią, to znaczy czy wspomnienia zostały nadpisane czy też pozostała sobą  jednocześnie posiadając wspomnienia Drugiej

Anyway. Bez  "syndromu końca świata" Yukki już tak łatwo nie porucha LOL ;P

 

Co do Yukiego to ta przemiana z tchórza w terminatora była idiotyczna, niekoniecznie podoba mi się takie przechodzenie od skrajności do skrajności.

Mógłby być "normalnym człekiem" który nie urządza drugiej "teksańskiej masakry piłą mechaniczną" ale potrafi sobie radzić i nie zasłania się Yuno jak tarczą.

Edytowano przez Pan E
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, też tak uważam, na dziewcznynę-psychopatkę trzeba sobie zasłużyć ;P

Ale tak serio to gdyby nie te litry krwi które wypuszcza z ludzi byłaby idealną dziewczyną, słodka jak słoik miodu doprawiony cukrem kryształem, urocza i wierna aż po grób (całkiem dosłownie)

 

Ale nie z tą z OVA tylko z oryginalną Drugą, z tą już tak łatwo nie pójdzie ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba83f32546018cf65024995139fcfc0f.png

 

 

Dodam tylko, że jest wręcz przerażająco inteligentna (pamiętacie tę akcję z Rei'em?)

Mimo całej otoczki szaleństwa ma zapewne ze dwa razy wyższe IQ niż Yukiteru

 

Dodatkowo jest jeszcze uśmiech od którego można zejść na cukrzycę, różowe włosy, ogólna "uroczość" ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

http://www.youtube.com/watch?v=47LYLmIGkxg

Miłej cukrzycy, polecam wersję 10h... :ming:

 

Odkurzam temat, bo przypomniałem sobie o Redial... chyba się będę musiał za to zabrać x)

 

ma zapewne ze dwa razy wyższe IQ niż Yukiteru

:youdontsay: 
 
Yaaay!! Nie podoba się mi jak Armin i Togami się lupią na Yuno w twoim poście! >,< 

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOSZ nie moja wina że się paczą! Arminowi to jeszcze powiesz "Armin nie pacz tak na Yuno" ale śmiało, powiedz Togamiemu "Nie pacz tak na Yuno" a od razu odrzeknie "Tsk! Jak śmiesz mi rozkazywać, śmiertelniku!" czy coś w ten deseń, so...

 

A wracając do Redial... po obejrzeniu zachęcam do przeczytania tego. Zdaje się że manga nadal wychodzi, ale ta warstwa kurzu mówi inaczej.

Co do mangi:

WIEDZIAŁAM! WIEDZIAŁAM ŻE ARU WSZYSTKO PAMIĘTA! Teraz tylko ciekawe czy on tak naprawdę nie umarł, czy po prostu Deus przekazał mu te wspomnienia. No i Mr. Bi jest wkurzon'd. No toć pszecież to nie Junki wina, Aru ogarnij się. Znaczy... w sumie to jej wina, ale nie tej z trzeciego świata, ale w sumie i tak jej wina bo to ona jest też Yunką z 2 i 3 świata, ale... moja głowa :I

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Miałem się zabrać za Redial i w końcu to zrobiłem! Yay!... po jakichś, w sumie to już nie wiem ilu miesiącach... [szesnastu?] ^^" Zabawne, że znów zapomniałem, że miałem to zrobić xd ale że akurat bardzo zależało mi na tym, aby znaleźć coś do oglądania podczas chrupków chrupania, to padło na kontynuację Pamiętników ^^ Zabawne też, że akurat ostatnio (wczoraj) wziąłem się za przesłuchiwanie zespołu 妖精帝國, który to stworzył opening do tej serii, i szczególnie spodobał się mi utwór 狂気沈殿, który, jak się okazało, jest redialowym openingiem... cóż za splot okoliczności! xD

 

Bardzo fajne, mieliśmy okazję zobaczyć, jak tam się mają wszyscy (no, w większości) uczestnicy gry. Yuno była normalna jak nigdy, nie żeby te jej schizy były złe, no ale miło tak zobaczyć ją w jakimś stabilnym stanie tak dla odmiany. I najważniejsze, o ile większość OV, które widziałem, były jakimiś mało znaczącymi dla fabuły wypełniaczmi, to Redial zawierało w sobie w miarę istotne zwroty akcji ^^

 

NOSZ nie moja wina że się paczą! Arminowi to jeszcze powiesz "Armin nie pacz tak na Yuno" ale śmiało, powiedz Togamiemu "Nie pacz tak na Yuno" a od razu odrzeknie "Tsk! Jak śmiesz mi rozkazywać, śmiertelniku!" czy coś w ten deseń, so...

Raczej określenie "śmieciu" jest bardziej w jego typie xD to powiem mu: "widzę, że ta dziewczyna ci się podoba, pasowalibyście do siebie" x] jestem ciekaw, czy po takich sugestiach byłby dalej skory do paczenia, nie ma to jak odwrotna psychologia, nie? ;] Spoiler czytałem, ale nie za wiele z niego rozumiem, heh... ^^"

 

Ostatnio obejrzałem AMV z Mirai Nikki i... czy tylko mi się tak zdaje, czy każda mina Yuno pokazuje jak bardzo porąbana ona jest?

No, nie każda. Jakieś 90%.

Nie... to nieprawda, może na potrzeby AMV takie momenty wybierają, Yuno przez większość czasu jest po prostu... ten, słodka :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Mirai Nikki <33

Według mnie najlepsze anime jakie udało mi się dotąd obejrzeć~

Pięć razy się przy tym popłakałam x"dd

W tym miesiącu wyszedł już 1 tomik mangi po polsku, więc planuję ją niebawem zakupić c:

 

Najlepsza postać moim zdaniem?

Aru Akise <33

Nie wiem w sumie dlaczego, ale od samego początku jakoś tak mi się spodobał :3

Lubię jeszcze Dziewiątą - Minene Uryuu, no i Yuno :3

 

*uwaga spam*

tumblr_m72setRSpU1rsbtymo1_500.gif

giphy.gif

tumblr_mr7m2xNRds1sdjrtco1_500.gif

tumblr_lxd1rbBQvg1qif8koo1_500.gif

og8iN1H.gif

tumblr_mhkk46AW7u1rikjd2o1_500.gif

tumblr_mvjjfpFZLx1syvpb8o1_500.gif

original.gif

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...