Skocz do zawartości

FIFA 13


Recommended Posts

Powiem ci, że chętnie bym zagrał, ale nie mam FIFY, zresztą nie chciałem płacić następnej stówki za tysiąc bugów i grać z porąbanym community na forach typu fifaplay.com.pl itd.

 

PS.

Mogę zagrać w FIFA 10, 11, 12, mam oryginalne, ale net i tak słabo działa ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA 13 to pierwsza FIFA od dobrych ośmiu lat, której nie mam :drurrp:

Ale grałem. Ładna grafika. Ogólnie gra jest bardziej realistyczna od poprzedniczek, ale... Czy nie uważacie, że przez to zatraciła cechy, dzięki którym kochaliśmy poprzednie wersje?

Dla mnie i tak najlepsza zostanie FIFA 05 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA 13 to pierwsza FIFA od dobrych ośmiu lat, której nie mam :drurrp:

Ale grałem. Ładna grafika. Ogólnie gra jest bardziej realistyczna od poprzedniczek, ale... Czy nie uważacie, że przez to zatraciła cechy, dzięki którym kochaliśmy poprzednie wersje?

Dla mnie i tak najlepsza zostanie FIFA 05 :D

Tak, FIFA 05 i te rzuty wolne. Te realistyczne budżety :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, FIFA 05 i te rzuty wolne. Te realistyczne budżety :D

I tak nic nie pobije tych meczy z mocniejszymi przeciwnikami w trybie kariery... "O, trudny rywal, przełączę się na sterowanie jego drużyną, powbijam kilka goli samobójczych i dopiero z tak nieznacznym zapasem rozpocznę sterować moim teamem" :rainderp: A rzuty wolne z 05 powinny zostać w tej serii na zawsze, nic lepszego nie było jak celowanie w spojenie i pełny pasek mocy strzału. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Ukończyłem serię MYST używając podpowiedzi raptem kilka razy (syndrom - "jak mogłem tego nie zauważyć... to takie proste"), radzę sobie z większością gier, które są podobno trudne, ale FIFY nie ogarniam. Ekran pełen mrówek, a ja jeden mam nimi "dowodzić". Nie mówię że gra jest zła, ale chyba nie dla każdego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nie posiadam tejże części gry. Jak dla mnie fifa jest całkiem niezłą serią, tylko że jakoś wolę Pes-a. Tak sobie myślę teraz.. jest sens kupować co rok takie gry, jeśli zmieniają się tylko składy, trochę sterowanie i grafika? W sumie co kto woli. Wracają jeszcze do Fify, moim zdaniem skończyła się na części z numerem 09. Jakoś te stare bardziej trzymały poziom pomimo że grafika nie była zbyt dużych lotów. I te rzuty wolne.. :lunaderp: Ogólnie szkoda że teraz się paczy głównie na grafikę w grach a fabułę odstawia się na dalszy plan. Oczywiście teraz też są perełki. Dobra bo zaczynam pisać nie na temat :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...