Skocz do zawartości

<Babs Seed> Odpowiedzi


Paladyn Zanderson

Recommended Posts

Jej Babs strasznie dużo pytań do ciebie czy odpowiesz na nie ?

ty tu nie filozofuj tylko Dawaj co tam masz

Eh no dobrze

Jak się żyje w Manhattanie?

Żyje mi się ogólnie dobrze, chociaż w szkole mam ciężko

Witaj :3

1.Co sądzisz o AB i jej koleżankach?

2.lubisz dawać hugi?

3.ulubiony kolor?

4.jaki chcesz mieć CM?

1. AB jest naprawdę fajną kuzynką tak co zaś tyczy się jej przyjaciółek. to są bardzo miłe, a Scoot nawet obiecała nauczyć mnie jazdy na skuterze

2. okazjonalnie daję hugi ,ale bez przesady trzeba być twardym

3. hm. kolor mojej grzywki

4 . Coś związanego z nasionami lubię bowiem sadzić drzewka i patrzeć jak rosną

Mam jedno pytanie :D

Dlaczego jesteś taka zła ? :fluttershy3:

Ja nie jetem zła jestem twarda a to różnica, a muszę taka być, bo tylko takie kucyki przeżywają w Manehhatanie

Hejo Babs Seed! :twilight2:

1.Ulubiony owoc?

2.Ulubiona książka?

3.Po tym jak zostałaś CMC często przyjeżdżasz do Apple Bloom?

4.Masz jakiś przyjaciół w Manehattanie?

5.Lubisz filmy?

6.Chodzisz do jakiegoś stylisty czy miałaś taką grzywę od zawsze? (ładna jest)

7.Co sądzisz o innych wrednych kucykach takich jak Diamond Tiara?

8.Byłaś kiedyś w Canterlocie?

1. Jabłka, najlepiej suszone

2 nie ma raczej konkretnego tytułu, ale preferuję książki nasionach i psychologii

3. Staram się przyjeżdżać często, ale nie zawsze rodzice mi na to pozwalają. na szczęście kuzynka Applejack zawsze potrafi jakoś ich przekonać gdy przyjeżdża na zawody rodeo

4 tak, ale jest ich niewielu, bo większość uważa mnie za tyrankę i łobuza

5 tia lubię zwłaszcza horrory

6. taką grzywkę mam od urodzenia. próbowałam ją zemnić czy jakoś czesać inaczej, a;e zawsze wracała do poprzedniego stanu, więc dałam sobie z nią spokój i dzięki za komplement

7 na to pytanie odpowiem tym :

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/59/Sow_with_piglet.jpg/240px-Sow_with_piglet.jpg

8. byłam tam na wycieczce szkolnej głownie w ogrodach, ale było tak nudno więc odłączyłam się od grupy i poszłam pomalować ten posąg, tego dracoktosia na fioletowo, oczywiście potem dostałam karę, ale i tak było warto

No Babs jestem zszokowany tym co zrobiłaś Discordowi, to przecież Pan Chaosu..

e Zandi nie dramatyzuj to tylko durna kupa kamieni

no tak nie do końca.On rządził całą Equesstrią i był poteżny

Ta, to dlaczego teraz robi za ptasią kuwetę, Wielki mi władca

eh skończmy, to proszę

*Babs odchodzi i pokazuję swój język


Babsi kolejne pytania do ciebie możesz tu przyjść proszę

Miałeś mnie tak nie nazywać wiesz jak tego nie cierpię

no już dobra oto pytania

Czy jestes kiboo e znaczy kibicem jakiegos klubu ?

ta lubię drużynę hokejową z mojego miasta

Dołączona grafika

Tęsknisz za AB, Scoot, Sweetie? Nadal się wyśmiewają z twojego boku czy postawiłaś na swoje? :D

oczywiście, że tęsknie za nimi bo świetnie się z nimi bawiłam potem gdy do nich dołączyłam,i są takie serdeczne, co mnie trochę dziwi zwłaszcza, że ja byłam dla nich okropna. Trochę jeszcze się śmieją, ale ja sie tym już nie przejmuję, a jak któryś mi zaczyna dokuczać to od razu pokazuje swoją upiorną twarz :) i mam spokój
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e Babs jest kolejne pytanie, .ale może ci się nie spoodbać

a czemu niby ?

E no więc tego ee..

Zandi wyduś to wreszcie z siebie

* Zandi odwraca ekran swojego komputera i czeka na Armagedon

To może być nieco chamskie... ale jesteś dresem? < bo z wyglądu tak wyglądasz xD>

Ja nie jestem dresem do jasnej ciasnej !!!!, a to że tak wyglądam to nie moja wina,po za tym podobam się sobie taka jaka jestem, oj jestem taka zła na ciebie FreeFraQ, dlaczego oceniasz kucyki po okładce

PS. jak następnym ktoś zada takie pytanie, to nie dam mu spokoju!!

Spokojnie Babs już wszytko dobrze

ta jasne mądralo

nie musisz być taka nie grzeczna

skoro chcecie dresa to będziecie go mieć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to z platformą ... czy czymś tam... się nie zdarzyło, byście się nie pogodzili ani zaprzyjaźnili ani nic, co w Manchatanie [nwm jak to sie pisze O.o] byłabyś nadal taka złośliwa?

ja nie byłam złośliwa raczej papugowałam Diamond Tiarę i Silver Sponn aby nie było tego przed czym chciałam odpocząć w Ponyville, bowiem domu mi dokuczano z powodu braku znaczka, wiec nauczyłam się naśladować lub ukrywać aby dali mi spokój, ale od czasu tej przygody z platformą przekonałam się, że to nie jet dobry pomysł, ta przygoda nauczyła mnie że należy mieć własne zdanie zdanie i być twardym w jego obornie. aha i że kucyki takie jak DT i SS są po prostu nie lepsze od nas, nawet mi trochę żal takich typów
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej Banb jesteś coraz bardziej popularna na tym forum bo pytania się mnożą

ta ja to wiedziałam od dawna aleś błysnął geniuszu

tak? dziękuję

Eh, ale z ciebie COG (ciężka ośla głowa) dawaj już lepiej pytania

dobrze

Jak podobała ci się piosenka którą CMC śpiewały o tobie?

bardzo mi się podoba, ma taki fajny rytm ale Zandiemu chyba rzuciła się na mózg

Babs seed bad seed what we gonna do :)

Zandi proszę nie rób siary

Też jestem bardzo ciekawa...

Czy gdy odwiedziłaś Ponyville spotkałaś szarego kuca, z żółtą grzywą i zezowatymi oczami? X3

wiem od Apple Bloom, że pracuje na pocztcie ,ale osobiście jej nie spotkałam

Hej ^^.Mam kilka pytań:

1.Co sądzisz o stereotypach,denerwują Cię czy może przeciwnie?

2.Jakie jest Twoje zdanie o Scootaloo ?

3.Jakie miejsca chciałabyś zwiedzić?

Dzięki za odpowiedzi,wszystkiego dobrego :D

1.Stereotypy mnie bardzo denerwują, bo są niesprawiedliwe nie wiem dlaczego wy ludzie lubicie tak wszystkich szufladkować

2. Scoot jest naprawdę fajna. zna świetne sztuczki, jedyne co mi w niej trochę przeszkadza to ta chorobliwa gadanina o :rd8:, wiem że to jej idolka, ale do jasnego kuca jak to nudzi

3. hm las Deszczowy wydaje się fajnym miejscem, dużo fajnych nasion mogłabym tam zobaczyć . no i ostatnio Zandi pokazał mi ten cały Hip hop & rap tak mi się to spodobało, że chciałabym zobaczyć Brooklyn (chybat ak się to pisze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Takie pytania osobiste

Jesli można wiedzieć... Miałaś chłopaka?

Czy twoi rodzice nalezą raczej do sztywnych na luzie czy raczej są w miarę normalni?

Czy chodzisz do szkoły? A jeśli tak to jakie masz oceny i który przedmiot najbardziej lubisz?

Czy podoba ci się Ponywill

Czy spotkałaś Pierceskę Celestynę?

tak właściwie jest ktoś taki ale ccii to tajemnica

a ja wiem kto to i gdy będę miał wolny czas to przedstawię go w fiku

Zandi mam powiedzieć kucykach twojemu tacie

nie odważysz się

Ra ? zobaczymy mądralo :)

no dobra nic nie powiem

Moi rodzice są raczej normalni, ale trochę za bardzo zapracowani tata prowadzi fabrykę dżemu pomarańczowego, a mama ma małą kwiaciarnię, wieć nie ma ich często w domu, ale zawsze znajdą dla mnie czas gdy już są w domu

Uczę się raczej dobrze. choć nie rewelacyjnie najlepiej mi idzie w przedmiocie który wy ludzie zwiecie botaniką i ten jest moim ulubionym

Ta Bardzo mi się podoba miasteczko a najbardziej Akry Słodkich Jabłek

Osobiście to nie, ale tak jak każdy kucyk wiem kim jest zazdroszczę przez to mojej kuzynce Applejack bo ona spotkała ją osobiście

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się jak CMC chcieli z kim zesfatać Miss Cheerliee(za nic się nie nauczę jak to napisać poprawnie) i w piosence pojawił się kuc, który miał obsesje na punkcie dżemu.

1.Jak ci idzie w rozbudowywaniu udziału CMC w Manehattanie?

2.Jak mają na imię twoi rodzice?

3.Czy poznałaś Twilight, Fluttershy, Rarity, Rainbow Dash lub Pinkie Pie?

4.Jeśli tak to co o nich sądzisz?

1. idzie mi dobrze, mam przyjaciółkę Vitalię Actres jest białym pegazem o srebrnych włosach i złotych oczach. no i nie ma znaczka więc ją wzięłam do drużyny. udało mi się jeszcze zwerbować kolegę z klasy Mata G jest to szary Jednorożec o czarnych włosach z srebrnymi pasemkami ah.. i zielonymi oczkami

eh znowu się o nim rozmarzyła :)

wcale nie ! Bądź cicho

Już dobrze już dobrze rany

2. Tata ma na Imię Tanger Orange , A mama Tiny Flora Seed i właściwe to ona nadała mi imię Babs, bo moje pełne imię brzmi Babsiel Orange Seed, ale nie lubię gdy mnie ktoś tak nazywa bo kojarzy mi się to z moimi dziadkami ze strony ojca którzy są dosyć sztywni

3. niestety jeszcze nie, ale pewnie niedługo je poznam, bo dostałam od CMC zaproszenie na nocowanie u Sweetie Belle i powiedziały, że mogę zabrać kumpli

4. W związku z powyższym nic o nich nie sądzę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witajcie!Zandi wyraziła zgodę bym pomogła tutaj w dziale.

Babs pod moją opieką.

Ja?!Ja nie jestm pod żadną opieką.*Foch* :pinkie4thwall:

No nie foszaj mi tu.

Są pytania Afest?!

No,są a co chcesz odpowiedzieć?

Pytasz?!:rarity5:

Pytanie od:Dashu

Jak się nazywa twoja starsza siostra?

Emm,sprawa prywatna.Może kiedyś ujawnie.:5N9ul:

No Babs nie bądź taka.*Mina kota ze Shreka*

Nie działa,nie martw się.

Pytanie od:Apple Bloom

Czy możesz podać imiona tych kucyków które dręczą cię w domu? "Pogadam z nimi"

Wiesz nic ich nie powstrzyma,wredni lecz daje radę.Narazie *prychneła*

Pytanie od:Pinkamena Diane Pie

Czy lubisz ciasta ? ;)

Co za pytanie,każdy lubi ciasta!Najbardziej szarlotka w polewie karmelowej.

Mmm,pychota musicie spróbować.:soawesome:

Widziałam jak się nimi opychasz.:lol:

Chcesz dostać!? *przymierza się do walnięcia*

Nie nie chce...*Błagalna mina*

Na dziś to wszystko,Babs.

Jakoś mało...

Piszcie więcej bo Babs będzie zła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witajcie po po trochę dłuższej nieobecności znów pomagam Babs odpowiadać na wzsze pytanka Chcę

jednocześnie podziękować Afestowi za zastępstwo ,Chyhba dam mu stanowisko Regenta

Ty a o kimś nie zapomniałeś Zandi ? *zazdrosny wzrok*

A rzeczywiście o mojej babci Haha

Kiepski żart :lyra3:Lepiej już dawaj pytania Nam nadzieję że jest ich dużo

HM. *patrzę w monitor* Jeśli się znam na arytmetyce to mamy Piątkę

Mało coś. Chyba idę po Kij *bierze moje kule z piwnicy*

Nie Babs nie ma potrzeby lepiej już c podam ci te pytania

Ehh no dobra *z żalem odkłada kule*

A oto jakie pytanka ma do cebie Emili. Przyznam nawet że ładny Nick jesteś wolna :twilight4:

Witaj Szanowna Pani Babs:fleur:

Dobra za sztywno ehh do sprawy mam pytanka!

1 Babs umiesz być zabójczo kulturalna :bonbon2:

2 Znasz Angela? macie podobny charakter

3 Bad seed bad seed!

4 widziałaś Wonderbolts?

1. Umiem jeśli inni są tak samo zabójczo kulturalni

2 Słyszałam o nim od Apple Bloom, podobno niezły z niego Psotnik i złośliwiec, a ja na pewno nie jetem taka jak on

3. Na karmelową szarlotkę kolejna zwariowana osoba na punkcie tej piosenki już jedna mi wystarczy

4 Nie ale słyszała,, o nich k ażdy, Gdyby nie to że jestem, za mała pewnie zobaczyłabym ich pokaz,

No i jescze pytanko od Green Wave

Witam Babs.

Jak życie co u Ciebie?

Pytanie:

Co sądzisz o Fluttershy i jej sławnej na całą krainę nieśmiałości?

-Cóż wydaje mi się milą klaczą. Chociaż nigdy jej nie spotkałam co do jej nieśmiałości to Zandi mówi że jest to urocze, ale ja sądzę że biedaczka niewytrzymałość przez to w Wilkom mieście. bo tam trzeba być śmiałym

No i tak dobrneliśmy do końca

No następnym, razem maa być więcej pytań bo inaczej...

Proszę przysyłajcie pytsnia :) Błagam !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
Napisano (edytowany)

Ok ludzie jako że Zandi w końcu łaskawie zajrzał do pytań dom nie czas udzielić 1 odpowiedzi a z tego ci widziałam to tych się nazbierało  co mnie bardzo coeszy bo Zandi biędzoe miał zakwasy hehe    

nie Będę  mieć zakwasów Babs bo od czegoś jest opcja cytuj :) Ale już pytania

 

 

Tak jestem wolna :fluttershy4:
No i pytanka
1 Byłaś może na imprezie u Pinkie?
2 ulubiona książka?
3 ulubione słodycze ?
4 Jakie masz talenty np. pisarskie, malarskie, sportowe? ( ja mam talent pisarski, artystyczny i cukierniczy)
5 Uważasz ,że jesteś lubianą postacią
6 gdybyś mogła być jednorożcem lub pegazem kim byś była?
7 Widziałaś jak podmieńce atakowały?
8 Lubisz gdy ktoś Cie wypytuje?

Rozpisałam się :lyra2:

1.Niestety nie bo na szczęście mnie nie zobaczyła jak dotąd

2. "Encyklopedia Botaniczna Euqestrii" autorstwa Pradziadka Apple oraz "Żelazna Wola czyli jak postawić na swoim"  autorstwa Iron Willa ( przestań się patrzeć krzywym okiem Zandi nie stosuję wszystkich opisanych technik)

3.Karmelizowane Jabłuszka przez ciebie aż mi ślinka pociekła

4. Talentu jako takiego nie mam vo inaczej miałabym już znaczek, ale ciągle poszukuję tego w czym jestem uzdolniona choć moja Mama mówi mi że mam rękę do roślin ,ale jakoś nie jestem o tym przekonana

5 Pewnie że jestem !!! Wątpisz w to ? *patrzy zimnym wzrokiem*

6  Ciekawe pytanie. W sumie to ciężki wybór, ale raczej wybrałabym bycie pegazem, bo mogłabym latać a zawsze mnie ciekawiło co znajduje się  w chmurach

7. Widziała, wtedy jakąś czarną chmurę zmierzająca w stronę Canterlotu, nie wiem czy to była chmura z resztą wiem jedynie że tak się bałam że schowałam się pod swoje łóżko i nie wychodziłam aż do wieczora 

8.Lubi jak kros mnie wypytuje, byleby nie był w tym zbyt nachalny, bo inaczej może być nieprzyjemnie 

 

Witam

Jak życie co u Ciebie?

Pytanie:

Ulubione miejsce w mieście?

Cóż powiem ze moim ulubionym miejscem jest północna dzielnica - Bruckx bo tam jest największy ogród zaraz po Canterlockim i lubię się w nim bawić (Zandi mówił mi że u was jest podobna dzielnica o nazwie Bronx

 

Hejo, Babs.
 
Coś dawno nikt się o nic nie pytał, więc trzeba rozruszać dział. A zatem:
 
1. Masz jakiegoś idola, kogoś kto jest dla ciebie ważnym autorytetem?
2. Co tam słychać u twojej siostry? Nadal jest to jedna wielka tajemnica, czy też możesz nam cokolwiek o niej powiedzieć?
3. Miałaś już jakieś ciekawe przygody z gatunku "próby zdobycia znaczka"?
4. Czy przeszkadza ci, że twoje przyjaciółki z Ponyville są takie beztroskie, podczas gdy tobie wcale nie jest lekko w Manehattanie? Czy twoim zdaniem powinny być takie harde jak ty, czy też cieszysz się z tego, że one nie doświadczają takich problemów jakie w Manehattanie są codziennością?
5. Za co byś się przebrała na Noc Koszmarów? Wiem, że to nie ta pora roku, ale po prostu moim zdaniem masz czasem przerażające spojrzenie i pewnie nieźle sobie radzisz w napędzaniu stracha innym kucykom w ową noc. W sumie powinnaś się spotkać z Fluttershy, żeby wymienić się tajnikami spojrzeń, bo to bardzo przydatna w życiu umiejętność :LZ1bP:

1. Autorytetrm jest dla mnie moja mama a jeśli chodzi o idoli nie mam jak na razie żadnych chociaż przez to że Zandi mi pokazał HH zaczęłam śledzić poczynania Vinyl Scratch, ale jak naraze dalekie jest to do  poziomu jaki ma :scootaloo: do :rd:

2. To tajemnica nadal, ale jeśli chcesz wiedzieć to moja siostra zajmuję się wyrabianiem sezamków z miodem w fabryce mojego Taty, Więcej i tak już ze mnie nie wyciągniesz nawet gdybyś mnie chciał mnie przekupić moimi ulubionymi słodyczami

3. Tak było ich nawet dość sporo Zandi ma je spisać ale nie wiem czy kiedykolwiek zamierza to zrobić

4 Nie, To nawet dobrze że nie są skażone tym wielkomiejskim okrucieństwem jak ja. Nawet im czasem tego zazdroszczę

5 w to bym się przebrała.

http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2012/343/4/0/babs_wolf_seed_by_ende26-d5nhph8.png

A z lekcji :fluttershy: Chętnie bym skorzystała bowiem moje spojrzenie nie jest doskonałe ale moja kuzynka mi powiedziała, że jak ładnie poproszę tego pegaza to może mnie nauczyć

 

Witam

Jak życie co u Ciebie?

Pytanie:

Tak z innej beczki:

Twój ulubiony film akcji oraz aktor?

(o ile takowego posiadasz)

Nie mam

 

Hejka Babs, jeśli pozwolisz : Masz jakiegoś ulubionego kucyka, jak np. Scootaloo wielbi Rainbow Dash?

 

No ba, oczywiście że ma - mnie! 

 

Beauty Paint, to nie było pytanie do Ciebie..

 

Wiem, ale przecież na pewno jestem czyim fanem  :TWcU3:

Xinef zadał to samo pytanie więc wystarczy że spojrzysz co mu odpowiedziałam

 

Dzięks za wszystkie pytania do mnie i czekam na Kolejne ~ Babs

http://th00.deviantart.net/fs71/PRE/f/2012/359/b/a/babseed_looking_good_by_sunran80-d5p4y77.png

A mi nie pozostaje nic innego jak dołączyć się do prośby " Niezłego Ziółka" ~ Zandi 

 

 

Edytowano przez Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ej Babs EJ Babs, BaBS !!!!!

O co chodzi Zandi nie drzyj się tak

Przeprszam ale po prosu chcę ci powiedzieć że są następne pytania

Ile ?

EE... 5 <czeka na armagedon)

CO ?!. Dosyć tego idę po pałkę <bierze pałke ustawia się frontalnie do monitora> 

Babs. czekaj. nie chesz wiedizeć co to za pytania ? <pytam się błagalny głosem modląc się by Babs puściła pałkę>

No dobra, ale potem będę mogła to rozwalić <wskazuje na monitor>

Zobaczymy a tym czasem pytania

 

1. Jak wygląda twoje miasto?
2. Jaka jest twoja siostra?
3. Potrafisz wymienić imiona wszystkich członków CMC w Manehattanie?
4. Jak myślisz, jaki będzie twój CM?
5. Na jaką najgorszą chorobę zachorowałaś?

 

1. Cóż jest bardzo duże, sporo w nim wysokich budynków, a i jest Celestia Wolności, to chyba największy pomnik Celestii w całej Equestrii, mamy też piękne ogrody, o czym kiedyś wspominałam. mamy też aleję sławnych kucyków (szkoda, ze nie ma na niej Vinyl Scratch) i to chyba tyle

2. Z charakteru jest bardzo miła, ale nie lubię jak nazywa mnie "Sezamkiem", bo trochę mnie to peszy

Oj daj spokój według mnie to urocze, przecież ja cie nazywam karmelkiem i się nie obrażasz

Bo ty Zandi na szczęście nie jesteś ze mną spokrewniony. ;)

3 Cóż Manehatańska sekcja CMC ni jest na razie duża wieć nie mam z tym problemu ;)

4. Tak naprwdę, to nie wiem, ale chciałabym by byłoby to coś extra. Czasem myśle, że bedzię to coś związnego z nasionami albo roślinami, bo naprawdę lubię oglądać roślnk

5. Pegazia grypa, wiem dziwne, ale normalny kucyk też może się nią zarazić. Nie wiem czy to Scootalo mnie zaraziła czy moja przyjaciółka Vitaly Actress (która też jest pegazem)., ale przez bite 3 tygodnie kichałam piórkami, na szczęście mama wiedziała jak to leczyć i co dzeń dawała mi chmurkowy  kleik i zakrapiała nos  poranną rosą i mi przeszło

Szkoda, że przyszłaś do mnie już zdrowa, bo brakuje mi pierza w poduszce ;)

Bardzo śmieszne chcesz pstryczka w nos <uderza kopytkiem Zandiego w nos> 

Auu ! Chodź no tu zaraz cie wyłaskotam na śmierć <chwytam BAbs i zaczynam ją łaskotać po brzuszku>

HAhaha!. Przestań już, bo nie wytrzymam  

Zmuś mnie a Do innych w imieniu Babs dziękujemy za pytania i czekmy na kolejne <mam nadzieję ze będzie ich więcej>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ej Babsi gdzie jesteś mamy kolejne pytanko do ciebie <szuka jej, gdy nagle spod biurka wyskakuje coś  w stroju ninja>

Niespodzianka ! ;)  

Babs przestraszyłaś mnie !  Co ty wyprawiasz ?

Cóż poczytałam trochę tą twoją książkę o japońskiej broni, spodobała mi się broń ninja, więc pomyślałam, czy nie zdobyć znaczka w Ninjitsu, jak pojawił mi się znaczek ?

:aWe6O:Eh. Szczerze ? Nie  

:tfuu:Jak to przecież zrobiłam wszytko jak należy wrr :lunawrath:  

Spokojnie Babs nie ma kiesy ci wyjdzie może odpowiesz na pytanie co ? Od razu ci się poprawi humor

:sad: jedno coś słabo        

Ej nie płacz jest jeszcze jedno ale w temacie eventowym ;) 

No dobra odpowiem na to co tu jest  

Darwin pyta

 

Dałaś sobie radę w szkole? Czy było Ci trudno nawiązać przyjazne kontakty z innymi kucykami?  

 

  W Szkole daje sobie Rade średnio i Tak na początku było mi trudno nawiązywać kontakty z innymi kucykami, bo większość nabijała się ze mnie z powodu braku Znaczka a część dokuczała mi z tego powodu Okropnie (eh uroki Manehattańskiej Edukacji) , ale na szczęście mam w domu przyjaciół którzy mi pomogli. Nie bez znaczenia jest też to czego nauczyłam się w Ponyville od :cmc:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Babs ucieszysz się mamy w końcu pytania po prawie 5 miesiącach

A ile panie mądralo

E... 4 ?

4... oj już szykuję pałkę, będzie lanie

Ej to nie moja wina proszę nie bij

Oh  muszę, bo z tego co widzę kątem oka to tylko jedna osoba

A pytania są ciekawe

Witaj! Czy mogę ci zadać parę pytań? Jeśli tak to:

- Którą z księżniczek lubisz najbardziej?

- Popijasz potajemnie cydr?

- Ulubiony kolor?

- Znalazłaś może jakieś przyjaciółki w swoim rodzinnym mieście?

 

Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję!

Pa !

1. :celestia:

Babs jak możesz ją lubić

No co ma fajną grzywę

2. Nie <odwraca wzrok>

Babs znalazłem kilka twoich butelek mogę golnąć :) 

To nie moje i nie nie możesz

3. karmelowy i róż

4. Mam  1 przyjaciólkę Vitaly Actress, jest naprawdę fajną pegazicą no i Math G 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Hej Babsi mamy po 8 jedno pytanie

Miałeś mnie tak nie nazywać, a jedno pytanie to słabizna, chyba mnie nie lubią ;(

Co to za płacz malutka, oczywiście, że cie lubią, bo inaczej to pytanie by nie bylo ciekawe

OK to dawaj

 

 

Czy wiesz, że niektórzy mówią, że twoim znaczkiem ma być prawdopodobnie nasiona w którymi strzelałaś w AB, SB i Scoot?

Hm obiło mi sie o uszy, ale nie sądze by moim talentem było opluwanie kucyków nasionami, ale może w przyszłości zostanę sadnikiem. Dobrze mówię Zandi ?

Sadownikiem Babs, a nie Sadnikiem czy mam ci przynieść słownik i wbić ci do głowy poprawną ortografię *biorę słownik*

Ortografia muj wrug nie zblizaj sie kya *uderza Zandiego kopytem w głowę*

Aau, no dobra czekamy na kolejne pytania , być może wtedy nie oberwę kopytem *trzymam się za głowę*

Tak i przepraszam ze tak mocno :hug:

Nic nie szkodzi malutka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...