Skocz do zawartości

emili bazgrze!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Oto prace które stworzyłam w szkole :3

why_do_i_have_such_a_poor_evaluation_by_

Dlaczego mam takie słabe oceny xD

 

sweet_pony___request_by_delois22-d6wl5lc

To jest sloooodziutki kucyk! Request dla mojej kolezanki z klasy :3 Niech nauczy się lepiej skladac zamowienia.

Edytowano przez emili878
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlp_fim_tutorial_2_0_by_badkittyxx-d48kv

 

Oficjalnie potępiam ten oto tutorial, i nie polecam Ci brać przykładu z niego. Mimo iż post sprzed kilku miesięcy, stwierdziłam że doczepić się muszę.

Kuce tutaj mają za krótką szyję, za grube nogi, tułów, i ogólnie są nieproporcjonalne und do kitu, także ten. Niech to coś spłonie w piekle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie potępiam ten oto tutorial, i nie polecam Ci brać przykładu z niego. Mimo iż post sprzed kilku miesięcy, stwierdziłam że doczepić się muszę.

Kuce tutaj mają za krótką szyję, za grube nogi, tułów, i ogólnie są nieproporcjonalne und do kitu, także ten. Niech to coś spłonie w piekle.

Nie biorę przykład z tego, nie podobał Mi się ten tutorial, brałam przykład z anatomii Fluttershy, no cóż próbowałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Oficjalnie potępiam ten oto tutorial, i nie polecam Ci brać przykładu z niego. Mimo iż post sprzed kilku miesięcy, stwierdziłam że doczepić się muszę.

Kuce tutaj mają za krótką szyję, za grube nogi, tułów, i ogólnie są nieproporcjonalne und do kitu, także ten. Niech to coś spłonie w piekle.

 

WIadomo. Żadnego tutoriala nikt nie powinien się w 100% trzymać :)

Mi on posłużył jako punkt wyjściowy kiedy sam zaczynałem rysować kuce a dzisiaj już robię własne tutorialiki na bazie mojego obecnego stylu, np. ten który zrobiłem dla dzieciaków na tablicy multimedialnej na prelce z rysowania.

 

rSFgKOt.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...