Skocz do zawartości

Hunterheart


Recommended Posts

 Imię : Hunterheart
 Wiek : 21
 Rasa : pegaz
 Płeć : ogier
 CM :
post-3258-0-86055000-1369679263_thumb.jp
 Wygląd :
post-3258-0-62002900-1368264527_thumb.pn
Jest pegazem o lazurowej sierści z brązowymi oczami oraz czarną grzywą.
 Umiejętności: 
- Jest dobrym lotnikiem
- Doskonały w strzelaniu z kuszy
Cechy:
+ lojalny
+ uczciwy
+ honorowy
+ nie boi się wyzwań
+ silny pod względem psychicznym
- łatwo się denerwuje
- nieśmiały
- jest trochę leniwy
- uparty
- mimo zmiany nadal ma problemy z nawiązaniem kontaktu z innymi
Rodzina:
Ojciec: pomarańczowy pegaz z brązowymi oczami i blond włosami
Matka: jasno-niebieski pegaz o zielonych oczach i czarnymi włosach
Siostra: mały turkusowy pegaz z krótkimi zielonymi włosami i szarych oczach
Reiven (miłość Hunterheart'a): pegazica o szarej sierści i fioletowych, krótkich włosach oraz żółtych oczach

Historia:

Hunterheart urodził się w Cloudsdale. Żył w spokojniej, zamożnej rodzinie w domku na granicach miasta. Dzieciństwo spędził bez żadnych większych problemów mimo że cierpiał na kucykową wersję zespółu Aspergera. W wieku 12 lat dostał do Akademii Lotnych, ale w na studiach nie miał za wielu przyjaciół, ponieważ był nieśmiały i zamknięty w sobie, aż do pewnego dnia kiedy został zaatakowany przez bandę tutejszych mięśniaków i wtedy Rainbow Dash stawiła się za mną, dzięki niej otworzył się na innych, zdobył kilku przyjaciół ale dobry kontakt maił jedynie z trzema kucykami z Derpy Hooves, Rainbow Dash oraz swoją przyszłą miłość Reiven. Po kilku latach ukończył akademię, pożegnał się rodziną i wyruszył w podróż. W ciągu swej wędrówki poznawał świat i zasady obowiązujące w nim ucząc się jak przeżyć. Zwiedzając jedno z miast w Królestwie Gryfów zobaczył oddział gryfów, którzy ćwiczyli strzelanie do celu z kuszy i skąd zainteresował się kusznictwem do tego stopnia , że kupił małą kuszę odpowiednią dla kucy i zaczął ćwiczyć strzelanie do celu z kuszy, aż doszedł do perfekcji i wtedy pojawił się jego znaczek.

 

Jest to moje pierwsze OC, więc proszę o wyrozumiałość. Wiem że mogą być błędy w pisowni, ale jestem dyslektykiem. W razie pytań odpowiem na nie. Wiem, że większość osób nie lubi kreatora, ale moje zdolności do rysowania nie są najlepsze, może kiedyś zmienię na własnoręczny lub wykonany w jakimś programie graficznym jak będę umiał dobrze rysować.

Edytowano przez MasterDash
Link do komentarza
Gość Littlebart

Nigdy nie proś o wyrozumiałość którą mogą ofiarować Ci tylko słabi krytycy komentujący OCEKI jednym słowem jakim jest "fajny" Zacznijmy od arta, który jest wygenerowany co już wpływa moim zdaniem na słabą ocenę. Mogłeś chociaż narysować, może i by było jak to mówisz "brzydko" ale przynajmniej był by kreatywny, wysiliłbyś się coś a nie kliknął 2 w prawo, 3 w lewo - grzywa i ogon jest, a po minucie cały kucyk. Tak więc spróbuj go edytować, narysować i wkleić tutaj. Skomentuje teraz informacje ogólnikowe twojego ogierka po raz enty widze pegaza, czemu wszyscy muszą je wymyślać, chociaż tutaj nie mogę ingerować bo twoja własna twórczość. Fajny CM ze znakiem wodnym na środku, tak ciężko narysować kuszę 3 kreski i gotowe - duży wysiłek. Cechy jak najbardziej okej, w końcu są to cechy. Została historia, historia która jest płytka, znowu czytam opowieść 5-6 zdaniową złożoną i tyle. Jest ona płytka nie zawiera nic oryginalnego, błędów nie sprawdzałem ale nie natkąłem się na literówki więc to zmień. Ah, zapomniałbym imię posaci Hunterheart według mnie płytkie słabe i nie pasujące do kucyka.

 

Ogółem to :

 

+ Cechy, od biedy można dać ten +

+ bedzie jeżeli dodasz arta

 

- historia

- brak arta

- generator

- non creative

 

Ogółem ocena:

 

2/5

Link do komentarza

Zauważam powoli pewną prawidłowość .. czyli jak OCek jest świetnym wojownikiem, to będzie nieśmiały ^^ Nie wiem czemu tak to wychodzi, ale to chyba trzeci czy czwarty taki Ocek, którego komentuję w ostatnim czasie.

 

To nie wada, ale ciekawostka :)

 

 

Twoja postać jest powiedzmy... dobra. Nie ma elementów, które mógłbym ocenić negatywnie, dałbym zatem ocenę 4 w szkolnej skali. Nie ma w sobie tez jakiegoś elementu chwytającego za serce. Jednak skoro to Twoje pierwsze podejście do tematu, to chyba dobrze, że zrobiłeś taki delikatny krok.

 

Nie mam nic przeciwko generatorowi ani tym bardziej kuszy. Kusza może funkcjonować w świecie kucyków, skoro znają łuk, które są jeszcze trudniejsze w obsłudze. :)

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Jak dla mnie Twój OC nie jest zbytnio wysokich lotów. Rozumiem że to Twoja pierwsza taka praca, tylko że mogłeś bardziej się postarać. Przechodząc do samej oceny:

Arta mogłeś zrobić sam, wiadomo że nie każdy ma talent do talent rzeczy, jednak nic by się nie stało jakbyś spróbował. Taka opcja byłaby lepsza niż zrobienie go w kilka sekund. Radzę żebyś poprawił daną rzecz. Dalej.. Strzelanie z kuszy jakoś do mnie nie przemawia, chociaż fakt faktem w miarę ciekawy motyw to jest. 

 

Zajmijmy się historią teraz. Mocno rozbudowana nie jest, nie zaszkodziłoby jakbyś napisał kilka linijek tekstu więcej. Chociaż to już w sumie Twoja sprawa czy coś napiszesz jeszcze czy nie. Literówek jakoś nie zauważyłem i tutaj masz plus. Powiem Ci że cechy charaktery podobają mi się bo też jestem nieśmiały, miewam kontakty z innymi i o lenistwie również co nie co wiem. 

 

Także reasumując wszystko powiem że nie jest źle. Chociaż widziało się lepsze OC ;P. Daję szkolną trójkę, bo przydałoby się kilka zmian wprowadzić. 

Edytowano przez PitPl
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...