Skocz do zawartości

RD na ściance


Recommended Posts

Dobra to wam powiem co i jak zrobiłem. W złym świetle to je, a skrzydła za bardzo na przodzie. W leroy merlin wszytko znajdziecie. Mi były potrzebne 4 pigmenty i zwykła farba biała 1l. Rozcieńczamy z białą farbką wcześniej rozrysowując wszytko ołówikie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Pewnego dnia, będziesz wspominać ten dzień, jaki to byłeś głupi i malowałeś kucyki na ścianie...

 

To jest jego ściana i będzie robił z nią co chce :D Bardzo fajne moim zdaniem, oryginalne bo na ścianie i to się ceni Mnie skrzydła się podobają ;) Mam pytania, jak to malowałeś? Ile czasu? Szkicowales jakos najpierw?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wyżej już. Po prostu nakładałem farbkię. Mieszałem ze sobą pigmenty wcześniej mieszając je z białą farbą. Najpierw naszkicowałem na kartkię, a potem leciutko na ściankię narysowałem. Lepiej wpierw pokolorować i na to dać kontry, mniej problemu. Zajęło mi to nie dłużej niż dwie godziny raczej, robiłem często przerwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah.

Fajnie wygląda z daleka, ale jakby się przyjrzeć jest trochę...noo...troszku fatalnie.

 

Nogi są za krótkie.

Z tego co widziałam i pamiętam Dash ma fioletowe paczałki...

Krzywo. ;/

Fiolet, to nie fiolet, więc zawsze używaj fioletu!

Ucho jest za małe.

Ta 'przedziałka zębowa' jest za gruba.

Skrzydła nie są AŻ TAK fatalne, no może krzywo są namalowane, ale tylko to...Eh, jestem chyba ślepa, że nic więcej nie widzę(w tych skrzydłach).

To coś w uchu (ta kreska) powinna być kolorem taka jak kontury.

Ogon coś mi w oko wpadł...Coś źle.

 

Ha, ta RD wygląda jakby na serio leciała przez twój pokój. :ming:

Ta, krzywa RD sobie leci, tralala, tralalala. :ming:  

 

 

Amen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jej, ale to pięknie wygląda. Sam bym lepiej tego nie zrobił. Od dawna mam ochotę upiększyć sobie pokój kucykami, wiadomo. A Ty podsunąłeś mi świetny pomysł!

Drogo to to cie wyszło ? Ciekawe co by na to powiedzieli rodzice że ich 17 letni syn chce malować kucyki nad łóżkiem, mama to jeszcze nic. Stoi ono w kącie. Na około mam duże puste ściany. Aż się proszą aby pojawiły się na nich kucyki! Naprawdę kawał dobrej roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...