Skocz do zawartości

Sparkle's Law [Reklama]


ThatIsSoSad

Recommended Posts

Przeczytałem, spodobało mi się. http://www.equestriadaily.com/2011/11/story-sparkles-law.htmlOpis:To dzień Święta Słońca, a Celestia przylatuje do Ponyville. Twilight Sparkle ponownie nadzoruje przygotowania, zaś każdy detal niezwykle dokładnie, aby upewnić się co do tego, że jej mentorka zobaczy jedynie perfekcję. Nic nie może pójść nie tak. Poza tym, że gdy nadchodzi wielki dzień, Twilight spała tylko 4 godziny, po Fluttershy ani widu, ani słychu, zaś w jej poszukiwania udaje się Pinkie, uzbrojona jedynie w ciemny płaszcz i głos nałogowo palącego ogiera. Rodziny Apple i Carrot za to chcą się nawzajem pozabijać, a Rainbow próbuje wykonać pracę należącą do Fluttershy. Podczas gdy plany wokół Twilight upadają - a Ponyville pogrąża się w chaosie - ona musi się skoncentrować na zdobyciu jedynej rzeczy mogącej wszystko poprawić - wszechpotężnej, oszałamiającej magii kofeiny Fic po angielsku. Ogólnie rzecz biorąc, to lekka, mocno komediowa opowiastka, z często absurdalnymi zdarzeniami. Zazwyczaj śmieszna. Jeśli ktoś ma ochotę na takiego fica, mogę polecić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...