Skocz do zawartości

Sugestie,oceny i rozmowy,dotyczące odpowiedzi RD.


Dadudałe

Recommended Posts

Otwieram ten temacik z prostej przyczyny. Zmieniłem troszkę formę odpowiedzi i nie wiem jak ludzie się na to zapatrują. Obrazkowa forma wiąże się z kilkoma istotnymi sprawami: 1) Wielkość obrazków - nie wiem czy takie, jakie są teraz, dobrze się ludziom przegląda. Posty są niemiłosiernie wydłużane, ale przynajmniej dokładnie widać co tam naskrobałem. Warto to zmienić? Zostawić jak jest? Może zarzucać samymi linkami? 2) Typy obrazków - Jeśli rysuję coś zupełnie samodzielnie, to efekt nie jest powalający i długo mi to zajmuje, niemniej wtedy i ja mam przednią zabawę, bo rysować całkiem lubię :P. Jeśli używam memów, wektorów, posklejanych zdjęć, to wtedy nie jest to w 100% oryginalne, ale przynajmniej szybciej zarzucam. Pozostaje jeszcze trzecia forma, od której chwilowo odszedłem: sam tekst + ewentualnie jeden obrazek ukazujący minę Dashie. Może jednak ktoś ją bardziej lubił. Co do samego tempa odpowiadania: staram się z dnia na dzień, ale okazało się to w praktyce cięższe do zrobienia niż myślałem :dodgy:. Jeśli wyskakuje mi cokolwiek dodatkowego do zrobienia, to już brakuje czasu na machnięcie wszystkiego w jednym dniu. Stąd proszę o wyrozumiałość :). I zachęcam do ewentualnych propozycji/dyskusji/zażaleń/besztów. :D

Edytowano przez Cuddly doggy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

I nikt nie korzysta z tego tematu? No wai! Nie ma! Poczytałem te odpowiedzi i jestem wielce zawiedziony, że nikt nawet nie postarał się, by zostawić swój komentarz tutaj. Albowiem są one świetne. Co prawda za mało karmienia Dashie marchewką, ale to się da znieść. Oby więcej takich odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Za wolno odpowiada.

I jakieś stare, dziwne stwierdzenie.

RD odpowiada jak zbierze się większa ilość pytań i gdy mi się zachce. Odpowiedzi będą mogły się pojawiać szybciej jeśli j*bniesz trzema logicznymi i sensownymi argumentami, których nie uda mi się obalić.

Lepiej wstawiać jeden obrazek + tekst. Długie historyjko-obrazki powodują przycinanie się.

Nie będzie obrazków, nie umiem rysować, a nawet jakbym umiała to by mi się nie chciało, a szukanie też jest czasochłonne i do tego nie fajne.

I mniej tekstów od avatara tak ja odpowiadała ' date=',krewetka'' było najlepiej. Oczywiście to moja opinia...[/quote']

Ale tam nie ma tekstów od Avatara :< są ode mnie, a ja nie jestem Avatarem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz kiedy RD odpowiedziała minęło koło miesiąca!

A 14 pytań to przypadkiem nie wystarczająco?:bonbon2:

Tak wiem, kiedy na nie odpowiadałam.

Nie. Większość pytań to są takie pytania na które mogłabym odpowiedzieć jednym słowem. A nie tylko o to chodzi.

Po za tym, wiesz, chyba lepiej zrobić coś później, na spokojnie i lepiej, niż szybko i nie dokładnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acz nie uważam że Avanidius się nie postarał . Co do poganiania; po co? Czy gdybyście to wy musieli odpowiadać mielibyście czas i ochotę wymyślać i pisać do 2 dzień nowe odpowiedzi? Owszem? Zobaczymy ile byście wytrzymali :P Pamiętajcie że regent i avatar to bardzo odpowiedzialna funkcja, a co za tym idzie masa roboty. Gdybym była regentem, sama bym odpowiadała kiedy uważałabym to za słuszne. Jeśli Cuddly Doggy jest regentem oznacza to że jest opowiedziany i wie kiedy należy odpisać.

Dziękuję, dobranoc :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo pytań dałem i mi się pomieszały, ale nie o tym rozmowa.

Jeśli chodzi o odpowiedzi to było ich dużo i były dobrze przemyślane. Daje im 10/10. Obrazki 10/10 z powodu humoru u większości z nich.

Wszystko doskonale zrobione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Powiem tylko, że odpowiedzi Yarvina są zbyt chaotyczne i momentami zostawia on tyle wolnych linijek pod tekstem, że to po prostu nie zachowuje żadnej estetyki. Tak się nie robi, musisz się poprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ale zarąbistość nie powinna się spóźniać... :P Powiedział że będą 5. lipca, a jest już dawno po terminie :/

 

 

 

EDIT: Kiedy dodasz odpowiedzi Yarvin, bo miały być 5. lipca?

Edytowano przez PyroxPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...