Skocz do zawartości

Do którego kuca jesteś podobny?


pepeh

Recommended Posts

Zasadniczo jedna i druga możliwość jest poprawnym pytaniem, tylko wymaga trochę innych odpowiedzi.

Niemniej niemal wszyscy tutaj pisali o tym do którego kucyka są podobni, a nie do którego się upodabniają, więc chyba dobrze byłoby tytuł zmienić.

P.S.: To nie jest spór, to tylko wzajemny ostrzał kilku sił zbrojnych. Nic poważnego.

 

My bad, ale byłem na mentalnym kacu, szkoła, wiesz jak jest..., następnym razem mój hejt będzie lepszy, przed napisaniem posta zastanowię się co ja w ogólę piszę ;)

 

Co do zmiany nazwy tematu to powinno być "Do jakiego kuca jesteś podobny/a"

 

No, ale ok ja takoż się wypowiem, jestem Pinkie z domieszką "niezbyt grzecznych" żartów RD (problem w tym, że moje są ostrzejsze i rzucam nimi non-stop) z AJ łączy mnie tylko to, że czasem jestem "przesadnie szczery", Fluttershy byłem w podstawówce, zresztą trudno nią nie być kiedy nie możesz wyjść z domu bo "koledzy z klasy" czekają pod klatką z kamieniami, pozatym mam trochę z Twi, chemia, fizyka - Me gusta, Pianka? u've got to be kidding me.

Link do komentarza

No to ja tak jestem trochę podobny do Fluttershy, ponieważ jestem nieśmiały, nie lubię się wypowiadać przed publicznością i wstydzę się rozmawiać z nowymi.

Możliwe, że jestem też Twilight, ponieważ ona zachęciła mnie do nauki i czytania ale tego czym się interesuję i to co lubię. Do Rainbow troszkę bo też nie lubię przegrywać a czasem dążę do celu i próbuję się nie poddawać.

Link do komentarza

Do Pincameny bo jestem raczej poważny i miałem kłopoty z panowaniem nad złościĄ...

 

Co do tematu to najbardziej podobny jestem do Fluttershy - bardzo nieśmiały i zamknięty w sobie, ale staram się z tym walczyć. Jest też we mnie trochę Rainbow Dash (lenistwo...) i Twilight (czytanie książek i przywiązanie do nauki). Myślę, że każdy ma kawałek każdej z mane6, tylko w różnych proporcjach. Jest też we mnie trochę Luny bo uwielbiam pracować w nocy i czasem pograć sobie na komputerze  :TWcU3:

Myślę, że ciężko powiedzieć do kogo się upodabniam. Mam cechy te co napisałem i na razie nic nie wskazuje by coś się zmieniło, więc może lepsze było by określenie "podobny" w nazwie tematu, tylko taki wątek już jest...

Link do komentarza

BARDZO Fluttershy

 

Jestem raczej nieśmiała i cicha. Często zamiast towarzystwa ludzi wybieram przebywanie ze zwierzętami. Gdy muszę rozmawiać z nieznajomą osobą często spuszczam głowę by nie musieć patrzeć jej w oczy. Mam tak spokojny głos, że chyba tylko w bibliotece mogę normalnie mówić bez potrzeby podnoszenia go. Słaba w sporcie, a zwłaszcza w biegach. Zawsze staram się szukać dobrych stron każdej osoby. Szczególnie jeśli wyglądają na samotne i brakuje im towarzystwa. Zazwyczaj jestem spokojna, chyba że ktoś urazi wyznawane przede mnie wartości np. skrzywdzi któregoś z moich znajomych. Mam niższy stopień tolerancji na ból niż większość osób.

Jedyny plus to taki, że często jestem uznawana za urocze stworzenie :fluttershy5:

Link do komentarza

Nie będę oryginalny - najbliżej mi do Fluttershy ze względu na nieśmiałość i brak asertywności.

Ale mam tez cechy innych kucyków. Podobnie jak Twilight lubię czytać, tak jak Pinkie lubię imprezować (i kiedy zacznę miewam problemy z przystopowaniem), bywam leniwy niczym Rainbow Dash.

Najmniej łączy mnie z Rarity (chociaż bardzo ją lubię) i Applejack (no, mam podobny kolor oczu ;)).

Link do komentarza

Ale dzięki mlp na przykład stałem się bardziej śmielszy o ile napisałem to popranie :) i oczywiście byłem nieśmiały/mało mówmy przed oglądaniem mlp (dziwne jak by było na odwrót) albo postanowił być nieśmiały bo mój ulubiony kuc jest :)

Link do komentarza

Ja mam najwięcej z Fluttershy:

 

- lubię zwierzęta (to pewnie dlatego, że ledwo się urodziłem i już zostałem zapoznany z psem)

- niezbyt często się odzywam (gdyby nie fakt, że koledzy coś czasem ode mnie chcą to pewnie w szkole nie odzywałbym się wcale)

- czasami nie jestem asertywny

- jestem nieśmiały

- i dość zamknięty w sobie

- staram się rozumieć uczucia innych

- nikomu nie dokuczam

 

 

Mam też cechy innych kucyków:

 

Twilight:

- lubię czytać książki

- chcę wiedzieć jak działa świat

- tak jak Twilight w pierwszym odcinku pierwszego sezonu - nienawidzę ,,towarzyskich zapędów".

- nienawidzę czegoś nie wiedzieć

 

Applejack:

- nawet jak mi się nie chce, to się zmuszę do roboty, bo nie wytrzymałbym siedząc i nic nie robiąc

- staram się być uczciwy i nie kłamać (a jak już muszę, to średnio idzie mi np. wymyślanie wymówek)

 

Rainbow Dash:

- lubię sport

 

Rarity:

- staram się nie być skąpy

 

Dodam też, że nie lubię się chwalić. Nie wiem, który kucyk posiada tą cechę.

Link do komentarza

Zdecydowanie najwięcej podobieństw mam wciąż z Fluttershy - przede wszystkim wspominana tu nieśmiałość (podkręcona razy 10) i małomówność - chociaż głównie to funkcjonuje w większej grupie, w mniejszej jeszcze jakoś sobie mogę poradzić (chyba że kompletnie nikogo nie znam). 

 

Mam też podobnie funkcjonujący talent jak u Rarity. Czasem naprawdę niewiele mi trzeba, by mieć pomysł na stworzenie czegoś wspaniałego... Jednak w przeciwieństwie do niej nie potrafię funkcjonować "rzemieślniczo" - by coś zrobić, MUSZĘ mieć pomysł.

 

Od Twilight mam uwielbienie do książek. Lubię je czytać, ale nie wszystkie. No i wbrew jej nie lubię nauki (no, chyba że na tematy mnie interesujące).

 

Od AJ, RD i PP nie mam chyba nic :P

Link do komentarza

Wypowiadałem się w tym temacie, ale czy ktoś zwrócił uwagę na jedną rzecz? "Do którego kuca się upodabniasz?" Odpowiadam więc po raz drugi - do żadnego. Co innego gdyby pytanie brzmiało "Który kucyk jest do Ciebie najbardziej podobny". Wówczas odpowiedziałbym - Fluttershy  :squee:

Link do komentarza


małomówność - chociaż głównie to funkcjonuje w większej grupie, w mniejszej jeszcze jakoś sobie mogę poradzić (chyba że kompletnie nikogo nie znam). 
totalnie się zgodzę z Tobą  w większych grupach zawsze trudniej do kogoś się odezwać (tym bardziej jak nikogo nie znasz) i oczywiście też bezsensu się komuś wtrącać do rozmowy 

PRZYKŁAD z Mojego życia:

Spotkałem kumpla i dziewczynę którą znałem z widzenia (czasy gimnazjum) wiecie cześć cześć K- kumpel J-Ja D-dziewczyna 

K+D- Rafał(Ja) idziesz na browarka

J- Jasne

15 min później (gdzieś na ławce) (K+D sobie gadają a ja sączę browarka)

nagle...

D- a dlaczego Rafał (Ja) nic nie mówisz

J- Bo nie chce Wam się do rozmowy wtrącać  :ajawesome:

Link do komentarza

ja najbardziej jestem podobny do Fluttershy (taki byłem już przed poznaniem MLP)  :squee:  niestety to ma wiele wad

-jeżeli ktoś mi nie pomoże nigdy nie zaczne rozmowy z nieznajomą osobą często mam przez to problemy (gdyby nie Ravin nigdy bym nie poszedł na pierwszego minimeet'a)

-jak kogoś znam też raczej nie zaczynam rozmowy bo nie wiem czy to co mam do powiedzenia zaciekawi tą osobe

-staram się raczej nie pokazywać w żaden sposób

-nie umiem za dobrze odmawiać

-zazwyczaj spędzam czas tylko z moim kotem i nikt się mną nie interesuje

-w nocy zaczyna się pobudzać być bardziej kreatywny i rozmowny ciekawe czy to coś ma związek z luną  :lunathink:

-w dzień baaardzo lubie se poleniuchować oraz poćwiczyć to w czym jestem dobry więc coś tam z Rainbow jest i to raczej wszystko :cGfSS:

Masz podobnie jak ja :v Tylko ja prócz kota mam przyjaciółkę :P

Link do komentarza

Oczywiście jestem podobny do flutterki i kocham ją i nie chce się zmieniać. Jestem wrażliwy i cichy. Rzeczywiście ciężko jest mi się odezwać. Jest ze mną tak samo jak napisał Blacktiger. Najciężej jest zagadać do dziewczyny którą mało znam. Ale to nic lubię siebie takiego jakim jestem. Lubię też przyrodę i zwierzęta sam mam kotka. To chyba wszystko.

Nie lubię się nikomu narzucać ani sprawiać kłopotów. :fluttershy3:

Link do komentarza

Hmm... tak naprawdę to mam w sobie coś z każdej członkini M6. Lecz na pewno przeważa tu tęczowa klacz.

Kocham wygraną, jestem czasami zbyt pewna siebie i zbyt pochopnie postępuje, z zewnątrz twarda, ale w środku miękka oraz uczuciowa. No i moją charakterystyczną, a jednocześnie najlepszą cechą jest dbanie o przyjaciół i robienie dla nich wszystkiego co jestem w stanie. :rd6:

Natomiast zarówno z Dashie jak i z Applejack łączy mnie bycie typową chłopczycą.

Z tych mniej przyjemnych cech... jestem nieśmiała jak przedmówcy oraz... odrzucona i niechciana, a pragnąca jedynie mieć przyjaciela... jak Luna.

Ale pewnego dnia los się do mnie uśmiechnął i od tamtej chwili jestem radosna niczym Pinkie :pinkie2: A to wszystko dzięki mojej GamerLunce <3

Link do komentarza

- Fluttershy: Jestem trochę nieśmiała, jeśli chodzi o nowe osoby.

- Rainbow Dash: Uwielbiam sport i czasami jestem leniwa.

- Twilight : Czytam książki, dobrze się uczę i dostaję szału gdy mi coś nie wychodzi.

 

Chyba tyle, upodabniam się do Fluttershy, Rainbow Dash i Twilight Sparkle :)

Link do komentarza

Jeśli chodzi o mnie, to najbardziej podobny jestem do Twilight oraz Pinkie Pie, lecz z każdym kucykiem mam coś związanego.

 

 

Z Twilight łączy mnie zdecydowanie najwięcej rzeczy. Tak jak ona, bardzo mocno cenie sobie naukę, dlatego staram się pochłaniać wiedzę niczym gąbka wodę. Zarówno Twilight, jak i ja uważamy, że wszystko ma swoją przyczynę i nic nie powstało od tak. Także nie wierzymy w przeróżne wierzenia i przesądy, itd. gdyż nie zostały udowodnione naukowo. Tak samo jak Twilight, ja również uwielbiam czytać. Nawet denerwuję się dość podobnie do niej.

 

Jestem dość podobny do Pinkie Pie, ponieważ często, lecz nie zawsze, dostaje niezłej padaczki i zaczynam skakać w koło, gadając przy tym głupoty. Tak samo jak ona "I'm so random" :) W dodatku, Pinkie potrafi wykazać się odpowiedzialnością, co jest również i moją cechą. Mogę jeszcze powiedzieć, że nienawidzę, jak ktoś mnie okłamuje.

 

 

Do reszty postaci jestem już znacznie mniej podobny, lecz jakieś tam wspólne cechy mamy.

 

Tak samo jak Rarity, często przejmuje się praktycznie byle czym i od razu robię z tego nie lada jatkę. Często czepiam się szczegółów, szczególnie (jak to brzmi :) w wyglądzie. Łączy mnie z nią również hojność, której o dziwo nie widać w serialu, pomimo iż jest to jej Element Harmonii.

 

Tak samo jak Fluttershy, jestem dość nieśmiały i trudno mi jest nawiązać nowy kontakt, zwłaszcza jeśli chodzi o osoby starsze. Boje się, jak mnie zaakceptują. Jestem także bardzo wrażliwy i uczuciowy.

 

Z Rainbow Dash łączy mnie tylko jedna rzecz, lubię się obijać.

 

Jeśli chodzi natomiast o Applejack, to tak samo jak ona, brzydzę się kłamać.

 

 

PS. Niektórzy pisali, że są podobni do Luny, gdyż lubią noc/lubią w nocy coś robić. Według mnie, to że lubimy noc czy coś takiego nie oznacza, że jesteśmy podobni do tej postaci. Równie dobrze możemy powiedzieć, że jestem podobny do Celestii, gdyż w dzień... zresztą, wszystko robię w dzień, wiec według tych ludzi, jestem podobny do Celestii jak dwie krople wody.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza

Flutter Shy dlaczego  jestem popychadłem np w szkole  jak mam wystąpić przed  publicznością nie da rady nie wyjdę na scenę za bardzo się boje nie mówię dużo  lubię zwierzęta mam na wet kilka. Do Rainbow Dash dlaczego by nie lubię sport. Rariti jestem kreatywny . To tyle  

83564mylittleponyfriend.png

Edytowano przez amortiis
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...