Skocz do zawartości

Do którego kuca jesteś podobny?


pepeh

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Hmm...

Ja najbardziej do Twilight, gdyż lubię czytać, poznawać nowe rzeczy, jestem mądry, oraz czasem koledzy nabijają się z mojego profesorskiego tonu, jak tłumaczę coś naukowo. Podczas dyskusji, czy kłótni, zawsze podaję sensowne i logiczne argumenty. Jestem też do Fluttershy, gdyż nieraz niełatwo mi zacząć rozmowę z kimś obcym, ale tremy nie mam. Umiem też dość szybko wybaczać, oraz słuchać, jak ktoś mi się zwierza. Z Applejack napewno to, że nie lubię kłamać, oraz, że jestem uczciwy (Lulz, to nie to samo?). Z Pinkie napewno to, że czasem (albo i często) mam trochę głupie teksty, zachowanie, oraz zdarza mi się jak Pinkie podskakiwać, zamiast normalnie chodzić.

Link do komentarza
Gość Nie sądzę

ja do RD. lubię sport, nie lubię się nudzić, lubię występować przed publicznością, jestem pewna siebie, z chęcią poleżałabym sobie na chmurce  :lazyrainbow: , zdarza mi się przechwalać, jestem odważna, jestem lojalna, nie lubię się stroić, malować kopytek, kocham wygrywać i nienawidzę przegrywać!  :rapidash2:

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza

Do jakiego kuca jestem podobny... dobre pytanie.

Trochę do Twilight ponieważ uwielbiam czytać ale za to nie koniecznie się uczyć.

Trochę do Rainbow ponieważ uwielbiam testować swoje możliwości ale tylko gdy dotyczą one spraw militarnych, poza tym jestem totalny nygus. Coś co jeszcze wiąże mnie z Rainbow to lojalność; jeżeli uważam kogoś za mojego przyjaciela to ta osoba może być pewna że będę stać u jego boku za wszelką cenę.

Trochę do Rarity; nie żałuje moich środków jeżeli jestem w stanie komuś pomóc. Niestety nie jestem tak uzdolniony jak ona.

Trochę do Applejack; staram się być za wszelką cenę szczery oraz kocham klimaty Amerykańskiego country; jestem raczej miernym kłamcą. Niestety jak już pisałem jestem nygusem robię co do mnie należy w pracy i raczej nic poza tym.

Trochę do Pinkie; ale tylko trochę. Głównie tyczy się to momentów gdy mam styczność z militariami; cały czas jestem uśmiechnięty, radosny i pełen energii.

Trochę do Fluttershy; kocham przyrodę, lubię pomagać innym, oraz miewam sytuacje gdy "zabraknie mi języka w gębie".

Trochę do luny ponieważ kocham noc. Kocham noc bardziej niż dzień ( nie, nie jestem wampirem czy coś w tym stylu oraz nie, nie śpię w dzień a nocą "żyje"; po prostu czasem lubię przejść się nocą na spacer )

Jednak najbardziej utożsamiam się z Ditzy Doo aka Derpy Hooves. Dlaczego ? Podam jeden z naprawdę wielu przykładów:

Wybiłem sobie ząb własną kolbą... JAK ?! ano tak :

Zlot asg, jestem w trakcie szturmu na umocnienia wroga,  wbiegam pod dość stromą górkę a że górka była z piachu a piach mokry po deszczu to bez problemu owy się osunął. W efekcie czego lufa karabinu wbiła się w piach a ja straciłem równowagę i przewróciłem się do przodu. Z tą małą uwagą że przewracając się uderzyłem twarzą w kolbę wybijając sobie ząb... ALE walczyłem dalej ( hehe ).

Poza tym kocham wizerunek Ditzy wykreowany przez ten fandom. ( Głównie fan fikcje na www.fimfiction.net - sprawdźcie moje konto "MrDrzevs" mam tam w ulubionych naprawdę wiele opowieści powiązanych z Ditzy; zapewniam was że po przeczytaniu ich pokochacie ją tak jak ja ją pokochałem. Naprawdę nie uwierzycie jaką postać wykreował ten fandom ze zwykłej "ślamazarnej" pegazicy; coś pięknego. ).

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez Eternal
  • +1 1
Link do komentarza

Uważaj na ortografię ;)

 

 

Z tym zębem to współczuję, ale możesz sobie mówić, że masz coś Apple Bloom ;)

 

Przepraszam za błędy ortograficzne jeżeli się pojawiły. Niestety piszę z Ipada z angielskim softem przez co jeżeli sam nie wychwycę błędu to nie podkreśli,  poza tym "instynktownie" lubi podmieniać słowa.

Tak więc jeżeli coś znajdziecie to  proszę nie bać się wytknąć - postaram się szybko edytować posta i poprawić.

 

Pozdrawiam

Link do komentarza

No! Wreszcie temat dla mnie !

 

A więc jestem podobny do:

Fluttershy, bo jestem nieśmiały

Twilight, bo jestem kujonem i lubię czytac

Pinkie Pie, bo jestem nienormalny, lubię dobrą zabawę i uwielbiam się śmiac

Rarity, bo nie lubię się brudzic

Applejack, bo jestem pracowity, i szczery

Rainbow Dash, bo jestem hardcorem, lubię wyzwania, i wszystko co jest o 20% fajniejsze

Link do komentarza

Nie ma kuca, z którym bezpośrednio mogłabym się identyfikować. Łatwiej powiedzieć, że najmniej do mnie pasuje Rarity i Pinkie. :rarity4: Ale jakby wziąć po trosze z kilku...
Twilight - lubię czytać książki i generalnie nie ciągnie mnie do ludzi, nie przeszkadza mi zamknięcie się w czterech ścianach, ale mam wierny krąg przyjaciół.
Big Mac - jestem raczej małomówna i wolę słuchać.

Derpy - czasami czuję się jak potworna łamaga.  :shrug: 
Luna - bo często jest mi ciężko dostosować się do nowego środowiska.
...no i on wprawdzie kucykiem nie jest, ale wspomnę o:

Spike - bo zdarza się, że za bardzo kombinuję...

Link do komentarza

Zacznę może cytatem mojego zacnego ojca: 

-Ty to sobie podaj rękę z tą Luną,tak samo jak ona krzyczysz. 

 

Tak,w domu cały czas nawijam o Lunie,dzień i noc  :lunahug2:  Do you proud of me,princess ?!

Oprócz rodziców mieszkałam z babcią i dziadkiem którzy mieli słaby słuch więc musiałam zawsze głośniej mówić,czasami nawet krzyczeć i tak mi już zostało. Czasami nie panuję nad moim tonem i po prostu na kogoś krzyczę gdy wcale tego nie chcę. Co do charakteru Luny i mojego mamy kilka wspólnych cech,BARDZO trudno mi jest zaadaptować się w nowym otoczeniu,np na meetach. Poznałam tyle osób że mogę ich zliczyć na palach jednej ręki.W nocy bardziej chce mi się żyć,nie spać. Poza tym,od słońca wolę księżyc,nie oślepia a daje umiarkowane światło  :lunahug: . Jeśli chodzi o innego kucyka to lubię czytać jak Twiley,może tak nie wyglądam ale wśród obcych jestem bardzo nieśmiała,jak wiecie kto.

Link do komentarza

Przepraszam za błędy ortograficzne jeżeli się pojawiły. Niestety piszę z Ipada z angielskim softem przez co jeżeli sam nie wychwycę błędu to nie podkreśli,  poza tym "instynktownie" lubi podmieniać słowa.

Tak więc jeżeli coś znajdziecie to  proszę nie bać się wytknąć - postaram się szybko edytować posta i poprawić.

 

Pozdrawiam

Tak troszkę nie na temat, ale w internecie wala się mnóstwo zdjęć z smsowych rozmów. Nieporozumienia wynikające z podmienionych słów były rewelacyjne (nie dla tego, kto zaczynał rozmowę). Sam mam tablet z androidem i pierwszą rzeczą, którą zrobiłem było wyłączenie automatycznego uzupełniania wyrazów. Niech sobie podaje sugestie, ale nie mam zamiaru napisać "tenis" tyle że przez "p".  :yHRvV:

Jeśli możesz to wgraj jakąś polską klawiaturę, wyłącz auto uzupełnianie. Ja tak zrobiłem i jest ok (też miałem angielski soft). Nie wiem jak jest na sprzęcie apple'a. 

Link do komentarza

Ja jestem podobna do:

Twilight Sparkle bo lubię czytać i jestem taką dobrą uczennicą :godpony:

Fluttershy bo lubię zwierzęta i jestem nieśmiała :flutterblush:

Pinkie Pie bo lubię się śmiać i czasem też mi odwala :pinkiep:

Rarity bo nie lubię się brudzić i boje się błota i innych takich  :rarityexcited: 

I to chyba wszystkie kuce co do niech jestem podobna

Link do komentarza

Jestem podobny do wszystkich z Mane 6 ... Podobieństw do reszty kuców nie będę wyłapywał, bo zajęło by mi to lata ... A więc :

 

Twilight Sparkle - Bo lubię czytać i mam czasem coś z takiego typowego kujona ... + Cały czas mam wrażenie, że jestem wybrańcem :D

Fluttershy - Bo boję się czasem nawet wyjść na miasto ... Ciągle czuję się obserwowany i przestraszony ...

Pinkie Pie - Lubię się śmiać i bawić ^^

Rarity - Nienawidzę się brudzić.

Applejack - Bo uwielbiam jabłka, to moje ulubione owoce :D + tak samo, jak ona, gdy sobie coś postanowię, to muszę to skończyć.

Rainbow Dash - Nienawidzę przegrywać.

Link do komentarza

-Fluttershy: Jestem bardzo nieśmiała, mam wielkie zamiłowanie do zwierząt.

-Pienkie pie: Lubię śię śmiać i wygłupiać.

-AppleJack: Jestem szczera aż do bólu.

-Derpy: Jestem dziwaczna, ale większość mnie lubi. :derp2: (chociaż nie mam zeza i nie wyglądam aż tak słodko jak ona)

Link do komentarza
Gość Doktor

Jestem podobny do Fluttershy, ponieważ jestem wrażliwy, lecz czasami umiem być groźny.

Jestem podobny też do Pnkie Pie, bo lubię babeczki, torty itp., jestem optymistą i lubię imprezki

No i jeszcze jeszcze jestem podobny do Twilght Sparkle ponieważ lubie astronomię i lubię poczytać takie książki o fizyce,chemi,astronomi,histori idt.

Link do komentarza

cóż moją skomplikowaną osobowość można zawrzeć w 3 kucykach

:fshug: bo mam tak samo jak ona duża nie śmiałość i zwykle nie lubię nikomu zawadzać i ustępuję

:twihug: - bo ;lubię czytać książki (kiedyś pożerałem je na tony :giggle: ) i zdarza mi się mądrzyć jak :twilight4:

:lunahug: bo  jestem bardzo uczuciowy, ale zamykam to w sobie tak jak ona, m a jak ktoś mnie :lunawrath: to możecie być pewni, że polecą iskry bardzo często też mam dekadenckie myśli jak ona

Link do komentarza

Oh,jak już tu jestem ...:dunno:

Twilight Sparkle-Biorę niektóre rzeczy za poważnie i wybucham nerwowo (:rainderp:),nie lubie się przechwalać i...*dum dum dum* mam podobny kolor włosów (ciemne włosy a na nich jasne pasemko)

Applejack-"wiejskie" maniery,lubie sobie poleżeć w łóżko w butach,kłaść nogi na stół i zmoknąć,nie lubie zakładać sukienek ani spódnic

Fluttershy-Jestem dość nieśmiała,szczególnie do Murzynów i Arabów osób starszych.Boje się wielu zwierząt.

Pinkie Pie-Mam czasem nagłe zmiany nastroju.

Rainbow Dash-Jestem leniwa i czasem arogancka a raczej sarkastyczna (i to bardzo).Panikuje,bardzo.

Rarity-Brzydzę się brudem ale mam swój artystyczny nieład w pokoju ( :rarityderp: ),jestem dość skąpa i mam maniery (mało ich dość ale są).

Spike-Jestem zazdrośnicą

Księżniczka Celestia-Mam słabość do dobrego jedzenia i też lubie jesień.

Księżniczka Luna-Jestem dość rozrywkowa.

Link do komentarza

Na początku do Fluttershy. Nie jestem zbyt stanowcza, śmiała to jestem, ale w niektórych wypadkach boję się do kogoś podejść i poznać ( na Ponymeecie nie podchodziłam do nikogo pierwsza, tak samo jak z obawy o mój wiek, mimo że były w moim wieku też dziewczyny.). Jestem też wrażliwa, ale nie mówię tu o zwierzęta, no chyba, że to jest na moich oczach albo coś naprawdę brutalnego. Nie lubię też odmawiać.

Później ( chyba najbardziej ) do Pinkie Pie. Jestem rozrywkowa, według do przyjaciółek zabawna, choć czasem jestem bardziej od niej szalona, gdyż mogę na głos coś do siebie powiedzieć, dziwnie się śmieję, wydaję dziwne odgłosy itd.

Rarity (według testu najbardziej), gdyż lubię o siebie dbać, czeszę ciągle włosy gdy tylko jestem w łazience i przed snem, lubię szyć, jestem również szczodra i to bardzo.

Derpy. Często przeszkadzam, zdarza się coś popsuć czyjąś rzecz, kocham Muffinki, mimo, że to stworzył Fandom.

Sombra/Chrysalis. Cieszę się, gdy ktoś wykonuje nawet ciężką pracę z mojej woli, interesuję się czarną magią, lubię niszczyć miłość, kocham czerń i fiolet. Brutalne.

Trixie. Zdarza mi się przechwalać zdolnościami, chcę być jak najlepsza, chociaż z rysowania jestem najlepsza w klasie, ale nikt nie wie jak ja śpiewam i gram role oprócz mojej przyjaciółki i kiedy przyjdzie pora to i w tym będę najlepsza. Wiem, że się przechwalam, więc mówiłam - Trixie.

Rainbow Dash. Jestem leniwa, pewna siebie, lojalna i często się wkurzam na osobę, która nie chce czegoś zrobić.

Applebloom. Kompleksy i nic więcej.

Lyra. Dlaczego? Bo chcę być człowiekiem, tylko że już to osiągnęłam.

Snowdrop. W klasie niektórzy myślą, że jestem dziwna, nie lubię pracować w grupie, lecz gdy jestem sama potrafię być inteligentna i spostrzegać wszystko na serio.

Spike. Jestem sarkastyczna i nie lubię się mieszać do poważnych spraw. Wolę mieć wszystko gdzieś.

Edytowano przez Hidoi
Link do komentarza

Ja jestem połączeniem 3 kucyków: Twilight, Pinkie oraz Rainbow

 

Twilight ponieważ lubię się uczyć oraz czytać

 

Pinkie Pie ponieważ non-stop jestem szczęśliwy i w dobrym humorze, no prawie zawsze

 

Rainbow Dash ponieważ jestem zakochany w niebie chociaż tylko 3 razy latałem samolotem i 3 musiałem z niego musiałem wyskoczyć ale było warto, po za tym lubię zapier... no wiecie szybkość te sprawy xD

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...