Skocz do zawartości

Tłumaczenia Dr. Whooves [Komiksy], Arty, Animacje.


Dr. Whooves

Recommended Posts

Kolejna część komiksu "Twilight's first day" część 21

comic__twilight_s_first_day__21__polish_

A postać dalej mnie przeraża.

Chyba Tardis też bo po zmontowaniu tego filmiku odmówiła posłuszeństwa, focha dostała i nie chciała się uruchomić.

A tu kolejne wypociny wektorowe OC Wrench and Sunset Shimmer. Tła nie robiłem tło to dzieło UU-Unknown-User, tylko trochę je przerobiłem.

oc_wrench_and_sunset_shimmer_by_doktorwh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...


A jak długo nad tym pracujesz?

Powiedzmy, że mniej więcej od daty wystawienia Mistrza.

 

Kolejne animacje

 

Pierwsza - test efektów deszcz wiatr liście i falowanie grzywy

 

http://youtu.be/1Rep66mRkDw

 

 

Druga - animacja na zamówienie, wstępniak kanału YT z tłumaczeniami Tokitok210

 

http://youtu.be/0FwKZVP-yzg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Powiedź no mi, co to jest? Dlaczego ta Celka płaczę i to jeszcze na mój widok? Czy jest coś o czym nie wiem?

 

 

Powiem ale nie teraz, wszystko w swoim czasie.....

 

A tak żeby nie było, że się obijam to mniej więcej tak będzie wyglądała scena.

 

scena_koncertowa_by_doktorwhooves-d8gslu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Oj Dayanku... Dayanku.

 

Po pierwsze nie znasz wszystkich szczegółów dotyczących Mirage i całej sytuacji z tego wynikłej.

Po drugie sam przyczyniłeś się do "umarcia" Mystherii hejcąc u jej na kanale, że nikt nie docenił twego artu w konkursie antyhejter kucykowy.


Taki jest Mirage, fałszywy i kłamliwy, wielki showman,

Po trzecie pisząc w ten sposób o Mirage naruszyłeś Regulamin.

II. Postanowienia Ogólne punkt 2.

Zapomniałeś, że jest też zarejestrowany na tym forum?

Jako awatar nauczycielki szczególnie powinieneś zwrócić uwagę o czym mówisz publicznie.

Jak masz coś do niego to pisz mu na priv...

 

Tylko mi tu nie jojcz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacja mi się bardzo spodobała, chociaż szczerze powiem, że końcówka mnie kompletnie zamurowała. Zaśmiałem się, ale się też trochę zestresowałem. Dalej jest to dla mnie temat drażliwy, choć minęło już tyle czasu.

Taki jest Mirage, fałszywy i kłamliwy, wielki showman

Skoro tak uważasz. Tylko pozwól, że zadam Ci 1 proste lecz elementarne pytanie - Czy znasz mnie prywatnie, jesteś obyty z moją twórczością albo wypowiedziami, lub chociaż słyszałeś relacje osób mnie znających, skoro posiadasz taką opinię na mój temat? Nie oczekuję odpowiedzi, pozostawiam to Tobie.

a ty umacniasz jego legendę

To ja jestem jakąkolwiek legendą? o.0

Na inny forach za takie coś zostałby wywalony na zbity pysk z forum i funkcji moderatora, Mystheria69 widocznie ma do niego dobre serduszko, mimo, że uczynił z niej (administratora) umarłą.

Zgadzam się, że na zwykłym forum zapewne bym stracił swoją funkcję i zgodzę się, że Mysth to złota osoba. Chciałbym jednak zaznaczyć, że swój los oddałem w ręce ludu, który miał zdecydować. Według sondaży 22% osób poprało moją inicjatywę na temat dymisji

Jedyną osobą która czuje się tutaj obrażona to ja

Tak samo jak w tedy co odszedłeś z forum Mystherii tylko dlatego, bo dostałeś 1 warna za combo 9 offtopicowych wiadomości w temacie?

Nie. Dodałem go do listy ignorowany już bardzo dawno temu, od momentu jak pisałem pierwsze posty, szybko go zauważyłem i pierwsze co mi przyszło na myśl "dać ignora". Dziękuje dobranoc. W sumie nie tylko jemu.

Bardzo inteligentne zagranie. Dodam tylko tyle, że ja z kolei bardzo lubię czytać Twoje posty.

Nie widzę, na jego profilu by należał do jakieś wyróżnionej grupy.

Jak już wyżej wspomniałem, lubię czytać Twoje wypociny. Odniosłem wrażenie, że jesteś osobą, która stara się jakoś przeciwstawić "elicie forumowej" by nowym było łatwiej itp. A teraz widzę wypowiedź w stylu "On nie jest nikim ważnym, to mogę mu nawrzucać". Chyba znowu muszę wrócić do stalkerowania Twoich postów, bo się z deka zmieniłeś. A może tylko źle interpretuję Twoją myśl?Taka dygresja - nie muszę mieć jakiejś rangi w profilu by być wpływową osobą. Zawsze mogę się bratać z kimś wpływowym. No wiesz, takie tam kontakty :) , no ale... to tylko taka drobna uwaga. Edytowano przez Mirage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Prezentuję Wam statuetkę złotej Rymbuły która wykonałem "własnokopytnie".

Jest ona też nagrodą główną dla zwycięscy kontrkursu "o statuetkę złotej Rymbuły"

 

rymbu%25C5%2582a.jpg

 

Szczegóły konkursu znajdziecie w filmiku informacyjnym

 

https://www.youtube.com/watch?v=wQ8IDd9xDq8

 

E-maile na które możecie przesyłać prace:
[email protected]
[email protected]
Autor musi dać w prawym górnym rogu swojej pracy napis RYMBUŁA czcionką Verdana!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...