Skocz do zawartości

Muzyka i grafika - ktoś ogarnia te tematy?


Graphite Shine

Recommended Posts

Bardzo chętnie wziąłbym w tym udział

Ja ze sprzętu posiadam / mogę zdobyć praktycznie wszystko, czego potrzeba

Ale jeśli chodzi o komponowanie to jestem zielony

Skype - kacper.stolarek

I również posiadam gitarę :3

 

Pięć gitar, żadna nie potrzebna xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięć gitar, żadna nie potrzebna xD

 

Nigdy nie wiadomo Swiftone. :aj3: Im więcej instrumentów, tym więcej pomysłów, a nowatorskie podejście do muzyki dla mnie przykładowo jest rzeczą bardzo ważną.

Ja jestem przychylny wszelkim ciekawym eksperymentom. Sam ostatnio skleciłem z elektroniki małego psychodelika opierając się właśnie o zwyczajne klasyczne brzmienie gitary. 

Zresztą obczaj sam tego performensa: https://soundcloud.com/secondpercent/czemu  :derp2:

 

Mój nick na skype: secondpercent

 

Musimy się umówić na konkretny dzień i godzinkę. Ja proponuję niedzielę, bo zaraz wybywam z domu, a jutro cały dzień jestem poza domem i nie wiem, o której dopiero będę dostępny. Jak coś to mam neta w fonie i mogę tylko sprawdzić co jest pięć,ale nie mogę tu odpisać.

 

Niech ktoś założy odpowiedni temat i wtedy mnie poinformuje, bo chyba robimy tu mały offtop  :rarity4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wiadomo Swiftone. :aj3: Im więcej instrumentów, tym więcej pomysłów, a nowatorskie podejście do muzyki dla mnie przykładowo jest rzeczą bardzo ważną.

Ja jestem przychylny wszelkim ciekawym eksperymentom. Sam ostatnio skleciłem z elektroniki małego psychodelika opierając się właśnie o zwyczajne klasyczne brzmienie gitary. 

Zresztą obczaj sam tego performensa: https://soundcloud.com/secondpercent/czemu  :derp2:

 

Mój nick na skype: secondpercent

 

Musimy się umówić na konkretny dzień i godzinkę. Ja proponuję niedzielę, bo zaraz wybywam z domu, a jutro cały dzień jestem poza domem i nie wiem, o której dopiero będę dostępny. Jak coś to mam neta w fonie i mogę tylko sprawdzić co jest pięć,ale nie mogę tu odpisać.

 

Niech ktoś założy odpowiedni temat i wtedy mnie poinformuje, bo chyba robimy tu mały offtop  :rarity4:

 

W sumie nie wiem co o tym myśleć, o tym performensie xD wez wokalu, z bardziej zmasterowanym padem (w sumie ciekawy glitch, choć dość monotonny, jaka wtyczka?) byłoby naprawdę dobrym glitchem/IDM'em.

 

Tak czy siak, przenosimy się na Skype, bo dużo tego spamu xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

A nie lepiej, aby:

  • założyć dropboxa
  • zainstalowac na nim fl-a
  • zrobic skrot na kazdym z waszych pulpitów

Będziecie mieli na żywo dostęp do katalogów a myśle, że z pięć gb to na instalacje fl-a wystarczająco.

wtedy będziecie mogli, zamiast wave wysyłać same pliki flp

bo treść będzie u wszystkich jednakowa!

Ta da!

Chyba, że będziecie korzystać z dwóch innych daw-ów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...