Skocz do zawartości

Project OverPower [Violence][Fantasy][Adventure][Comedy][Seria]


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

BUM KUR...! Oto wrzucam VIII rodział. Wiem, że długo czekaliście, ale zapewniam, że było warto. Kolejny pakiet komedii okraszony krwią słabych. Dla fanów Amitiel wstawka z jej przeszłości. Dla fanów Alchemi... mała złośnica znów pokazała pazurki. Jeszcze więcej tajemnic equestrii i historii bohaterów. I kilka tzw pierdolnięć, po których trudno wam będzie wspiąć się spowrotem na krzesło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zapomniałeś przypadkiem o pewnym bonusie który zwał się Initium existentiae ?

 

Prosze bardzo. Dodatek specjalny w postaci kartki z pamiętnika poprzedniego wcielenia Sandro. Ostrzegam, że czytacie to na własną odpowiedzialność. Initium existentiae to nie jest wiedza, którą chcielibyście posiąść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż by można powiedzieć... Rozdział trzyma poziom, charakter postaci się nie zmienił (raz jakiś autor nie pisał miesiąc i już zupełnie inny charakter miał bohater). Co by jeszcze, kartka z dziennika jak to kartka z dziennika (mogłeś dodać "Mój słodziutki krwawy pamiętniczku") głowy nie urywa ale mniej więcej z Chronologium (chronocośtam) daje możliwości na większe domysły co do przyszłości fica. Podsumowując pisz dalej bo fic jest zacny w mym skromnym mniemaniu.
 

Amitel podziękowała CO Z NIĄ ZROBIŁA TA EQUESTRIA!! AAAAaaa...!!!111

Edytowano przez Add
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze, że nareszcie nowy rozdział :D

 

Co mogę powiedzieć...

-Skilla nie straciłeś co mnie bardzo cieszy 

-Trzyma się poziom i pomału rozbudowywana jest ciekawa fabuła 

-Błędów praktycznie brak,może czasami małe potknięcia logiczne,ale nie widoczne praktycznie

-Bohater ciągle taki sam jakiego go lubiłem w pierwszych częściach :D (Nie zmienił się po długiej nieobecności)

 

Bardzo fajnie !

 

Z niecierpliwością czekam na więcej i to jak najszybciej.

 

Ps: Jeśli  można wiedzieć to za ile kolejny rozdział tak w przybliżeniu ? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

 Będzie ciąg dalszy? :D

Nawet mnie nie denerwuj. Mam zamiar doprowadzic ten fik do konca i zapewniam, ze bedziecie wiedzieli, ze to koniec. Wine za wszelkie opoznienia z czystym sumieniem zwalam na zodiaka. Bo mimo, iz aktulnie jestem zamkniety w zakladzie dla oblakanych(mowie powaznie) to staram sie posowac prace nad ROZDZIALAMI(OBOMA!) na przod. Nie wiem kiedy bedIe kolejna aktualka bo nie wiem kiedy mnie wypuszcza, ale staram sie udawac normalnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Łuuuhhhuuuuuuu!!! Zgadnijcie kto właśnie wyszedł z psychiatryka. Miałem tam sporo wolnego czasu więc sporo pisałem. Już od jutra zajmę się przetransefowywaniem tego na pc-ta. I uwaga... (dramatyczna pauza) DWIE DOBRE WIEŚCI. Pierwsza, tekstu mam multum więc być może wyjdzie mi podwójny rozdział. Druga, Zodiak miał bardzo kiepski czas i nic mu do głowy nie przychodziło, a że ja miałem naprawdę dużo czasu napisałem jego otwarty rodział i być może wpędziłem go w kolejny. Także nie musicie już machać kamiennymi łopatami. Wyszedłem po terapii, biorę prochy i jestem boski. A więc wracam na wypasie.

Edytowano przez Sandro de Vega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...