Skocz do zawartości

RubyLaughter


Recommended Posts

To jest mój pierwszy OC, wymyślony na szybko na potrzeby gry w dziele Pinkie Pie.

 

1. RubyLaughter
2.Pegaz

 

ruby_by_turonie-d5xfwbc.jpg

 

Ma 16 lat ma niebieskie oczy, czerwoną grzywę i ogon gdzie przebiegają różowe pasemka. Kolor sierści jasny róż.
4.Ruby jest daleką krewniaczką małej Scootaloo, ale się nie znają. Jako radosny kucyk, jakoby pełno jej wszędzie było, skora zawsze do pomocy, miała wielu przyjaciół. Kocha swoją małą siostrę Crystal Blue to dla niej, rodziców i przyjaciół zdecydowała się wyruszyć w tak trudnym czasie, szukać przyczyny chaosu w całym Cloudsdale. Już od wczesnej młodości ćwiczyła się w trudnych pracach i zadaniach dla pegazów, od zawsze chciała mieć siłę konia pociągowego, moc jednorożca i szybkość pegaza takiego jak Rainbow Dash. Kiedyś mając 10 lat znalazła na jednej z chmurek flet, który kiedy na nim gra z smutku każdego kucyka rodzi się uśmiech i dobry humor. Dla Ruby najważniejsza była przyjaźń i rodzina, kochała rodziców, i zawsze dla nich miała czas. W wieku 12 lat poznała księżniczkę Lunę, z która utrzymywała korespondencję i dzięki niej czuła, że może więcej. Choć Ruby wiodła sielskie życie, pragnęła zawsze czegoś innego i jej marzenia przeradzały się w rzeczywistość. Choć kocha przyrodę to jednego nie cierpi wszelkiego robactwa, ma awersję więc kiedy tylko zobaczy pająka, krzyczy przeraźliwie uciekając ile sił w skrzydłach.
5.Ruby swój znaczek otrzymała grając na flecie przy blasku księżyca i gwiazd, jako, że w nocy wstawała by rozganiać chmury w nocy, właśnie grając na swoim flecie. Jej znaczek to Gwiazda z gwiezdnym pyłem.
6. Jest fanką Rainbow. Jest perfekcjonistką i marzycielką, więc wszystko co robi, musi być zapięte na ostatni guzik. Dla niej każda praca jest zabawą, lubi pomagać każdemu. Boi się jedynie owadów, wręcz nie znosi ich. Lubi się śmiać i poważne sprawy obracać w żart. Lubi słuchać muzykę, szczególnie na żywo. Gra na flecie, w wolnych chwilach.
7.Jeżeli łapie ją wena musi pograć na flecie, a jeśli nie ma go w pobliżu gorączkuje się by szybko by go wziąć w kopytka. Czasem potrafi się bardzo głośno śmiać, lub ma nie pohamowane wybuchy śmiechu.
8. Musi być jakaś manierka na wodę, MP4 do słuchania i flet.

 

Może w miarę upływu czasu dopiszę coś nowego.

Link do komentarza

Ogólnie taki zwykły OC, ale mam kilka zastrzeżeń:

-po co pokrewieństwo ze Scootaloo? Nie wiem, dlaczego tak zaczęłaś historię OC.

-jakie miała mazrzenia, bo jakoś nie ogarnąłem

Poza tym, mogę postawic ci 7/10. Życzę weny w tworzeniu innych OC  :pinkiesmile:

Link do komentarza

Nie pisałam nic o marzeniach może o to chodzi : "od zawsze chciała mieć siłę konia pociągowego, moc jednorożca i szybkość pegaza takiego jak Rainbow Dash". Ale nie pisałam o marzeniach, raczej jest bardziej perfekcjonistką, jest młoda więc wszystko może się zmienić.

A tak pisałam, jest daleką krewniaczką, nie muszą się znać.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...