Skocz do zawartości

[Fantasy] Nowa Generacja - Dołącz do Istot Paranormalnych


Recommended Posts

Nocturne przyglądała się staraniom zmaterializowanej towarzyszki niedoli i wampirzycy, próbującej jej pomóc. Zabawne. A jednak nie poprawiło to jej humoru, który napadł ją i znokautował zaraz po myśli, że jest samotna. Nie przeszkadzało jej to w żadnym wypadku. Lubiła być sama i działać sama, a jednak miała wrażenie że coś jej umyka. Coś ważnego. Wstała i ruszyła do lasu. Może spacer coś jej pomoże? Przybrała postać dziewczyny. W oryginalnej postaci nie mogła poddawać się działaniu promieni słonecznych.

Link do komentarza

- Kiedyś jakieś dziecko zauważyło jak przechodzę przez ścianę, znalazło mnie i powiedziało " Jesteś duchem! jak to móc przechodzić przez ściany i być nietykalnym no i wiecznym?" patrząc na niego zimnym wzrokiem powiedziałam '' potworne wszyscy się ciebie boją nie możesz kogoś przytulić i wypłakać się na jego ramieniu, nie możesz się zakochać, to bezcelowe włóczenie się po świecie.- Powiedziała zimnym głosem - Dziecko się zdziwiło i powiedziało " Jesteś głupia ! Fajnie jest przechodzić przechodzić przez ściany i żyć wiecznie!" uciekło pokazując Mi język. Mówiła dalej patrząc niewidomym wzrokiem- Dziecko nie wiedziało jak to jest uznało mnie za głupią nie ciesząc się z wieczności... Gdyby tylko wiedziało. Skończyła, zaczęła się dziwnie trząść.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...